Kategorie

Salon Krásy

4,4 / 5 (85 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Paní Petra je skvělá. Vysvětlí a ukáže Vám úplně všechno, zodpoví jakýkoliv dotaz a v jejím salónu se cítíte jako doma. Kurz byl perfektní a všem, kdo mají pochyby, vřele doporučuji! Děkuji a těším se na další setkání!“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Ostatní kurzy, Zábava a volný čas, Krása, zdraví a relaxace, Péče o pleť a obličej, Zkrášlující procedury

Hodnocení podniku Salon Krásy

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Bára

Paní Petra je skvělá. Vysvětlí a ukáže Vám úplně všechno, zodpoví jakýkoliv dotaz a v jejím salónu se cítíte jako doma. Kurz byl perfektní a všem, kdo mají pochyby, vřele doporučuji! Děkuji a těším se na další setkání!

18. 10. 2016
Užitečné? Ano
Tereza

Paní Petra je velmi milá a příjemná, takže kurz byl opravdu hezkým zážitkem:-) Do ničeho nenutila, řídila se opravdu tím, co bych si přála a co spíše ne. Od té doby jsem do svého líčení zakomponovala oční linky i minerální make-up a jsem moc spokojená:-) Když bych potřebovala líčení nebo konzultaci, určitě se na paní Petru zase obrátím:-) Lokalita je velmi dobře dostupná a komunikace byla naprosto bezproblémová;-)

19. 9. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Moc děkuji za všechny rady. Byla to příjemně strávená hodinka :)

19. 9. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Všechno bylo úžasné! Paní Zemanová je vtipná, všechno skvěle vysvětlila, ukázala, probrala, strašně rychle to uteklo a odcházela jsem nadšená!! Můžu určitě doporučit!!

17. 9. 2016
Užitečné? Ano
Hedviga

Moc příjemná kosmetićka. Poradila, doporučila a hlavně upozornila na chyby, které celé roky dělám. Opět jsem o něco zkušenější. Doporučuji vśem bez výhrad.

Že se mi vše líbilo 🙃

8. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (33)