Hodnocení podniku  Peklo Čertovina

4,8/5 (11 560 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Radka

Přístup celého personálu na recepci, managerka Libalova taky jedna velká katastrofa

24. 10. 2020
Petra

nudné, krátké.

1. 6. 2020
Anonym

Personál byl ochotný a snažil se vyjít vstříc

Na akci bylo cca 180 hostů, kvalita jídla neodpovídala ceně, program vcelku chudý. Personál nestíhal obsluhovat. Za vše se tam platí, nápoje dost drahé, jednorázové skříňky na oblečení (za 20 Kč si do skříňky uložíte věci a když si chcete jen ze skříňky něco vyzvednout, platíte dalších 20 Kč). Zkrátka továrna na peníze. Nikdy víc.

16. 11. 2019
Karel

trapné vystoupení herců, program nebyl vůbec zaměřený na děti, ale pouze na lascivní a trapné žertování s dospělými.

12. 8. 2019
Aneta

Kozí výběh.

Jídlo bylo nechutné, studené „vonělo“ zatuchlinou. Personál nepříjemný, pití u baru nelze koupit, musíte čekat na obsloužení, což trvá i půl hodiny. Nedostatek místa na sezení. Raut měl být od 19, ale k jídlu jsme se dostali v 19,45. Organizace katastrofální.

7. 6. 2019
Petr

katastrofa jídlo opravdu ne

20. 7. 2017
Eliška

Hezké kostýmy čertů, pěkně udělané peklo ale to je tak všechno

Arogantní chování čertů, které hraničilo s drzostí. Tento podnik nikdy více. Mým rodičům neustále zdůrazňovaly že jsou starý a tlustý, co si to vůbec dovolují? Oslovení bábo je taky urážlivé. Byly s námi ve skupině i malé děti které se tam rozbrečely. Taky mi vadilo nakopávání, měla jsem vykloubení rameno a nikdo to nebral v potaz. Hnus hnus hnus. Nedoporučuji. Jídlo v restauraci mastné a v pekáčku nebylo co tam má být, toto opravdu není pan Sapík. Navíc nás okradli dali nám místo zaplaceného velkého pekáčku pro čtyři pouze pekáček pro dva. Toto jsem zjistila až doma. Podniku budíž ke cti že nám rozdíl Kč 300 vrátili po naši reklamaci na slevomatu. Ale nix to nemění na mém názoru že ač máme naše rodina čerty moc rádi tak tento podnik nikdy více.

25. 4. 2017
Michaela

nádherné dekorace! čertice – hezký kostým

program je založený na urážkách a hrubosti! hodit do vlasů slámu platící návštěvnici, druhou kopnout do zadku a do ostatních bouchat a urážet je?! čertice byly v rámci srandy, ale čerti pánové byli hulváti!

Vyjádření partnera
Peklo Čertovina Před 5 roky

Dobrý den
Děkujeme za pozitivního smajlíka.
Co se týče čertů -je nad nimi pravidelný dohled a jsou porady , na kterých řešíme případné nedostatky.
Mrzí nás,že se Vám naše představení v pekle nelíbilo,ale v Pekle máme nastavený kodex jak se mají čerti chovat a chápeme , že to nemusí i občas někomu sednout.Jdou dopředu na přání domluvit nějaké vyjímky a čerti se přizpůsobí.Ale je a vždy to bude Peklo :) Na příště doporučujeme jiný druh zábavy.
Pekelný tým

7. 7. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.