Kategorie

Mibi´s International Cuisine

4,2 / 5 (217 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výborně ochucené Bún Cá a Bún bò Nam Bộ, o dost jiné než v klasických vietnamských bistrech.“

Dovolujeme si Vás pozvat do naší nově otěvřené restaurace Mibi´s International Cuisine, která Vám nabízí vše v jednom od snídaní, až po luxusní veřery. Pro běžné strávníky servírujeme od pondělí do pátku polední menu v příjemné cenové relaci, kde si vyberete jak kuchyní evropskou, středomořskou, tak i Thajskou, či Vietnamskou z pečlivě vybraných surovin.

Dnes otevřeno: 9:00–23:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Jídlo a pití, Asijská kuchyně

Hodnocení podniku Mibi´s International Cuisine

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martin

Výborně ochucené Bún Cá a Bún bò Nam Bộ, o dost jiné než v klasických vietnamských bistrech.

16. 1. 2017
Užitečné? Ano
Květa

Ochota a vstřícnost servírky.

13. 1. 2017
Užitečné? Ano
Jan

Velmi dobré jídlo

Slabší nevšímavá obsluha

12. 1. 2017
Užitečné? Ano
Blanka

V restauraci jsme byli již po několikáté. Vždy je vše perfektní. Jídlo výborné, suroviny čerstvé, obsluha moc milá. Nádherné prostředí. Můžeme jen a jen doporučit. Pro příště bychom snad uvítali i jiné pokrmy z jídelního lístku, aby se nabídka neopakovala..

Jen jedinou poznámku pro obsluhu. Po příchodu do restaurace se obsluha zeptá na voucher a za chvilku už máte na stole předkrm a jakmile ho dojíte, tak vám přinesou i hlavní jídlo. Jelikož jsme si ještě objednali polévku z jídelního lístku, tak jsme ji ani nestihli dojíst a už nám přinesli hlavní chod..Než jsme polévku dojedli, tak jídlo postupně vychladlo. Příště bych asi doporučila hlavní chod donést, až hosté dojí polévku nebo předkrm. Ale to je jen detail, který se dá jistě bez problémů vyřešit. Jídlo chutnalo perfektně, jen je lepší, když ho jíte teplejší..Ale jinak vše na 1! Děkujeme.

12. 1. 2017
Užitečné? Ano
Olga

Jídlo bylo dobré, obsluha příjemná.

Je škoda, že hlavní jídlo bylo pouze na dvou talířích a nebylo rozděleno na půl. Takhle jsme si museli talíře mezi sebou střídat, abychom oba ochutnali obě jídla.

11. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (95)