Autoservis Štěpáník

Štěpánkovice, Oldřišovská 756

„Vstřícný přístup a ochota majitele. Možnost konzultace.“ — Adam, Před 2 roky

„Vstřícný přístup a ochota majitele. Možnost konzultace.“ — Adam, Před 2 roky

O nás

Autoservis, pneuservis

Autoservis Štěpáník
Oldřišovská 756, Štěpánkovice

Autoservis Štěpáník

Oldřišovská 756, Štěpánkovice

Dnes zavřeno
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Tom

Vše v pořádku.

Štefan

Všetko OK!

Radim

V pořádku.

Hodnocení podniku Autoservis Štěpáník

Hodnocení podniku Autoservis Štěpáník

4,0/5 (35 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Tom

Vše v pořádku.

10. 7. 2017
Štefan

Všetko OK!

13. 4. 2017
Radim

V pořádku.

5. 4. 2017
Ladislav

Pěkná fotografie na nabídce, ale velmi pochybuji, že pochází s nabídnutého servisu.

Objednán jsem byl na 15 hod ve středu 3.8.2016. V uvedený den jsem odešel z práce dříve, ať stihnu termín. Jelikož to bylo v místě vzdáleném 53 km od mého bydliště a tam kde to neznám, tak jsem se snažil během cesty na místo určení dovolat na uvedené tel. číslo servisu. Bohužel číslo bylo stále nedostupné. Přijel jsem tam asi o půl hodiny dříve, ale:
1, Budova autoservis vůbec nepřipomínala, i když mi místní řekli že to je ona, ta vedle které jsme stáli.
2, Na dostaz místního obyvatele, který byl přítomen, ohledně servisu mi bylo řečeno, , ano, je to ono hledané místo, ale já si dávám své auto do SERVISU". Což mne utvrdilo v tom, že se při kontrolních pracech může taky něco nedobrého přihodit a raději jsme odjeli
Nechci nikoho shazovat, nechci nikomu křivdit a ani znevažovat jeho práci, ale s přístupem k zákazníkovi (nevypínám telefon, když mám domluvenou zakázku, volal jsem během cca 45ti minut asi 8×: možno doložit výpisem z mého mobilu, ) Když mám domluveného klienta, nenchám ho stát před budovou v nejistotě, jestli ano/ne. Budova zamknutá a nikde-nikdo. I když to bylo před termínem. Taky to může znamenat to že (jak mi říkal kolega s kterým jsem tam byl, že asi moc dobrý není, když tam nemá žádné zákazníky).
No zkrátka a dobře, jak jsem již podotkl, raději jsem obětoval vynaložené finance a odjel pryč, než by se mohlo náhodou při manipulaci s mým vozidlem, které si dosti vážím, něco nemilého přihodit. Příště si takovou nabídku každého servisu řádně promyslím a nebudu chtít ušetřit za každou cenu.
Jako důkaz, že jsme tam byli přikládám video, z mobilu, jak to tam vypadá. Myslím si že i jiný motorista, který by jel okolo a chtěl do servisu, tak by TAM určitě nešel. Divím se některým lidem, že se snaží zviditelnit ale podmínky hovoří jasně proti. Alespoň u mne určitě.

Vyjádření partnera
Autoservis Štěpáník Před 2 roky

Dobrý den,

v reakci na Vaše hodnocení se musím ohradit, že v uvedený čas, tedy v 15:00 jsem byl v autoservise již přítomen, ale Vy ne. Vzhledem k tomu, že nemám pouze jednoho zákazníka, ale spoustu, byl jsem před uvedeným časem s autem jiného zákazníka na STK, tudíž jsem v autoservise skutečně přítomen nebyl, ale opět musím napsat, že v 15:00 již ano a čekal jsem na Vás do půl čtvrté, kdy jsem vzal dalšího objednaného zákazníka. Stejně jako Vy i já mohu doložit výpis mobilu, kde prokáži, že od Vás žádný zmeškaný hovor nemám, od 14:19 jsem měl 33 minutový hovor s dodavatelem náhradních dílů. Takže vzhledem k tomu, že uvádíte 45 minutové rozmezí volání, myslím že prostor pro dovolání tam byl.
Jinak k budově autoservisu, tady se nejlépe asi hodí "Nesuď knihu podle obálky."
A k hodnocení mojí práce, tak k tomu se asi vyjadřovat nebudu, myslím si, že množství mých spokojených zákazníků mluví za vše....

Jinak přeji vše dobré.

S pozdravem

Petr Štěpáník

5. 8. 2016
Ivo

prace byla provedena, chovani a ochotny pristup

prostredi velmi spatne, neoznaceno, domluva pri rezervaci problematicka, hruba nedochvilnost

19. 7. 2016
Martina

Bohužel komunikace s majitelem byla celkově velmi špatná, K uplatnění dalšího voucheru – čištění vozu – nedošlo, majitel akci zrušil.

18. 7. 2016
Adam

Auto bylo krásně umyté z venku i zevnitř. Kožené sedačky byly dokonce nakrémované. Z venku bylo auto i navoskované. S čištěním auta si skutečně vyhráli. Naprostá spokojenost.

24. 6. 2016
Adam

Klimatizace od doplnění krásně chladí. Po dezinfekci klimatizace konečně voní. Naprostá spokojenost.

24. 6. 2016
Adam

Vstřícný přístup a ochota majitele. Možnost konzultace.

24. 6. 2016
Štefan

Prístup mechanika
Kvalita práce
U mňa v aute to bolo fakt zanedbané a smrdelo to strašne, po čistení(viachodinovom) to bolo v poriadku a teraz som po zapnutí klimatizácie konečne spokojný

20. 5. 2016
Libor

Ochota personálu, možnost přistavení i vyzvednutí vozu v Kravařích, kvalitně odvedená práce.

20. 4. 2016
František

rychlost ochota kvalita vše ok

18. 3. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.