Hodnocení podniku Šungit

4,1/5 (569 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lucik

je to kýč…

3. 1. 2017
Helena

nefunguje, jsem vnímava , ale tohle
mne
neoslovuje, necítím žádnou energii

26. 7. 2016
dr. Kozlovska

přívěšek po dvou dnech nošeni upadnul.....

Vyjádření partnera
Šungit Před 2 roky

Dobrý den,

stačilo se ozvat mailem nebo telefonem a problém bychom určitě vyřešili. Škoda, že jste nás nezkusil/a kontaktovat.

Štarha

10. 4. 2016
Jiří

Nerozumím tomu, požádal jsem o odklad převzetí zboží, které ještě nemám a dívám se, že někdo potvrdil za mě převzetí zboží již 12.2.2016. Jak je to možné?
Čekal jsem totiž na doručení další zásilky, kterou jsem si objednával téměř současně a na stejné výdejní místo Zásilkovny „Svět nožů“ Praha 9, OC Harfa, Českomoravská 2420/15a. Avízo o dodání jsem dostal včera večer a domníval jsem se, že při návratu do Prahy 21.2.2016 bude stačit oboje vyzvednout. Nechce se mi tam zbytečně jezdit dvakrát. Jem tedy zvědav, jestli již vyzvednutou zakázku zítra dostanu.

20. 2. 2016
Janey

zboží bylo dodáno bez jakékoli informace nebo omluvy s velkym zpozdenim.

21. 1. 2016
Petr

doba dodání

20. 1. 2016
Zdeněk

Garantovali doručení do vánoc, zboží přišlo až v lednu téměř měsíc od objednání a bez jediné zprávy že nestíhají doručit. Zboží samo o sobě nevalné kvality má poškrábané hrany pyramidy. Jsem zklamán a rozhodně nedoporučuji.

20. 1. 2016
Boruvka311

Líbí se mi zboží jako takové.

Naprosto nevyhovující komunikace s prodejcem. Příslib dodání zboží do vánoc, který nebyl dodržen. Tím pádem vánoční dárek nesplnil svůj úkol. Navíc absolutně žádná komunikace s prodejcem, omluva, nic. Bála jsem se, že jsem naletěla, ale naštěstí po vánocích „s křížkem po funuse“ pyramidka dorazila. Každopádně slíbena záruka nebyla dodržena a dones nemám jakékoliv vyjádření, proč se tomu tak stalo. Zboží jsem uhradila ihned po nákupu, tedy 14.12…

14. 1. 2016
Helena

Pozdní dodávka, než bylo slíbeno. Po dvou dnech nošení přívěsku na klíčích se mi přívěšek zlomil a tím pádem jsem šungit ztratila.

12. 1. 2016
Katerina

Produkt dorazil pozdě a byl zabalen v již roztrhané krabičce, která byla popsaná jen rusky a ješte určite informace preškrtané fixou. Nepusobi to vubec duvěryhodně. Nejsem si jistá jestli to budeme využívat

Vyjádření partnera
Šungit Před 3 roky

Dobrý den,

za situaci se velmi omlouvám. Dle vašeho přání můžete šungit vyměnit nebo vrátit. Všechny důležité informace z krabičky, včetně výrobce, jsou uvedeny na přiloženém letáčku v zásilce. Nic méně krabička určitě nemá vliv na fungování šungitu.

S pozdravem,

Štarha

7. 1. 2016
Romana

Bohužel obchodník to absolutně nezvládl a přesto, že jsem zaplatila včas, zboží do vánoc nedošlo a tím vše zkazil. A hlavně o tom ani nedal nikomu vědět a dozvěděla jsem se to až po tel. urgenci. Zboží došlo mezi svátky, s ním jsem spokojená, ale radost jsem z toho neměla.

5. 1. 2016
Michaela

zvláštní nabídka prodejce

dodání velmi pozdě a ani se nesnažil prodejce do vánoc napsat email zda balíček přijde :-( Zboží vracím a snad dostanu peníze zpátky???

1. 1. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.