Kategorie

Espectra s.r.o.

4,5 / 5 (10 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „iRing je koupený jako dárek, takže hodnocení iRingu si nechám na později, ale vypadá moc hezky a hlavně dílensky dobře zpracovaný.
Hodnotit bych ale chtěl společnost, která iRing nabízí. Rychlost dodání je cca 2 dny od nákupu a navíc mi vyhověli i v nadstandartním požadavku. Zkrátka je vše o domluvě a ta je s lidmi z Espectry výborná. Jen a jen doporučuji.“

Jsme specialisté na prodej moderních doplňků. Naší první nabídkou je příslušenství k mobilnímu telefonu zn. iRing - prstýnek na mobil. Rádi bychom Vám přinášeli kvalitní produkty, které nikdo jiný na našem trhu nenabízí a tím Vám pomohli se odlišit od ostatních. Děkujeme a těšíme se na Váš nákup. Tým Espectra

Dnešní nabídky Espectra s.r.o.

Hodnocení podniku Espectra s.r.o.

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,5/5 dle 10 hodnocení
4 1
3 0
2 0
1 1
Michal

iRing je koupený jako dárek, takže hodnocení iRingu si nechám na později, ale vypadá moc hezky a hlavně dílensky dobře zpracovaný.
Hodnotit bych ale chtěl společnost, která iRing nabízí. Rychlost dodání je cca 2 dny od nákupu a navíc mi vyhověli i v nadstandartním požadavku. Zkrátka je vše o domluvě a ta je s lidmi z Espectry výborná. Jen a jen doporučuji.

Ne - jen tak dál, jste skvělý!!!

8. 12. 2016
Užitečné? Ano
Barbara

- rychle dodání
- hezky design
- plně funkcni a pevný materiál

16. 2. 2016
Užitečné? Ano
lukas

Vše

22. 1. 2016
Užitečné? Ano
Petr

Splnilo očekávání.
Po nalepení na mobil a podložku perfektně drží.

20. 11. 2015
Užitečné? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.