Hodnocení podniku EA Hotel Jessenius***

4,1/5 (277 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Denisa

Jídlo bylo ucházející, vcelku dobrý výběr jídel.

Byli jsme ubytováni v jiném hotelu nižší kategorie, pokoj byl zatuchlý a vybaven velmi starým nábytkem na snídaně i večeře se muselo přecházet úplně do jiného hotelu. Velké zklamání.

21. 8. 2019
Petr

Lokalita fajn, umístění hotelu v centru bylo dobré

Reakce personálu, nevhodné spaní (tvrdé matrace, nemožnost více polštářů), nutnost docházení na bazén do budovy vedlejšího hotelu.

5. 3. 2019
Michal

Karlovy Vary jako takové.

Slevomat prezentoval nabídku jako pobyt u EA Hotel Jessenius*** – už toto je zavádějící informace. Na místě došlo k zjištění, že ubytování je realizováno společnistí EA Hotels, která disponuje pěti depandancí a konkrétní hotel Jessenius*** není této nabídky součástí.
Ubytování proběhlo o 300m dále ve vedlejším objektu, nepříznivého vzhledu a s tím byly spojeny i komplikace ohledně pohodlného využití snídaní, večeří a bazénu.
Tato nabídka byla ze strany Slevomatu absolutně zavádějící a lživá.

1. 3. 2019
Lucy

Doba procedur urcite neodpovidala… tak o polovinu kratsi nez bylo uvedeno

8. 1. 2019
alena

ochotný přístup a práce masérky

velké nedostatky v ubytování – tvrdá postel s laminátovou deskou místo lamel, závěsy krátké s průnikem osvětlení z ulice přímo do lůžka

4. 11. 2016
Jana

Umístění hotelu, příjemná recepční, ucházející snídaně, pěkná koupelna

Tragická restaurace: kvalita na úrovni závodky, upatlané jídelní lístky, pivo za 75 Kč – chápu, že se nachází na kolonádě, ale u podniku srovnatelného s jídelnou, kam se chodí na polední menu za osmdesát včetně nápojů, mi to připadá jako nehorázná drzost.
Ubytování – žádná hrůza, ale taky nic moc extra: stará televize, dvě jednolůžka místo slibovaného dvojlůžka, zašlý koberec, vybavení z 90. let…

6. 10. 2016
Olga

Bohatá snídaně, vlídný personál.

Velice malý pokoj s oddělenými lůžky, lednice nevábně zapáchala a zastaralá TV.

31. 8. 2016
Michell

Ubytování na kolonádě.

Nepřipravený pokoj, neochota personálu, snídaně v nedostatečně velkém prostoru, stravují se zde klienti z několika udytovacích budov.

22. 8. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.