Hodnocení podniku CK Vega Tour

4,1/5 (7 303 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Pavla

Vídeň je krásné město, rozhodně doporučuji nejen před Vánocemi, ale i v létě.

Překvapilo mě, že jsme v autobuse nedostali žádné organizační pokyny, kromě času odjezdu. Ani žádný výklad ohledně historie, památek apod., jak tomu bývá zvykem. Přistupovali jsme v Budějovicích, tak pokud paní průvodkyně něco povídala cestou z Prahy, my mimopražští jsme měli smůlu. :-(

10. 12. 2019
Božena

Adventní Vídeň je hezká.

Průvodce a jeho nedostatečné informace.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, moc si neumíme představit, co jsou dle Vás nedostatečné informace, proto budeme rádi za zpětnou vazbu emailem včetně uvedení jména průvodce, kterému bychom to předali k vyjádření. Záleží nám na kvalitě, proto nás takové hodnocení nenechá chladnými :)

Hezký den, Vega Tour

10. 12. 2019
Anonym

Cenová dostupnost, pohodlný autobus

Čekali jsme na nástupním místě s ostatními spolucestujícími více jak půl hodiny. Při telefonátu delegátce, kde je autobus nám řekla, že sama neví a teprve bude nastupovat zastávku po nás a víc udělat nemůže. Po půl hodině nám volala delegátka, že autobus stojí na jiném místě. Řidiči si tedy až po 30 minutách uvědomili, že všech 20 lidí, kteří měli nastupovat nemají zpoždění. Cesta zpátky byla již bez delegátky, ale ještě více matoucí než cesta tam. Paní delegátka nám nesedla, ale to mohl být jen náš osobní dojem a rozhodli jsme se, že si uděláme exkurzi po městě sami.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, i když je pro nás trochu matoucí. Problém byl tedy v tom, že autobus byl na místě včas jen na jiném místě? Pro případy, že potřebujete pomoc je Vám k dispozici kromě čísla na průvodce i číslo na SOS linku, kde jsem byla osobně já, ale bohužel žádné volání tohoto typu si nepamatuji :( Hlavně, že jinak byl výlet v pohodě a užili jste si adventní trhy :-)

Veselé Vánoce, Vega Tour

10. 12. 2019
Ivona

Fajn průvodkyně, pěkné město, bohužel málo času ve městě…

Málo času v Salzburku. Málo místa v autobuse…

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu. Čas odjezdu je uveden v nabídce tedy se s délkou pobytu ve města dá počítat již dopředu. Chápeme, že jste si chtěli užít trhy déle, ale jsou i tací, kteří spěchají domů, na spoje atd. Proto musíme udělat časový kompromis :) Děkujeme za pochvalu průvodkyně :)

Veselé svátky přeje Vega Tour

10. 12. 2019
Lenka

Vídeň jako taková je krásná, byla jsem již potřetí. Autobus pohodlný, čistý.

Bohužel hodně záleží na průvodci. Chytli jsme pána, který tomu asi moc nerozuměl, výklad o ničem, litali jsme za ním, rychle sem, rychle tam a z památek moc neviděli. Co je horší, nařídil odjezd brzy, takže jsme museli trhy opustit sotva se začínali rozsvěcet…

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Bohužel nepoznáme, z jakého jste byli autobusu a o jakého průvodce se jednalo., abychom mohli objektivně ověřit. Můžete nám napsat na info@ckvegatour.cz. Nicméně žádný z autobusů nejel dříve než bylo v plánu, tedy všechny odjížděli 17:30-18:00. Hezký den, Vega Tour

10. 12. 2019
O

Koordinace odjezdu

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, je nám líto, že jste nenapsali více, jelikož opravdu nevím, kde "selhala" koordinace zájezdu a čeho se Vaše výtka týká... Když tak jsme Vám k dispozici na telefonu nebo emailu stejně jako jsme vždy před zájezdem i během zájezdu na SOS lince. Pokud tedy vzniknou nějaké situace, které hodnotíce nekoordinovaně, můžete se na nás obrátit s žádostí o pomoc :)

Hezký den, Vega Tour

10. 12. 2019
lapackova

Doprava, průvodce, ochota, 😊

Není co. ☺

10. 12. 2019
Miroslav

Organizace zájezdu a samotné město, jeho výzdoba. Líbilo se nám i to, že pani průvodkyně nám všechno ukázala a navedla kde se máte jít podívat.

Slabé adventní trhy, velice nechutné, překořeněné svařené víno.

9. 12. 2019
Tomik

Návštěva Salcburku jako taková byla super – je to krásné město.

Organizace odjezdu a přistavování autobusů v Praze bylo velmi chaotické a ve městě jsme strávili pouze 5,5 hodiny.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Pokud jde o přistavení, pak musíme jen dodat, že nám jedou desítky autobusů, na stanovišti máme službu a jsme na telefonu, posíláme informační sms atd. Bohužel toho opravdu více udělat nejde. Ono, když jede přes 350 lidí, tak zmatky nastanou už jen tím, že je všude kolem spousta lidí :) Pokud jde o čas v Salzburgu, pak ten odpovídá plánu. Hezký den a příjemné svátky, Vega tour

9. 12. 2019
Anonym

cena

Dotazovala jsem se před koupí, zda je v každém autobuse WC, jelikož jsme cestovali s malými dětmi. Odpověď zněla ano. WC sice bylo, ale nedalo se použít. Taktéž WIFI nebyla funkční, i když se na stránkách CK píše, že je dostupná v každém jejich autobuse.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, nikde nepíšeme, že je wifi v každém autobuse, ba naopak, na webu je psáno, že wifi není v každém autobuse a v pokynech máte napsáno, že wifi na adventy vzhledem k počtu busů nedáváme :) WC bylo v autobuse ale nebylo k dispozici? Tak to bohužel nevíme proč... Nicméně wc v buse je jen a jen pro urgentní případy, na osobní hygienu jsou pauzy a v případě potřeby vždy zastavíme i mimo pauzu, takže pokud jde o toalety, vždy se postaráme :-)

Hezký den, Vega Tour :)

9. 12. 2019
Jaroslav

Vánoční Vídeň

Museli jsem dojet metrem od autobusu do centra

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, ano, cesta metrem je již v popisu zájezdu a jelikož nás busem do centra nepustí, pak je jedinou variantou, jak se dostat do centra. Teda ještě bychom mohli jít pěšky :)

Hezký den, Vega Tour

9. 12. 2019
81jarka

Organizace než jsme vyjeli, pak už to bylo horší…

Všeobecný zmatek

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, nechápeme hodnocení a nevíme, k čemu se vztahuje :-) Budeme rádi za více informací :)

Hezký den, Vega Tour

9. 12. 2019
Helena

Salzburg je krásné město a zdejší adventní trhy půvabné. Ceny jsou cca o 1 Eur přívětivější oproti např. Vídni. Jen je lepší navštívit ve všední den, kdy není u stánků taková tlačenice :)

Zpoždění autobusu už na odjezdu z Prahy. Zmatek, kdy průvodce nevěděl, kdo kde nastupuje. Řidič nesmyslně zajížděl do města (Benešov, Tábor), když to vůbec nebylo nutné. O půlhodinovém projíždění Salzburgu, než se trefil na terminál raději ani nemluvě :( Výstup na místě ve 12.30, v 17.30 byl plánován odjezd. Naštěstí byl posunut na 19.00 a mohli jsme si tak město dostatečně užít.
Cestou od průvodce žádné info o městě (krom toho, že je malé a VT tam jede 7 autobusů..), tipy, kam zajít nebo co ochutnat.
Jak mám Vegatour poměrně ráda a cestuji s nimi vícekrát do roka, tentokrát velké zklamání..

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, prosíme o info na email, o který se jednalo autobus, jelikož nic z toho, co píšete, nemáme na centrále hlášeno.

Děkujeme a přejeme hezký den, Vega Tour

9. 12. 2019
Anonym

Cesta trvala poměrně dost dlouho na to, že to je pouze 250 km. Plus velké zdržení na benzině v Polsku, kde zastavily 2 autobusy CK a byl k dispozici pouze 1 záchod – to bylo opravdu velmi nepříjemné a trochu to vypovídá něco o organizaci výletu.
Bohužel, všechny tyto zájezdy dávají přednost kvantitě před kvalitou a je to opravdu hodně znát. Hlavně, aby si to koupilo co nejvíc lidí.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 6 dny

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Zájezd byl zorganizován myslím velmi dobře. Soudíme i dle celkových hodnocení :-) To, že se na benzince sjede více autobusů se stává dnes a denně poměrně často. Řidiči jedou tam, kde je otevřeno, volno a nebo je to po cestě. Čas na cestě je hodně daný tím, že autobus jede pomaleji jak auto i celkovou dopravní situací. S tím bohužel nic nenaděláme :-) Nevím, jak jiným, ale nám hodně záleží na kvalitě a spokojenosti klientů. Koupě zájezdu je na každém, zda si chce někam vyjet autobusem nebo ne ;-) Hezký den a užijte si pohodový advent :-)

5. 12. 2019
Anonym

lákavá cena, program s průvodcem

vizáž paní průvodkyně. Dále doporučuji, pokud je předem plánována cesta do centra metrem, zakoupit již jízdenky dopředu.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 8 dny

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Vizáž průvodce je věc subjektivního názoru. Myslíme, že primárně jde o kvalitu výkladu a znalost destinace :) Jízdenky do metra nekupujeme, a to především proto, že ne celá skupina s námi jede pak metrem, někdo se odpojí, někdo chce studentskou cenu atd. Proto to necháváme až na místě :) Hezký den Vega Tour

5. 12. 2019
Iveta

Ochota a perfektní informace od cestovní kanceláře.

Průvodce.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 8 dny

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Pokud se s námi chcete podělit o poznatky k průvodci, budu ráda, když nám napíšete více, abychom mohli prověřit konkrétně. Jelo nám mnoho autobusů, takže opravdu nevíme, čeho se Vaše hodnocení týká :-)

Hezké dny, Vega Tour

4. 12. 2019
David

Nebylo nic na co bych si vyloženě stěžoval.

Klidně pozdější odjezd, aby si člověk vychutnal více večerní atmosféry.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 10 dny

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu a hodnocení. Pozdější odjezd by byl jistě hezký, ale bohužel bychom pak dojížděli do ČR hodně pozdě, což by pro někoho znamenalo komplikace s dopravou domů :) Hezký den, Vega Tour

3. 12. 2019
Jaroslav

Vídeň je nádherná, památky úžasné, trhy takřka dokonalé. Moc jsme si to užili. :-)

V podstatě vše, co se týkalo samotné organizace. Autobus přijel o půl hodiny později, zmatená paní průvodkyně svojí (ne)organizovaností zdržovala od samého začátku, zmatek týkající se místa odjezdu (někteřým nebyla sdělena změna místa odjezdu autobusu), zpoždění při odjezdu z Vídně naprosto bez omluvy, … atd. Jezdíme už šestým rokem a Vegatour se v podstatě rok od roku zhoršuje… :-(

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 10 dny

Dobrý den, zaujalo nás Vaše hodnocení a rádi bychom se dozvěděli víc. Jelikož jsme osobně byla na SOS lince, neeviduji žádné problémy na odjezdu, jelikož nikdo nevolal ohledně zpoždění, zmateného místa odjezdu nebo stížností na delegáta atd. Jelikož neuvádíte jméno průvodce ani číslo autobusu, musím Vás požádat o doplnění emailem na ck@vegatour.com, abychom mohli ověřit :) Děkuji a hezký den, Vega Tour

3. 12. 2019
Karolína

Vídeň je krásná po všech stránkách, rozhodně stojí za podívání.

Průvodce velice zmatený, organizace z jeho strany nulová, výklad byl dosti strohý. Jednoznačně bylo lepší chodit samostatně, holt někdy neuděláte parádu za pár peněz.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 11 dny

Dobrý den, vzhledem k počtu autobusů positivním ohlasům od jiných klientů, budeme rádi, pokud nám pošlete jméno průvodce na email ck@vegatour.com :-) Samotné by nás zajímalo, o koho se jednalo, protože do Vídně nám teď jeli jen samí šikulkové. Děkuji a hezký den, Vega Tour

2. 12. 2019
Anonym

Výklad a celkový přístup průvodkyně

Procházka po Wroclavi s průvodkyní pro lidi z dvou autobusů,
zmatené pokyny na cestu, kde byly údaje o Salzburgu, které zapomněli vymazat

1. 12. 2019
Pavla

Zájezd jako takový byl moc pěkný. Bohužel jsme neviděli mechanický betlém, na který jsme se moc těšili, pro nemoc bylo zavřeno. Mariazell je krásné horské městečko, určitě doporučujeme navštívit.

Paní průvodkyně Věra katastrofa, přes Slevomat i s Vaší společností jezdím často, nejhorší průvodkyně, se kterou jsem kdy byla. :-( Organizační pokyny řekla při odjezdu z Prahy, my co jsme přistupovali po cestě jsme se nedozvěděli nic. Informace o Mariazell nám přečetla stylem, že se každou chvíli zakoktala. Opomenu-li, že neumí německy a všechny německé názvy vyslovovala tak jak se to píše. V Mariazell je tolik krásných míst, o kterých nevěděla nic. Za mě zklamání. :-(

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 13 dny

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, nicméně žádná paní Věra nám na zájezdu jako průvodce nejela. Vypraveno bylo více autobusů a hodnocení nám chodí kladná. Stejně tak nám přišli dát zpětnou vazbu řidiči a výlet si chválili, až tedy na větrno a zimu...Pokud nám chcete napsat více, budeme rádi a jsme Vám k dispozici na emailu info@ckvegatour.cz.

Hezký den i advent :-)

26. 11. 2019
Ladislav

Organizace

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před měsícem

Dobrý den, bohužel nevíme, co konkrétně se Vám nezamlouvalo, tak budeme rádi za lepší zpětnou vazbu :-)

Hezký den, Vega Tour

16. 10. 2019
Dana

Krásné historické město, nádherná architektura, větrné mlýny, čokoládovny, vánoční ozdoby, výborné hranolky, bleší trh, vyšlo i počasí, takže příjemně strávený den – jako výlet určitě doporučuji.

Naprostá katastrofa průvodkyně Tereza Humulková, nejspíš byla v Bruggy poprvé, organizace žádná, orientovala se pouze podle navigace v mobilu, nevěděla ani kde je v městě WC, absolutně žádné doporučení – kam na kávu, na co se podívat, nějakou zajímavost…nic, pouze nám sdělila základy naučené historie města. Cesta do města spíš připomínala úprk, žádný čas na prohlížení, focení … starší dáma jdoucí s námi musela přímo popobíhat…opravdu hrozné…s touto průvodkyní již nikdy více!!! Naštěstí jsme se v Bruggy chytli průvodkyně z druhého autobusu a část prohlídky absolvovali s ní. Velice příjemná paní, opravdu výborný výklad, díky ní jsme se byli podívat i na větrné mlýny. Všude s klienty na rozdíl od naší průvodkyně chodila a velice zajímavě a poutavě vyprávěla a ukazovala. Celkově měla super zorganizováno a bylo vidět, že o Bruggy dost ví a zná. Naše průvodkyně o větrných mlýnech věděla pouze, že jsou na mapě – když jsem se jí zeptala. Ještě větší katastrofa v Bruselu, kde opět orientace žádná, nevěděla ani kde jsou nejznámější památky na náměstí, cesta opět dle navigace v mobilu, zbytek času trávila na whatsapu. Na plno otázek ohledně zajímavostí raději ani neodpovídala. Do Bruselu jsme přijeli až opravdu večer, kdy na prohlídku zbyla ani ne hodina. Závěrem : slečnu Terezu zaučte anebo nikam neposílejte, už jen oslovení klienti, kterým nás častovala, vypovídá samo sobě za vše…

15. 10. 2019
Jarmila

Atmosféra na festivalu, profesionalita průvodkyně.

Chování některých účastníků zájezdu.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před měsícem

Dobrý den, mrzí nás, že Vám zážitek zkazili jiní cestující, ale bohužel se i takoví najdou. Vždy doporučujeme informovat delegáta a řidiče. Oni se už o "nepřizpůsobivé" postarají, aby byl v autobuse klid a pořádek :)

Hezký den, Vega Tour

8. 10. 2019
Zdenka

Atmosféra, průvodkyně byla skvělá

Plnej autobus vohltů, na které se ve finále ještě hodinu čekalo

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před měsícem

Dobrý den, je nám velice líto, ale bohužel na takové akci, jako je Oktoberfest se dá předpokládat, že se najdou jedinci, kteří neuhlídají míru... I když upozorňujeme v pokynech, že se nebude na opozdilce čekat déle jak 15 min, tak jsme neměli to srdce je tam nechat, i když meškali delší dobu.

Hezký den, Vega Tour

7. 10. 2019
Kristýna

Zájezd nebyl špatný a program byl určitě dobře vymyšlený. Vídeň sama o sobě je skvostné město s mnoha místy, která se dají navštívit.

Paní průvodkyně byla po celou dobu zájezdu poměrně zmatená. V podstatě chvíli po začátku prohlídky města se s menší částí skupinky účastníků většímu zbytku ztratila. Kromě toho zřejmě řekla každé části jiný čas návratu k autobusu, protože naše část skupinky zhruba půl hodiny čekala na zbylou skupinu včetně paní průvodkyně.

6. 10. 2019
Jirka

Oktoberfest jako takový

Doprava – hlavně zpoždění cestou zpět, a to o cca 3 hod

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 2 měsíci

Dobrý den, bohužel zpoždění bylo z důvodu dopravy a nutné pauzy řidiče. Za to se velmi omlouváme. Doprava během Oktoberfestu stejně jako parkování se těžko předvídá. Proto na možnou změnu času odjezdu upozorňujeme již v pokynech. Jsme rádi, že jste si jinak výlet užili :-)

Hezký den, Vega Tour

30. 9. 2019
Anonym

Počasí

Pobyt u moře pouze 11hodin, místo slibovaných 12, východ i západ slunce pouze cestou, večer autobus neodklimatizovan s předstihem – při odjezdu v autobusu příšerné vedro

18. 9. 2019
Martina

Okolí a prostředí je tam nádherné, byla jsem tam již dříve na delší dovolené.

Cesta autobusem byla katastrofální, tak málo místa a stísněný prostor v autobuse jsem nezažila, lidi byli taky bezohlední, sedadla si zklápěli, tak že ti za nimi neměli vůbec místo. Kdyby se cestovalo cca hodinu, tak ano, ale takto na dlouhou cestu, strašné. Paní delegátka nám řekla ať si sedneme kde je místo, čekali jsme nějaké místenky, no budiž, moc míst už samozřejmě nebylo volných při nástupu v Brně (autobus vyjížděl již z Prahy), tak jsme si sedli dozadu na 5-tku a tam samozřejmě nezklopíte sedadlo vůbec dozadu, takže tak nepříjemná poloha tak dlouhou dobu, když si ještě zklopí sedadlo před vámi… Ale řidiči byli šikovní. Paní delegátka taky nějaká zmatená, nedala nám žádné informace při příjezdu na místo, že je tam prý také poprvé. Takže jsme si vše museli zjistit sami.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 měsíci

Dobrý den, budeme velice rádi, pokud nám na email napíšete jméno delegátky a také číslo autobusu. Toho dne nám totiž jeli autobusy 3, z toho všechny zájezdové, kvalitní a všechny s připravenými zasedacími pořádky. Každý klient tak měl jasně určené místo. Ráda bych tedy prověřila přímo, ale z Vašeho hodnocení bohužel nepoznám, o který autobus se jednalo. Jinak naši průvodci tam jezdí pravidelně a lokalitu znají velmi dobře... Vaše nespokojenost nás mrzí, ale bohužel chování ostatních účastníků zájezdu jen těžko ovlivníme, můžeme jen jen a jen upomínat a žádat o více tolerance. Hezký den, Vega Tour

16. 9. 2019
Andrea

luxusní autobus, místo na nohy, zásuvka (škoda že jsem neměla nabíječku :-D )
Lokalita krásná, počasí vyšlo

škoda, že nás tam nenechali až do večera. Odjížděli jsme už v 18:30 a v čr jsme byli už ve 4h ráno…mohlo se to udělat tak, že bychom byli u moře třeba do 22h večer a do čr dorazili později.....

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 měsíci

Dobrý den, časy odjezdu jdou dané po celou sezónu stejné. Chápeme, že byste u moře rádi byli delší dobu, ale jiní klienti by zase mohli mít opačný názor. Proto jednodenní koupání děláme s odjezdem mezi 18:30-19:30 dle času příjezdu :-)

Hezký den,
Vega Tour

4. 9. 2019
Jarmila

líbila se mi pouze výstava květin a ohňostroj a pak musím pochválit jízdu pana řidiče

Bohužel průvodkyně byla příšerná, nedodávala informace všem . Jel patrový autobus a ona s informacemi o srazu a odjezdu informovala jen spodní část autobusu. Museli jsme se vyptávat ostatních. Vrchol byl, když od místa srazu v 18 hodin před výstavou odjela s menší skupinou JINÝM autobusem než Vega Tour. O tom jsme nebyli vůbec informováni, odjeli tedy bez nás. Ještě, že se mně ujali manželé, kterým také ujela a dovedli mne do středu městečka Tulnn. Tam jsme průvodkyni potkali a chtěli jsme vysvětlení proč odjeli bez nás a jiným autobusem když jsem já osobně byla na místě srazu již v 17,30 a vyhlížela autobus Vega Tour ? Odpověď mě šokovala, prý je logické, že odjeli jiným autobusem. Dále jsem se optala jestli platí večerní sraz před radnicí ve 20,30 hodin, odpověď ano. Jaké bylo moje překvapení když jeden z účastníků nám předal informaci, že sraz neplatí a máme přijít do přístavu ? Tak mě napadá, jestli paní průvodkyně měla všech pět pohromadě ? Tak s Vega Tour už nikdy.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 měsíci

Dobrý den, paní průvodkyně podávala informace v průběhu cesty i před odchodem na veletrh všem, ale samozřejmě je možné, že jste v danou chvíli nevěnovali jejímu sdělení pozornost. V takovém případě je dobré se paní průvodkyně optat osobně, ráda Vám pomůže. K dispozici je dále vždy číslo na SOS linku, takže jste se mohla kdykoli obrátit přímo na CK, rádi bychom pomohli také. Pokud jde o jízdu do města, tak ta nebyla zajištěna autobusem Vega Tour. Nikde toto ani nebylo inzerováno. Delegátka s ostatními klienty jen využili místní dopravní linky, které jsou zajištěné do města. Vaše nespokojenost nás opravdu mrzí, ale věřím, že i tak jste si veletrh užila stejně jako zbytek cestujících.

Hezký den, Vega Tour

2. 9. 2019
Anonym

Cesta byla bez problemu, super ridici.

Skutecnost se lisila od puvodni objednavky zajezdu.- 2 dny Lignano nebylo, jine ceny, hotel 60 km daleko…

28. 8. 2019
Zdenka

Líbilo se mi moře a Benátky . Dobrý průvodce .

Nelíbilo měnili pořád třeba slunečníky druhé zadarmo na druhé pláži a nebyli staly mnohem víc počítat teda raději s rezervou …večeře na lodi byla studená … deseti minutové pauzy na wc během cesty … Ale přes všechny ty zápory jsme si výlet užili .

27. 8. 2019
Šárka

Bruggy byly nádherné.

Brusel příšerný, ne příliš pěkné město kde jsme navíc ve dvou hodinách absolvovali následující – „běh“ od busu do centra, rozchod cca 50 min a zpět běh k busu. Raději bychom tento čas využili delším pobytem v Brugách! Dále jeden z řidičů byl nepříjemný a cestou zpět i velmi nervózní, neustále troubil na ostatní vozidla. Paní průvodkyně byla velmi snaživá, ale bohužel její proslovy byly neplynulé a těžko se poslouchaly. Raději jsme si vyhledávali informace následně na internetu.

26. 8. 2019
Eliška

Bruggy jsou moc hezké město a opravdu stojí za to je vidět.

V autobuse nebylo skoro žádné místo na nohy, pan průvodce nám dával pouze 5ti minutové přestávky, což je opravdu málo času, když si člověk potřebuje protáhnout nohy, nemluvě o frontách na záchodech. Také mě mrzelo, že když už jsme jeli autobusem takovou dálku, mohli nám aspoň ukázat více z Bruselu – například Atomium, které je takovým symbolem Bruselu.

23. 8. 2019
Renata

příliš historická průvodkyně a špatný autobus (nebylo místo ani na sezení, natož na spaní)

22. 8. 2019
Dagmar

Cilove misto bylo dobre zvoleno. Moznost vyuzit zazemi prilehleho hotelu, nedalekych stanku s obcerstvenim, pujceni lehatek, atd.

Delegatka poskytla jen zakladni nutne informace a na plaz jsme prijeli zhruba s jeden a pul hodinovym zpozdenim, aniz by se zkratil cas odjezdu. Misto toho, abychom jeli rovnou do cile, jsme cestou vysazovali klienty v ruznych mistech, kterymi cestovka doobsadila autobus

14. 8. 2019
Macik27

Vzduch, sluce, hezký zelený háj, příjemné moře, paní delegátka nám vše v pořádku vysvětlila, přiblížila nám i historii okolí, v tomto směru naprostá spokojenost.

3 měsíce „starý“ autobus nefunkční TV, po celou cestu tam hučel reproduktor. Docela velký krpál k moři, dojeli jsme tam až v 10.00 a moc brzký odjezd do ČR. Na zpáteční cestu si naše průvodkyně zabrala hned 4 sedadla pro sebe a my jsme se museli s manželem mačkat celou cestu až do Brna, kde to trošku ten nápor v autobuse povolil.

12. 8. 2019
Pavel

vhodně vybraná lokalita, dobrá komunikace CK Vega Tour, průvodce dobrý

krátké přestávky při cestě, málo času v Bruselu, zbytečně moc dlouhá návštěva Bruggy

23. 7. 2019
Dana

Služby Slevomatu , dodávání informací – výborné:))
Bruggy i Brusel – výborné:)) doporučuji určitě k návštěvě
Průvodkyně – výborné :)) patrné velké znalosti v historických souvislostech
Počasí – výborné:)) vyšlo nám to, i když ráno byla obloha olověně šedá a zima. Vypadalo to hrozivě:)), pak ale sluníčko.

Doprava – nedochvilnost řidičů, pozdní příjezd hned při odjezdu z Prahy, porušování bezpečnostních předpisů.

19. 6. 2019
Helena

Město i trhy byly moc hezké v Polsku se nám líbilo :-)

Bohužel jsme měli potíže s místem odjezdu, ale nekonec se vše vyřešilo.

13. 6. 2019
Adéla

Zbytečná asi půl hodinová přestávka na záchod při 2hodinove jízdě do Drážďan. Autobus čekal u Zwingeru, mnohem lepší je když čeká u nádraží, kde čeká mnohem méně autobusů, a na zpáteční cestě tak nemusíte hledat ten svůj mezi 20 jinými.

3. 5. 2019
Jakub

pěkné trhy, salzburg jako takový

příjerd do salzburgu až v odpoledních hodinách, velmi málo času na prohlídku

28. 3. 2019
Anonym

V buse nebylo k dispozici ke koupi pivo, bodlo by …. :-)

25. 3. 2019
Iveta

Líbila se mi krásná vánoční zimní atmosféra Vídně, ale to bylo asi tak vše.

špatná organizace

23. 3. 2019
Jituleblatna

Pocasi bylo vynikající.celkova prohlidka byla super.

Bohužel velmi špatná komunikace s pruvodkyni.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 9 měsíci

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud nám k práci průvodkyně budete chtít podat bližší informaci, budeme moc rádi. Zaslat nám je můžete na info@ckvegatour.cz.

Věříme, že jste si zájezd i tak užili :-)

S pozdravem,
Vega Tour

20. 3. 2019
Marek

Rychlá cesta, samotný autosalon

Tragická paní průvodkyně, sedačky v autobuse byly tvrdé jako kámen, celkově organizace paní průvodkyně.

19. 3. 2019
Jitka

Pozdní příjezd řidiče s autobusem k místu odjezdu.

19. 3. 2019
Lenkastybrova

přístup průvodkyně

16. 3. 2019
Veronika

Mesto bylo krasne, vanocni trhy s grilovanym syrem a svarenym vinem staly za to.
Nasledna pisemna omluva CK za organizaci vyletu.

Nezvladnuta organizace vyletu, vcetne komunikace klientum CK.
Velmi chaoticke, ostre hadky pri posledni zastavce na benzince mezi zastupci CK a ucastniky byly tez neprofesionalni.

16. 3. 2019