Salon krásy

4,6 / 5 (224 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Paní Petra je velmi otevřená a snaží se zákazníky naučit to, co se naučit přejou. Domluva termínu byla bezproblémová. :)“

Milé dámy, mým skvělým úkolem je naučit vás o sebe pečovat a krásně se nalíčit. Zastavte se, uvolněte se u kávičky a starejte se o sebe. Jsem tu pro Vás od pondělí do neděle dle objednání.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

http://www.facebook.com/pece.Pet
pet.zemanova@gmail.com
+420 603 424 894

Dnešní nabídky Salon krásy

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Salon krásy

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

Paní Petra je velmi otevřená a snaží se zákazníky naučit to, co se naučit přejou. Domluva termínu byla bezproblémová. :)

13. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Katka

Paní Zemanová je opravdu milá a profesionální vizážistka. Vśe Vám vysvětlí a ikdyž jsme byly čtyři, přístup byl takřka individuální. Konečně si umím vybrat make-up a dostala jsem i rady, jak se odličovat a už teď vidím zlepšení. Používá super kosmetiku, kterou si můžete u ní i koupit, přitom ale nic nenutí. Vřele doporučuji a už jsem se objednala na další porady. Kateřina

Vyjádření partnera
Salon krásy Před 18 dny

Děkuji velice za Vaše hodnocení i email, který jste mi poslala 😃 Velmi mě těší Vaše spokojenost a zájem a jsem ráda, že se Vám pleť lepší. Těším se na naše další setkání 🌷

29. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hankakalivodova

Moc příjemná atmosféra, připadala jsem si jako u kamarádky, což je pro mě jako přístup určitě lepší, než nějak moc upnutě. Dlouho se mluvilo o péči o pleť a odličování, o samotných líčidlech už tak moc ne.

Nebyly splněny všechny nabízené aspekty voucheru – např. fotky… líčení probíhalo podle mě moc rychle. Neřeklo se pro mě moc novýho ale to není chyba paní kosmetičky… ona byla profesionální, zábavná – ale spoustu věcí které se normálně používají jsme nevyužily, zároveň se podle mě moc propaguje pouze kosmetika Mary Kay a ne jiná. Jinak voucher doporučuji :)

Vyjádření partnera
Salon krásy Před 18 dny

Děkuji za hodnocení a Váš názor 😀. A jen vyjádření k dalšímu. Fotografie jsou pořizovány pouze v případě zájmu, jak je ve voucheru výslovně uvedeno. Protože zájem nikdo neprojevil, nefotilo se.
Kurz je určen pro začátečnice/mírně pokročilé a vše, co je v popisu kurzu jsem ukázala.
Jak si připravit pleť na líčení je nedílnou součástí líčení. Kurz trval přes 2h.. a z toho jsme se 5min bavily o tom co se dámy chtějí naučit, cca 15min o pleti spolu se samotným odličováním/péčí.
Každá vizážistka pracuje s nějakou kosmetikou, čímž ji dělá reklamu, to tak je. Kurz ale není propagační akce značek, nepropaguji tedy MK ani jiné značky, se kterými nepracuji.
Vždy se ptám zda jsou doplňující dotazy, zda jsou dámy spokojené. Je mi líto, že jste nic neřekla na místě. Seděly jsme vedle sebe, mohla jste kdykoli. 😃

26. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Von

Paní Petra Z. je naprosto skvělá, milá, příjemná, bylo to úžasné, zajímavé a v neposlední řadě i poučné. Nechápu hodnocení (kritiku) paní Livie, která tam byla ve stejný čas. Celou dobu se tvářila naprosto v pohodě a spokojená. Z historek Petry (u kterých jsme se teda všichni dost nasmály, celou dobu panovala dobrá nálada) patrně nepochopila pointu a to, že jakémkoliv stavu je velice důležité se odlíčit ! Ale holt tisíc lidí, tisíc názorů, každopádně za mne naprosto super strávený čas !

Vyjádření partnera
Salon krásy Před 21 dny

Děkuji Vám moc za čas udělit mi toto hodnocení. ❤️ Velice si toho vážím. Mám svoji práci ráda a udělala jsem a vždy dělám vše proto, aby byly zákaznice spokojené. Ovšem není jeden ten, kdo by se zavděčil lidem všem, jak vidno. Těším se na opětovné osobní setkání, děkuji. 🌸

14. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie

Mohu doporučit, velice příjemně strávený čas, užitečné rady, určitě mi to moc pomohlo.

Vyjádření partnera
Salon krásy Před 21 dny

Děkuji moc! A jsem ráda, že Vám byl kurz prospěšný 🌷😃 těšim se opět na setkání 😃

8. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (89)

Podobné podniky