Kategorie

Oáza Resort

4,7 / 5 (29 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ubytování a poskytnuté služby,skvěly bazén. V neposlední řadě příjemné vystupování pana správce a jeho obrovská trpělivost při objednávce.“

Dnešní nabídky Oáza Resort

Hodnocení podniku Oáza Resort

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,7/5 dle 29 hodnocení
Irena

Nově zrekonstruovaná budova, plně a vkusně vybavené apartmány, krásný bazén, mnoho možností zábavy a relaxace, možnost grilování. Upravené krásné okolí. Ochotný a příjemný správce, při rezervaci ani při pobytu nebyl nejmenší problém. Provedl nás areálem a všechno vysvětlil. Příští měsíc navštívíme Resort Oáza na víkend opět i s přáteli, pravděpodobně ne naposledy.

V době, kdy jsme tam byli, bylo porouchané ovládání teploty vířivky, takže jsme jí nemohli využít. Voda na nás byla příliš teplá.

26. 9. 2016
Užitečné? Ano
Vobonat

Ubytování a poskytnuté služby,skvěly bazén. V neposlední řadě příjemné vystupování pana správce a jeho obrovská trpělivost při objednávce.

22. 9. 2016
Užitečné? Ano
Jana

krásné prostředí
ubytování
bazénn se slanou vodou
venkovní posezení
příjemný personál

kontinentální snídaně - jednou jsme měli tousty, které tam ale ležely přes hodinu než jsme se na snídani dostali a podruhé jsme měli vajíčka, která byla hodně vysušená. Chleba se salámem a sýrem by byl lepší :-)

21. 9. 2016
Užitečné? Ano
Petr

Skvělé ubytování, krásný areál, skvělý přístup personálu..

Nešťastně řešené sauny, které snad navrhoval někdo, kdo o saunování nic neví. Prostor saun je průchozí místnost, i když sauna by měla být místem, kde saunéři nebudou ničím a nikým rušení. Zbytek byl však tak skvělý, že to celkový dojem zkazit nemohlo...

12. 9. 2016
Užitečné? Ano
Andrej

Krasne prostredie na relaxaciu, cyklovylety alebo len BBQ :)
Pan spravca je asi najmilsi clovek akeho sme stretli, so vsetkym nam pomohol a posrandoval :)

5. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (10)