Kategorie

Hotel Beskyd

4,5 / 5 (28 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše bylo velmi příjemné, oceňuji hlavně přístup personálu a kvalitní služby.“

Hotel Beskyd

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí

Hodnocení podniku Hotel Beskyd

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,5/5 dle 28 hodnocení
Petřík

Po třídenním wellnes pobytu hodnotím tento hotel velmi kladně. Není to tedy hotel pro nóbl sféru, ale nicméně si na nic nehrají a jméno hotelu už předem upozorňuje na beskydské prostředí. Strava, která byla v rámci pobytu byla moc dobrá, byl jsem mile překvapen, ale nic pro štíhlou linii Emotikona tongue. Wellness i pivní lázně = luxus. Člověk může relaxovat v klidu a soukromí.
Ubytování čisté a voňavé. Bohužel dvě věci musím vytknout (ale na tom se da zapracovat). U druhé večeře chyběla slibovaná sladká tečka a také se nám velmi špatně večeřelo, neboť se majitelé rozhodli malovat restauraci a dvě hodiny před zavíračkou nám paní servírka začala sklízet ubrousky, podtácky apod. ze stolu, chtěli jsme ještě poslední večer posedět a dát si pár piv, ale cítili jsme se tam navíc, když se sundávaly i obrazy, výzdoba ze zdí a další. Závěrem doporučuji těm, kteří hledají malý, útulný a rodinný wellness hotel za rozumnou cenu.

Bohužel dvě věci musím vytknout (ale na tom se da zapracovat). U druhé večeře chyběla slibovaná sladká tečka a také se nám velmi špatně večeřelo, neboť se majitelé rozhodli malovat restauraci a dvě hodiny před zavíračkou nám paní servírka začala sklízet ubrousky, podtácky apod. ze stolu, chtěli jsme ještě poslední večer posedět a dát si pár piv, ale cítili jsme se tam navíc, když se sundávaly i obrazy, výzdoba ze zdí a další. Závěrem doporučuji těm, kteří hledají malý, útulný a rodinný wellness hotel za rozumnou cenu.

21. 1. 2016
Užitečné? Ano
Libuše

Vše bylo velmi příjemné, oceňuji hlavně přístup personálu a kvalitní služby.

14. 9. 2016
Užitečné? Ano
Ivanafejerova

Vynikající personál

9. 9. 2016
Užitečné? Ano
Kristýna

všechno a hlavně pivní lázeň

9. 9. 2016
Užitečné? Ano
Jarka

celkový příjemný přístup, bylo to skvělé

8. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (10)