Hodnocení podniku all4mobiles

4,3/5 (2 680 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jan

Nic

Sklo na telefon vůbec nepasuje. Výrobek je naprosto k ničemu.

26. 12. 2018
Eva

Přišlo již prasklé :-(

5. 12. 2018
Martina

Kryt i sklo bylo na jiný telefon.

1. 12. 2018
Helena

Hodně špatná kvalita. Švy se hned rozjely…

16. 11. 2018
Amrian

Dodání delší ale nakonec zboží došlo

Obchod zcela účelově lže, že se jedná o sklo určené na Typ telefonu, sklo nesedí ani náhodou, rozměrově je úplně mimo, je menší tak o 1/3 než by mělo být, :( Při pořizovací ceně není smysluplné zásilku vracet. Je to zlodějina, :(

9. 11. 2018
Tereza

Naprostá katastrofa. Kromě vrstvy přes displej nesplňuje žádné uváděné vlastnosti. Otisky to snad zachytává schválně a velice znecitlivý kontakt s displejem.

20. 10. 2018
Aleš

Nic.

Tzv. vlhká utěrka pro očištění displeje byla již suchá. Podle mne to je důkaz, že jde o prodej starého zboží. O stejném vypovídá, že ochranná folie nešla z tvrzeného skla odlepit. Po pomalu zvyšovaném namáhání sklo v rohu s manipulační nálepkou PRASKLO. Vzhledem k ceně jsem rezignoval na reklamační jednání. Dodavatel jistě dobře ví, zda nabízí zboží kvalitní/nové, nebo zda rozprodává levně získané zásoby, které byly zapomenuty kdesi ve skladu. Je obtížné mu to na dálku dokazovat.

19. 10. 2018
Jiří

Sklo je male (po nalepeni kolem zustava volny prostor) a tim ze je oramovane cernou tak lehce zakryva viditelnou cast displaye. Vyznam 3D v nazvu je mi doposud nejasny sklo je rovne.

12. 10. 2018
Martina

Po prvním nošení se pokazil
zips,

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 4 měsíci

Dobrý den, to nám je velmi líto, může se jednat o vadný kus, ovšem v takovém případě nás neváhejte příště kontaktovat, abychom zboží vyměnili za bezvadný kus. Děkujeme za pochopení.

29. 9. 2018
Vendula

Sklíčko nesedelo

18. 9. 2018
Lukáš

vůbec nic!!!

> dlouhá čekací doba na dodání
> neskutečně stupidní chování k zákazníkovi
> špatně vyřešená objednávka
> do teď jsem nedostal žádnou odpověď, jak objednávku vyřeší – už je to přes 48h
> lákají na nízké ceny a ani to nedovedou udělat pořádně
> nespolehlivý obchod – ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 4 měsíci

Dobrý den, mrzí nás Vaše reakce, bohužel vůbec nevidujeme žádný nevyřízený email (na všechny reagujeme do 24 hodin) a pořádně nevíme čeho se problém konkrétně týká a která objednávka je tedy podle Vás špatně vyřešená. Příště prosíme o kontaktování na náš email a rádi vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme za pochopení.

13. 9. 2018
Ondřej

čekala jsem na dodání zboží cca měsíc, poprvé mi nebylo doručeno, někde se zboží ztratilo, po měsíci bylo doručeno ale sklo je užší, moc na MiA1 nesedí a gumový obal taky nic moc

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 4 měsíci

Dobrý den, to nás mrzí, v případě, že nesedí nás prosím neváhejte příště kontaktovat na náš email, abychom vyřešili k Vaší spokojenosti. Moc děkujeme za pochopení.

6. 9. 2018
Lenka

Zřejmě “štěstí” na vadný kus. Snad…
Nabíječka sotva utáhne jedno připojené zařízení. Tři jsou utopie. I to jedno neustále vypadává… za mě velmi špatná zkušenost.

1. 9. 2018
Marek

Sklo je špatně. Je úzké spíše na jiný model. A to jsem koupil skla na dva různé telefony a nesedí ani jedno. Takže nedoporucuji

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 5 měsíci

Dobrý den, to nás moc mrzí, ovšem v takovém případě je třeba nás kontaktovat na náš email, abychom mohli provést nápravu a vy jste byla spokojená, jinak takto se bohužel nic nevyřeší. Děkujeme za pochopení.

23. 8. 2018
Přemysl

rychlost dodávky

Nabíječka na nic (nebo mám špatný kus, který se ale při jeho ceně ani nevyplatí zasílat zpět a reklamovat). Připojil jsem k nabíječce Galaxy A3 přes USB-C a ani si neškrtla, připojil jsem přes USB starý Vodafone a asi za 1 hodinu se mi dobily cca 3%. Zkusil jsem si vypůjčit jinou nabíječku a oba telefony se dobíjely běžnou rychlostí. Za mne tedy rozhodně nemohu doporučit.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 5 měsíci

Dobrý den, pokud je zboží nefunkční nebo nekompatibilní, kontaktujte nás prosím na náš email, abychom mohli vyměnit za bezvadný kus, myslím, že už se tak dokonce stalo, pokud se nepletu. Děkujeme za pochopení.

22. 8. 2018
Milča

Máme s manželem oba stejný telefon (Samsung S7 Edge), tak jsem objednala 2 skla zároveň. Bohužel na obou telefonech sklo sice perfektně sedlo a neutvořily se pod ním žádné bublinky, ale tím naše nadšení skončilo. Telefony se staly neovladatelné a nedalo se ani na jednom psát. Napsat jakou koliv zprávu bylo za trest. Vydrželi jsme to 2 dny v naději, že se sklo třeba lépe přísaje, ale nestalo se tak. Tedy bohužel naprosto vyhozené peníze.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 4 měsíci

Dobrý den, to nás mrzí, v takovém případě je ale prosím potřeba nás kontaktovat na náš email, abychom mohli situaci vyřešit k Vaší spokojenosti a skla vyměnit, pokud Vám špatně drží, standardně 3D skla musí perfektně držet a ovládání musí být bezproblémové. Děkujeme za pochopení.

10. 8. 2018
Lukáš

Zaplaceno kartou, ale nic nepřišlo.

3. 8. 2018
Romana

Nelíbilo se mi, že tvrzené sklo bylo poškrábané!!!

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 6 měsíci

Dobrý den, to nás moc mrzí, sklo je opatřeno ochranou folií a rozhodně by nemělo být poškrábané. V takovém případě, pokud k tomu opravdu došlo, je prosím potřeba nás neprodleně kontaktovat na náš email a samozřejmě sklo vyměníme za bezvadný kus. Děkujeme za pochopení.

2. 8. 2018
Ivana

Vůbec sklo neprilnulo po stranách k telefonu. Po pár dnech sklo vyhozeno, nešla mačkat tlačítka.

23. 7. 2018
Ondra

Nic

Sklo neni v zadnem pripade na galaxy a3 17

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 6 měsíci

Dobrý den, to nás moc mrzí, ale pokud sklo nesedí z jakéhokoliv důvodu, je prosím potřeba nás kontaktovat na náš email a vždy situaci vyřešíme k vaší spokojenosti. Děkujeme za pochopení.

23. 7. 2018
Lukáš

Sklo naprosto nesedí na vybraný typ telefonu. Nedoporučuji skla vůbec objednávat.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 6 měsíci

Dobrý den, to nás moc mrzí, ale pokud sklo nesedí z jakéhokoliv důvodu, je prosím potřeba nás kontaktovat na náš email a vždy situaci vyřešíme k vaší spokojenosti. Děkujeme za pochopení.

19. 7. 2018
Kolibáčová

zásilku jsem dostala rychle, ale špatnou

Dobrý den,
namísto "kompletní ochrany jsem dostala v obálce dva kousky, a navíc toho samého – zadní části a přední ani jednu.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 6 měsíci

Dobrý den, to nás moc mrzí, to bude pravděpodobně chybou ze skladu,v takovém případě je prosím potřeba nás kontaktovat na náš email a vždy situaci vyřešíme k vaší spokojenosti. Děkujeme za pochopení.

18. 7. 2018
Martina

Zašitý vadný zip – bez jezdce, na jedné kapse, druhá je v pořádku. Nepoužitelné. Vracím.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 6 měsíci

Dobrý den, to nás moc mrzí, ale v takovém případě vám zboží automaticky zdarma vyměníme. Děkujeme za pochopení.

18. 7. 2018
Václav

Sklo na Xiaomi redmi note4 nepasuje! Celkově velikostí ano, ale otvor pro přední kameru ji zpoloviny zakrývá (takže neuděláte selfíčko) a zcela zakrývá indikační diodu (nevíte o nově příchozích sms, nabíjení apod.). Za sebe nedoporučuji :-(

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 6 měsíci

Dobrý den, to je nám líto a rádi bychom napravili, prosím o kontaktování na náš email, ideálně rovnou se zaslání fotografie nesedícího skla. Děkujeme.

16. 7. 2018
Petra

Nebylo na určitý model jak bylo psano

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 7 měsíci

Dobrý den, to nás moc mrzí, ale pokud cokoliv nesedí, prosím určitě nás kontaktujte na náš email, abychom mohli zaslat správné zboží a chybu napravit nebo zboží vyměnit, pokud byla objednávka nesprávně provedena. Děkujeme. Hezký den.

18. 6. 2018
Jiří

Kryt ani sklo nesedi

17. 6. 2018
Monika

Ochranné sklo přišlo polámané, protože bylo doručeno obyčejně (ne doporučeně) a bylo pošťačkou narváno do schránky.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 7 měsíci

Dobrý den, to nás moc mrzí, selhání pošty je samozřejmě také naše zodpovědnost! Prosím co nejdříve nás kontaktujte na náš email a zašlete fotografii poškozeného skla a my Vám zašleme nové sklo! To je pro nás samozřejmost! Děkujeme za pochopení.

13. 6. 2018
Mirka

Dodání

zboží přišlo poškozené i přesto že na obálce bylo napsáno pozor křehké neohýbat.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 8 měsíci

Dobrý den, to nás moc mrzí, ovšem v takovém případě stačí napsat na náš email, zaslat nám fotografii dokumentující poškození skla a my Vám automaticky zašleme nové sklo!!! Nedokážeme bohužel ovlivnit, jakým způsobem jednotliví poštovní doručovatelé zachází se zásilkami, vždy jde ale zodpovědnost za námi!!! Děkujeme za pochopení.

28. 5. 2018
Eva

Rychlost dodání

Druhý den po nalepení se sklo odlouplo od displeje, spadlo a rozbilo se. Znovu nalepit už nejde.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 8 měsíci

Dobrý den, to nás mrzí, nainstaloval/a a přilepila jste prosím sklo správně? Je to velmi důležité. V každém případě jste nás měl/a kontaktovat na náš email, abychom situaci mohli řešit. Děkujeme za pochopení.

22. 5. 2018
Mirka

Nesetkala jsem se s podnikem, ale se zbožím. Bohužel, po zapojení do systému mi to vyhodilo pojistky a nevím proč. Kde je chyba?

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 8 měsíci

Dobrý den, prosím kontaktujte nás na náš email, nabíječka je vhodná pouze do auta, pokud je ale vadná, samozřejmě Vám zašleme novou zcela zdarma. Děkujeme za pochopení.

12. 5. 2018
Kateřina

---

Dvakrát jsme z tohoto obchodu objednávali silikonový kryt na telefon, objednávali jsme na dva typy telefonu Huawei. Poprvé místo krytů došly pouze skla na displej, a to pouze na jeden z typů telefonu. Nechali jsme si je a bohužel byli tak naivní, že jsme učinili druhý pokus a opět objednali zadní silikonové kryty na mobil. Jeden kryt sedí a druhý kryt je opět na jiný telefon. Takže 50% neúspěšnost tohoto obchodu. Nevím, kdo jim ty objednávky chystá, ale měli by ho vyměnit.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 9 měsíci

Dobrý den, to nás mrzí, ale chybu samozřejmě napravíme, stačí nás informovat emailem a ihned dáme do pořádku. Omlouváme se za komplikace.

9. 5. 2018
Dana

Ochota resit reklamaci

Bohuzel dosel jiny typ.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 9 měsíci

Dobrý den, to nás mrzí, ale chybu samozřejmě napravíme, stačí nás informovat emailem a ihned dáme do pořádku. Omlouváme se za komplikace.

8. 5. 2018
Kateřina

Hned se pare guma. Asi co čekám, za tu cenu.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 9 měsíci

Dobrý den, to nás mrzí, ale stačí nás vždy kontaktovat na náš email a my v takovém případě zašleme automaticky nový kus zdarma. Děkujeme za pochopení.

1. 5. 2018
Jan

Již nikdy nebudu ze slevomatu nic platit předem.....balíček s tvrzenými skly mi vůbec nedorazil.....několikrát jsem se byl ptát na poště a nic jsem tam neměl…a potom zjistím, že uz to bylo dávno převzato a přitom já nic nemám.....to jako vážně ???

18. 4. 2018
Martina

Sklo vůbec nesedi, nedá se použít.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 9 měsíci

Dobrý den, to nás mrzí můžete prosím zaslat fotografii skla a telefonu na náš email, abychom mohli prověřit Vaši objednávku, kde se stala chyba?
Moc děkujeme.

12. 4. 2018
Barbora

Tvrzené sklo nesedi na typ telefonu

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 10 měsíci

Dobrý den, to nás mrzí, ovšem je potřeba se nás vždy obrátit a my Vám sklo vyměníme za správné, pokud dojde k chybě! Děkujeme za pochopení.

11. 4. 2018
Karel

obal mi nesedel

8. 4. 2018
Radka

Sklo vůbec nesedí na telefon je úzké

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 10 měsíci

Dobrý den, to nás mrzí, ovšem v takovém případě nás prosím vždy kontaktujte na náš email, abychom mohli danou situaci vyřešit. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

31. 3. 2018
Radek

Sklíčko je o dost menší.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 10 měsíci

Dobrý den, to nás mrzí, ovšem v takovém případě nás prosím vždy kontaktujte na náš email, abychom mohli danou situaci vyřešit. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

31. 3. 2018
Michaela

nefunguje

27. 3. 2018
Jana

Nefunguje to

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 10 měsíci

Dobrý den, můžete prosím napsat, co Vám konkrétně na držáku na mobil nefunguje? Moc děkujeme. Hezký den.

23. 3. 2018
Iveta

Sklo vůbec nesedí velikost. Sklo s černým orámováním je originál. Vyhozený peníze. Už nikdy více.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 10 měsíci

Dobrý den, to nás mrzí, pokud Vám sklo nesedí, je potřeba nás kontaktovat vždy na náš email, abychom mohli vyřešit výměnou. Děkujeme za pochopení.

23. 3. 2018
Barbora

Jako nic bych neřekla za Dobre, normálně sklo a kryt.

To co me nejvíce naštvala bylo to, ze mi přišlo sklicko praskle!! Kvůli kterému jsem to vlastně kupovala 😓

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 10 měsíci

Dobrý den, to nás mrzí, ovšem již po x-té zde píšeme, že pokud sklo přišlo prasklé, stačí nás o tom informovat emailem, zaslat fotografii a automaticky zasíláme nové. Prosíme příště o kontaktování předem než udělíte negativní komentář. Děkujeme za pochopení

14. 3. 2018
Alena

Adaptér vůbec nefunguje, vyhozené peníze.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 11 měsíci

Dobrý den, prosím nejprve nás vždy kontaktujte, rádi Vám poradíme, jak adaptér správně použít (je třeba někdy výjimečně nainstalovat doplňkový software) a pokud by opravdu nefungoval, rádi Vám zašleme nový. Děkujeme za pochopení.

20. 2. 2018
Danuše

Ochranne sklo nesedelo na iPhone 5/5S, ale na iPhone 4, pouzdro sedelo. Byly to castecne vyhozene penize, slo mi hlavne o skleneny kryt displeje :-(

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 11 měsíci

Dobrý den, to nám je velice líto, může být špatně označeno.., ale PROSÍM stačí nás kontaktovat na náš email a sklo Vám bezplatně vyměníme. Děkujeme za pochopení.

9. 2. 2018
Tms

Nabíječka nefunguje.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před 11 měsíci

Dobrý den, to nás mrzí, ale pokud k tomuto náhodou dojde, PROSÍME vždy o kontaktování na náš email, abychom mohli nabíječku bezplatně vyměnit za bezvadný kus! Děkujeme za pochopení.

6. 2. 2018
Michal

po prvnim pouziti se odlepil z okna a po padu se ulomila bocnice, drzak je na vyhozeni

18. 11. 2017
Robert

Doba dodání, tvrzené sklo maximálne špatné, nesedí, roh byl ulomenej, proste šlo hned do koše.škoda penez, akor když jsem našel sklo v lepší kvalite na aukru za 40 korun

Vyjádření partnera
all4mobiles Před rokem

Dobrý den, to nás moc mrzí, pokud byste napsal na náš email, sklo bychom Vám samozřejmě bezplatně vyměnili za správné a bezvadné.

31. 10. 2017
Iveta

Tvrzené sklo výřezem neodpovídá modelu Lenovo Vibe X2

Vyjádření partnera
all4mobiles Před rokem

Dobrý den, to nás mrzí, zřejmě muselo dojít k chybě v identifikaci modelu nebo ze skladu, stačí nám vždy napsat na náš email a samozřejmě situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti. Hezký den.

9. 10. 2017
Pavel

Obdržel jsem jiné zboží. Výměna přislíbena, ale neprovedená. Jednalo se o dárek, který jsem potřeboval předat včas.

Vyjádření partnera
all4mobiles Před rokem

Dobrý den, to nás mrzí, ale pokud dojde k záměně zboží, vždy posíláme po kontaktování z Vaší strany správný kus, opravdu Vám zboží ještě nepřišlo? Pokud ne, napište na náš email a vyřešíme obratem. Děkujeme za pochopení.

28. 9. 2017