Hodnocení podniku all4mobiles

4,4/5 (1 545 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jaroslava

Sklo bylo prasklé.

Vyjádření partnera
all4mobiles Včera

Dobrý den, to nás mrzí, ovšem v takovém případě stačí na náš email zaslat fotografii prasklého skla a my zasíláme automaticky nové!!! Děkujeme za pochopení.

16. 4. 2018
Jiří

Sklo nedosedne po celé ploše na display. Po vnějšku rovnoměrna mezera.

9. 4. 2018
Kateřina
11. 2. 2018
Zuzi

materiál, páralo se

29. 12. 2017
Alena

Klepe se jako sulc.

27. 12. 2017
Janapu100

Rychlé doručení.

Při aplikaci tvrzeného skla mi tvrzené sklo prasklo, takže se již nedá použít.

17. 7. 2017
Jitka

Sklo vcelku dobré… jen mohlo být o něco větší. Co jsem měla sklo odjinud, zabíralo větší plochu displaye.

Plastový obal je vpravo a nahoře zkroucený a nepřiléhá k mobilu tak jak by měl. Na zadní straně obalu jsou navíc dvě černé tečky, které jsou vidět i přesto, že mám černý telefon.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 11 měsíci

Dobrý den, to nás moc mrzí, že nejste zcela spokojená. K poškození obalu muselo dojít během přepravy, prosím kontaktujte nás vždy na náš email, abychom mohli vyřešit výměnou zboží, pokud není zboží v pořádku. Děkujeme za pochopení.

19. 5. 2017
Ivet

Rychle doručení

Nefunguje

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 12 měsíci

Dobrý den, prosím pokud je problém v kompatibilitě nebo by byl vadný kus, dejte vždy vědět na náš email, poradíme a Vaší situaci vždy vyřešíme. Děkujeme za pochopení.

30. 4. 2017
Olina

Kryty jsou z toho tuhého plastu… ten co jsem si koupil v samoobsluze ze silikonu za cca 59kč byl lepší.. navíc ten druhý mi přijde použitý a má vady

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 12 měsíci

Dobrý den, děkujeme za Váš názor, můžeme však garantovat, že zboží není použité. Pokud jste byl z jakéhokoliv důvodu nespokojen se zbožím, lze nás kontaktovat na náš email a vyřešíme k Vaší plné spokojenosti, výměnou zboží či vrácením peněz!

25. 4. 2017
Verča

velikost, barva

Kupovala jsem hlavne na tablet a na mobil ale na mobilu nefunguje!

Vyjádření partnera
all4mobiles Před rokem

Dobrý den, prosím pokud je problém v kompatibilitě, dejte vždy vědět na náš email, poradíme a Vaší situaci vždy vyřešíme. Děkujeme za pochopení.

16. 4. 2017
Petr

Adaptér nesplnil moje očekávání dle dokumentace. Telefon s Android 4.2.2 evidentně nedokáže aktivně přistoupit k připojenému USB paměťovému zařízení.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před rokem

Dobrý den, zařízení funguje i se starším androidem bez problémů, jen je potřeba mít otg podporu v telefonu či je nutné nainstalovat program otg reader. Prosím v případě problému nás vždy kontaktujte předem na náš email. Děkujeme za pochopení.

31. 3. 2017
Lucy

Objednala jsem si dva kusy. Bohužel jeden adaptér dorazil nefunkční. Fakturu jsem omylem vyhodila :-(

Vyjádření partnera
all4mobiles Před rokem

Dobrý den, v takovém případě nás neváhejte kontaktovat na náš email, zboží rádi vyměníme, pokud se jedná o vadný kus, to je pro nás samozřejmost. Děkujeme za pochopení.

8. 2. 2017
Kateřina

Rychlé doručení, výborný nápad.

Bohužel mi to nefunguje – cokoliv připojím k tabletu nebo k telefonu, tak se nic neděje (tablet ani telefon připojené zařízení „nevidí“, ale možná je to tím, že jde o starší přístroje a neumí si s tím poradit). Jediné co funguje je dobíjení z připojeného zařízení (můžu tak např. dobít telefon z tabletu apod.).

Vyjádření partnera
all4mobiles Před rokem

Dobrý den, to nás mrzí, i přesto, že si tablet rozumí s většinou dnešních telefonů i tabletů, tak zejména u starších přístrojů někdy opravdu v kompatibilitě problém může nastat, v takovém případě nás prosím kontaktujte na náš email, ať můžeme Váš případ vyřešit radou, co lze nainstalovat atd.. Děkujeme za pochopení.

30. 1. 2017
Radana

Zbozi jako takove

Svetlo prislo poskrabane
Kabel jine barvy nez svetlo, presto, ze na obrazku byl stejne

Vyjádření partnera
all4mobiles Před rokem

Dobrý den, v takovém případě nás prosím neváhejte kontaktovat na náš email a zboží Vám rádi vyměníme. Děkujeme za pochopení.

23. 12. 2016
Mária

Nabíječka odpovídá vyobrazení. Zatím neodzkoušeno.

Na dotek a při bližším pohledu velmi chatrné zařízení. Zabaleno pouze v igelitovém sáčku bez návodu. Měl to být dárek, ale musím se poohlédnout po něčem jiném, tohle by byla ostuda.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před rokem

Dobrý den, je nám líto, že nejste spokojen/a, ale nabíječka je standardně kvalitní a funguje bez problémů, pokud Vám přišel kus, který neodpovídá standardu (může být vadný kus), je potřeba nás kontaktovat na náš email a my vyřešíme jako reklamaci výměnou kusu či vrácením peněz. Děkujeme za pochopení.

12. 12. 2016
Barbora

Odpovídá popisu.

Z otvoru na reproduktor nebyla vytlacena fólie, takže nesedí. Půl centimetru od shora je odlouplé.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 2 roky

Dobrý den, v takovém případě nás neváhejte kontaktovat na náš email a uděláme vše, abychom napravili a zaslali případně nový kus. Děkujeme.

9. 8. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.