Kategorie

Hotel Beskyd

4,5 / 5 (31 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „vše bylo špicový, pivo taky“

Hotel Beskyd

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí

Hodnocení podniku Hotel Beskyd

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,5/5 dle 31 hodnocení
Petřík

Po třídenním wellnes pobytu hodnotím tento hotel velmi kladně. Není to tedy hotel pro nóbl sféru, ale nicméně si na nic nehrají a jméno hotelu už předem upozorňuje na beskydské prostředí. Strava, která byla v rámci pobytu byla moc dobrá, byl jsem mile překvapen, ale nic pro štíhlou linii Emotikona tongue. Wellness i pivní lázně = luxus. Člověk může relaxovat v klidu a soukromí.
Ubytování čisté a voňavé. Bohužel dvě věci musím vytknout (ale na tom se da zapracovat). U druhé večeře chyběla slibovaná sladká tečka a také se nám velmi špatně večeřelo, neboť se majitelé rozhodli malovat restauraci a dvě hodiny před zavíračkou nám paní servírka začala sklízet ubrousky, podtácky apod. ze stolu, chtěli jsme ještě poslední večer posedět a dát si pár piv, ale cítili jsme se tam navíc, když se sundávaly i obrazy, výzdoba ze zdí a další. Závěrem doporučuji těm, kteří hledají malý, útulný a rodinný wellness hotel za rozumnou cenu.

Bohužel dvě věci musím vytknout (ale na tom se da zapracovat). U druhé večeře chyběla slibovaná sladká tečka a také se nám velmi špatně večeřelo, neboť se majitelé rozhodli malovat restauraci a dvě hodiny před zavíračkou nám paní servírka začala sklízet ubrousky, podtácky apod. ze stolu, chtěli jsme ještě poslední večer posedět a dát si pár piv, ale cítili jsme se tam navíc, když se sundávaly i obrazy, výzdoba ze zdí a další. Závěrem doporučuji těm, kteří hledají malý, útulný a rodinný wellness hotel za rozumnou cenu.

21. 1. 2016
Užitečné? Ano
Lenka

ochota a vstřícnost personálu, vířivka super, okolí pro výlety jako stvořené.

Pivní lázeň spíše studenější, než jinde. Také velice prudké schody, bylo by dobré popřemýšlet o výtahu v místech schodiště.

2. 12. 2016
Užitečné? Ano
Lubomír

vše bylo špicový, pivo taky

20. 11. 2016
Užitečné? Ano
Sedamiroslav

Začalo to výborně, ale pak už to jen klesalo. Prostředí, wellness, obsluha a námi zvolené datum výborné.

Jídlo z balíčku v ceně vcelku obyčejné, mohlo to být lepší.

3. 11. 2016
Užitečné? Ano
Libuše

Vše bylo velmi příjemné, oceňuji hlavně přístup personálu a kvalitní služby.

14. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (13)