Hodnocení podniku CK Vega Tour

4,1/5 (7 303 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
michaela

Zbytecne dlouhá cesta, samé zastávky, řidič neměl rakouskou dálniční známku, nepripravenost průvodkyně- příště lepší jet autem.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 20 hodinami

Dobrý den, na autobusy není klasická dopravní známka jako na osobní automobily :-) Řidiči mají mýtné krabičky :) Cesta je autobusem o něco delší vzhledem k přestávkám, nakládkám a také povolené rychlosti. Nicméně je zájezd ekonomičtější jak cesta autem, ale to je pak na preferencích každého ;-) Pokud jde o průvodce, bohužel nevíme, o kterém se zde bavíte, tedy nemůžeme hodnotit.

Pohodový den a příjemné svátky Vega Tour

11. 12. 2019
Pet

Mesto bylo fajn, pruvodkyne mila. Na spolecnou prohlidku jsme nesli, 80 lidi na 1 pruvodce je masakr. Ridici byli fajn, jizda byla v pohode a bezpecna.

Presli jsme asi 10 restauraci, vsude plno, lidi cekali venku, skoro nikde nebrali platebni karty. Ale za to CK nemuze, mozna by stacilo informovat lidi aby si vzali vice svaciny ;)

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, i když nás mrzí jen 2 hvězdičky, byť jsme vlastně nic špatně neudělali :( příště zohledníme info o svačinách :-)

Pohodové svátky a hezký den, Vega Tour

10. 12. 2019
David

Sraz byl v 5:15 a plánovaný odjezd v 5:30. Autobus přijel až v 5:40 a smrděl zatuchlinou. Cca 2/3 účastníků čekaly na jiném parkovišti, protože cestovka dala do pokynů omylem mapku na parkoviště, které bylo o kus dál. Než všichni cestující nastoupili tak autobus odjížděl až v 6:10, tedy o 40 minut déle než bylo v plánu. Dále pak autobus udělla dvě nesmyslné zastávky, které následovaly 20 minut po sobě. Toto všechno nás okradlo

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, jízdu dle popisu výše nemáme nikde hlášenou a to jsme o víkendu všichni na SOS lince. Volání o zpoždění atd. neevidujeme. Můžete nám na email info@ckvegatour.cz napsat více včetně čísla autobusu? Tohle bychom si opravdu rádi prověřili. Ani pauzy nám nesedí, a to autobusy sledujeme...

Předem děkujeme a přejeme hezké dny, Vega Tour

10. 12. 2019
Daniela

Vánoční trhy ve Vídni byly moc pěkné, wienerschnitzel byl super 🙂

Jeli jsme v partě pěti lidí a cestovní kancelář nás nebyla ani schopna přiřadit všechny do jednoho autobusu. Museli jsme oželet prohlídku s průvodkyní a místo toho jsme se hledali s ostatními po Vídni. Z našeho pohledu naprosto nezvládnutá organizace zájezdu.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, bohužel pokud si každý udělá rezervaci sám na sebe a nenapíše do poznámky preference, pak opravdu nevíme, že patříte k sobě. Nicméně u koho šlo přesazení, tam jsme vyšli vstříc. Bohužel když si někdo vzpomene za 5 12, tak se může stát, že přesazení již není možné :) Opravdu nevíme, proč jste museli ožele prohlídku Vídně, když každý autobus měl průvodce atd. To je bohužel asi více méně o Vašem rozhodnutí... Pokud jste ostatní hledali po Vídni,měli jste zavolat na SOS linku, kde jsem dokonce o víkendu něco podobného řešila. Vždy pomohu, spojím se s průvodcem, vysvětlím trasu atd. Vše je hodně o komunikaci :)

Hezký den a pohodové svátky, Vega Tour

9. 12. 2019
Jana

Skvělá průvodkyně Alice!! Prima parkování autobusu až u Braniborské brány.

Pozdní odjezd z Berlína kvůli tomu, že byl pouze jeden řidič (povinná přestávka). Vzhledem k tomu, že v tomto městě nebyla vůbec adventní atmosféra (měly jsme se informovat dříve – pak bychom do Berlína nejely), přivítaly bychom odjezd dříve.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, vidíte, a to my zas adventní Berlín považujeme za jedno z nejhezčích míst. Ano, povinná pauza byla potřeba, ale o tomto jste byli informováni. Je nám líto, že se Vám výlet nelíbil, ale věříme, že si příště zvolíte třeba něco více pro Vás :) Rádi pomůžeme.

Hezké svátky, Vega Tour

9. 12. 2019
Cr7979

trhy

Prohlídka města. Příliš mnoho účastníků zájezdu na jednu paní průvodkyni. Vůbec jsme netušili kudy jdeme a co vidíme. Nebyla nijak označena a nikdo nerozuměl co říká, pokud něco říkala.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, je nám líto, že máte takový zážitek, ale ono provázet na adventech tak jako tak je náročné... všude hodně lidí :( S tím se bohužel musí ale na svátky počítat :)

Hezký den a příjemné Vánoce přeje Vega Tour

9. 12. 2019
Martina

Krásná výzdoba vánoční Vídně.

Na zájezdu nebyla paní průvodkyně ale asi jen technický dozor. Již při nástupu nám nebyla sdělena čísla sedaček, takže jsme je hledali podle plánku na dveřích, aby jsme od ostatních spolucestujících zjistili, že si každý může sednout, jak chce. První slova průvodkyně jsme slyšeli až na parkovišti ve Vídni, kdy doufala, že jsme se hezky vyspali (přibližně v 10:30), v kolik bude odjezd a kdo chce, může jít s ní. Ne každého zajímají informace o Rakousku, Vídni a podobně, ale myslím si, že přivítání na zájezdu, pár slov o místě, kam jedeme, a o tom, kde najdeme jaké trhy, by byla slušnost. Byli jsme dovedeni na metro, kde jsme si sami koupili jízdenky, a následně jeli raději sami s pár dalšími lidmi, kteří ani netušili, kde je paní delegátka, takže jak probíhala prohlídka města, netuším. Před odjezdem zpět si paní delegátka odškrtávala seznam lidí, kteří jsou již v autobuse – kdyby se sedělo podle plánku, hned by věděla, kdo chybí, a nemusela by vyvolávat jména.
Při zpáteční cestě nám byla na žádost jedné spolucestující puštěna alespoň pohádka.

9. 12. 2019
Tereza

Vánoční Vídeň je krásná, odjezd autobusu včas, příjemní řidiči :)

Bohužel přístup pani delegátky byl celý zájezd velmi špatný. Ano, byla celkem milá ale působila absolutně neprofesionalně. Začalo to tím že v buse v šest ráno, když půlka lidi spala, začala ve tmě vybírat peníze na nákup lístků na metro, asi by se to během dalších 4 hodin nemuselo stihnou že. Poté se nám snažila sice říct info o Vídni, ale celé to působilo, že sama neví o čem mluví, neustále přeskakovala od tématu, hledala si text někde na papíru, padali věty typu: hmm, hmm, umřel v roce 19blabla, já myslím, to nevím atd… Asi 3× se nás zeptala, zda bychom nemohli zpět jet dříve, což celý autobus zamítl. Kdyz jsme přijeli do Vídně, vystoupila z busu a řekla že vůbec neví kde koupit lístky na metro a že jde hledat trafiku. Tu jsme našli, šla koupit listky na které ji celý autobus dal peníze. Koupila listky a začala je rozdávat , pak zjistila že jich koupila málo, takže šla opět do trafiky, poté co z ní vyšla rozdala asi jen dva listky a řekla že musí někam jit a odešla. Po deseti minutach se vrátila a šla opět do trafiky kupovat lístky. S velkou slávou se ji na potřetí podarilo koupit jízdenky, a vydali jsme se na metro. Po výstupu z metra jsme dorazili k první budově o které nám něco říkala, ale stylem že ji slyšela max pulka lidí a ke zbytku stála zády. Vůbec nás neinformovala kam jdeme (nechci ji krivdit, možná ano, ale jeji kunkani moc slyset nebylo). Dorazili jsme na trhy k radnici, které proběhla tak rychle, že jsme skoro ani nevěděli kam šla. Když jsme ji našli, opět tam zmateně stála a nevěděla co dál. V tu chvíli jsme to vzdali a z prohlídky odešli a Vídeň si prošli po svém, máme jenom jedny nervy :) Večer jsme se vydali na nástupní místo. Jak ho najdeme nám bylo popsáno tak že vystoupime z metra a pujdeme s davem. Opravdu úžasný a vseříkající popis. (ono je totiž velmi složité proste říct, jděte do prava). Takže jsme po vystupu z metra hledali autobus, po pár minutach jsme narazili na další pár, kdy ani oni nevěděli odkud je odjezd. Nakonec jsme ho našli, odjezd byl načas, čekalo se pouze na paní delegátku (už jsme si říkali že se nejspíš ztratila-rozhodně působila, že je ve městě poprvé).
Výlet jsme si tím samozřejmě zkazit nenechali, krasne vyzdobená Vídeň, nám to vynahradila, pokud ale mohu doporučit, pani delegátka by měla zvolit jiné zaměstnání, opravdu ne každý je na to vhodný, měl by to dělat člověk co umí dát dohromady alspoň smysluplnou větu :)
Opravdu věřím že tento dojem nebyl jenom náš, minimálně lidi sedící na sedadlech kolem nás, měli názor velmi podobný. Celou cestu jsme se snažili brát to s humorem a alspoň máme co vyprávět. Ale víme že s CK Vega již nikdy nepojedeme. Vyšlo by nás totiž mnohem lépe jet vlastní dopravou. Věřím že pokud se někdo těší na komentovanou prohlidku města a organizaci zájezdu, minimálně s touto paní pruvodkyní, může být velmi zklamán.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Děkujeme za zpětnou vazbu, ale bohužel nevíme o koho se jedná a o jaký autobus se jedná ... Takže nemůžeme moc reagovat. Každopádně jsme byli na sos lince celý víkend a nejsem si vědoma, že by mi někdo volal ohledně špatného průvodce nebo tak ... Jediné co, tak jsem pomáhala několika dámám dostat se z metra a k místu srazu, jelikož se nám ztratili a trochu zmatkovali u metra :-) příště prosím VOLAT, když si nebude jistí nebo nebudete spokojeni :) I během zájezdu umíme pomoci :)

Hezký den, Vega Tour

8. 12. 2019
Irina

Neorganizovany zajezd, bus mel pres pul hodiny zpozdeni. Prestoze zajezd byl „nakupni“, bus byl moc maly a nedostatecny pro pocet registrovanych lidi. Delegat nezvedal telefon a celkove bylo vse nepripravene.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 6 dny

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, věříme ale, že zbytek zájezdu bude v pořádku, když právě začal. S delegátem jsem byla osobně několikrát na telefonu, tedy opravdu nevím, kde byla chyba v komunikaci s Vámi. Do SMS jsme uváděli raději obě telefonní čísla. Ano, přiznáváme, že jsme našli chybu v seznamu a zasedacím pořádku, která vznikla vinou exportu ze systému a nepropsání rezervací. Klientovi, kterého se to dotklo, jsme se omluvili a nabídli řešení včetně kompenzace. Je nám líto, ale bohužel se někdy může chyba vyskytnout, ale řešili jsme hned a dle možností. Přejeme klidný zbytek výletu. Hezký den, Vega Tour

7. 12. 2019
Mária

Wroclaw!

Jeli jsme v autobusu č. 6, horší průvodkyni jsme zatím nezažili! Samotná průvodkyně z druhého autobusu se divila, že nám nic neřekla.
Promluvila k nám poprvé v autobusu na místě a to jenom asi
kvůli tomu, jestli nechceme večer zpět odjet dřív. (?)
Neuměla celou větu dát dohromady. Hrůza!

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 10 dny

Dobrý den, autobus číslo 6 měla shodou okolností na starosti kolegyně přímo z Vega Tour a další shodou okolností tam seděla i naše kolegyně z kanceláře, takže pokud jde o výklad a péči o klienty, máme celkem bohaté informace. Jelikož kolegyně jezdí se skvělými hodnoceními co rok jak adventy tak linky, tak si opravdu nemyslíme, že by tentokrát nechala autobus na pospas bez jediného slova :-) Dokonce celému autobusu sama tiskla mapky, abyste měli vše, co je třeba ;-) Svědčí o tom i hodnocení jiných klientů. Pokud nám k tomu chcete napsat víc, tak prosím na ck@vegatour.com a kolegyně se Vám osobně velmi ráda vyjádří :)

Hezký den, Vega Tour

3. 12. 2019
Jaroslava

nedá se říci, že nelíbilo, spíš mé očekávání bylo jiné

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 10 dny

Dobrý den, mrzí nás, že zájezd nesplnil Vaše očekávání. Ono není výlet ten, co líbil by se lidem všem :) Příště se s námi spojte a když nám řeknete Vaše preference, jistě najdeme něco skvělého i pro Vás.

Hezký den a pohodový adventní čas!

Vega Tour

3. 12. 2019
Jan

Viděli jsme to, víckrát bychom tam nejeli

Jako cizinci jsme prakticky neměli možnost si pivo koupit, ani jsme se kvůli frontám nedostali do stanů, je to takový malý zábavný park, hrozně lidí, špatná organizace zájezdu, neodpovídali časy příjezdu a odjezdu, ještě jsme museli jet metrem a kus cesty pěšky, což nám zabralo asi 1,5 hod.tam i zpátky, cestou se ztratilo asi 15 lidí, na které se čekalo. Velké zklamání

7. 10. 2019
Jitka

Počasí

Cestovka zvolila průvodce, který špatně mluvil česky a navíc o Londýně nic nevěděl, neměl přehled, nic nám pořádně neukázal a vše zjišťoval až na místě, takže jsme dlouho čekali. Do Oxfordu jsme přijeli až pozdě večer, když už bylo vše zavřeno a začalo se za chvíli stmívat a poslední den v Londýně jsme nedostali žádné informace, jen od řidiče autobusu. Cestovní kancelář by měla na takový zájezd vyslat průvodce, který je schopen v dané oblasti se orientovat a hlavně něco o ní vědět.

24. 9. 2019
Dagmar

Zájezd neodpovídal požadavkům.

19. 8. 2019
Stasy

Super zážitek sám o sobě = cestovka s tím nemá nic společného.

Zmatky na začátku – vouchery kupovany celou rodinou, na místě jeden člověk byl hozen do jinyho busu. Muselo se řešit prosazování. Žádný zasedaci pořádek nefungoval.
Odjezd zdrzeny kvůli někomu, kdo dorazil o půl hodiny pozdě..

17. 3. 2019
Denisa

Lyžování perfektní

Lyžovalo se jenom na ledovci Kitzsteinhorn v Kaprunu.
Chtěla jsem lyžovat v Zell am See, což cestovka nabízela a bylo to i v názvu zájezdu.
Cena skipasu pro skupinu nebyla 48€, jak píšete, ale 50€.
Skupinová sleva na skipas samozřejmě platila jen pro ledovec. Vysvětlení od průvodkyně žádné, ani nevěděla, kde leží Zell am See. Vysvětlíte to alespoň vy? Denisa Kotásková

11. 2. 2019
Dávid

Trhy boli veľké sklamanie
Nefungujúca toaleta v autobuse
Sprievodkyňa

30. 1. 2019
Robertpal

Trhy byly velké zklamání:(

17. 1. 2019
Zlan

1.chaos při odjezdu, průvodce nemohl autobus najít a přišel tedy pozdě
2.průvodce nám oznámil, že na průvodcování ve Vídni nemá licenci=kolem památek jen projdeme a půjde-li to, cestou nám o památce něco řekne
3.po příjezdu do Vídně jsme na parkovišti dlouho čekali na příjezd dalšího autobusu, který neměl průvodce a tak ten náš měl na starost ještě další zájezd.
Bohužel, pan průvodce nebyl organizačně schopný, evidentně situaci nezvládl a tak jsme raději volili samostatnou procházku.
4.ani odjezd z Vídně se neobešel bez pozdního příchodu pana průvodce

S touto cestovkou již nikdy
P. S. Pana průvodce nikdo neučil, že když přijdu někam pozdě tak je slušností se omluvit

9. 1. 2019
Aichinkateri

Polohovatelné sedačky v autobuse, bylo by bývalo možné i spát… Také byla moc příjemná a milá paní delegátka

Neobdrželi jsme ani náznak slibovaného občerstvení po lyžování, myslím, že cestovka na slevomatu udělala balíček i s teplým občerstvením, ale nebylo k tomu vůbec přihlédnuto na místě. Ačkoli byl po lyžování sraz u autobusu ve 4, tak lidé to nerespektovali, a odjížděli jsme až v 16:45. Další věcí byl příšerně přetopený autobus, jak na cestě tam, tak zpátky. Opravdu doporučuji vzít si na cestu kraťasy!! Roztopila se nám i čokoláda, kterou jsme měli s sebou na energii, a potily se nám snad i oční bulvy :( Horko bylo opravdu k nevydržení, takže se nedalo spát, topení šlo jak z horního panelu, tak z podlahy!! :/

30. 12. 2018
Lenkalafantova

Krakow je moc hezký.

Autobus měl zpoždění, v Ostravě bez vysvětlení proběhla výměna autobusů, příjezd do Krakowa místo v 10 dopoledne až někdy o půl 1 odpoledne a v 18:15 zase odjezd zpět..

28. 12. 2018
Marek

Krakow pěkný, výzdoba trhů krásná, nicméně trhy za moc nestály, krom nepěkných draků a nekvalitního svařáku, ze kterého mě bolelo břicho, stojí za zmínku jen klasické krowky (polské karamelky).

CK měla spoždění (původně 3:30 odjezd, sms večer před odjezdem v 5:00, což je nejspíš v pořádku, přijeli 5:30 po další sms, dalších 45 minut jsme beze slova ze strany CK stáli, poté jsme dojeli do Ostravy, kde jsme strávili další hodinu navíc .. opět beze slova, výměna autobusu. Příjezd do Krakowa místo v 9h ve 12h, místo omluvy průvodkyně řekla, že je první, kdo by se na to nejradši vykašlal. Navíc se její přednes nedal vůbec poslouchat, její věty zněly jak nesouvisle čtená slova, od sebe naprosto oddělená. Děkujeme, s touto CK nikdy více).

27. 12. 2018
Jan

Wroclaw je krásné město, a na vánočních trzích se dalo pohodlně pohybovat bez tlačenic, žádné velké davy lidi

Organizační schopnosti a profesionalita zástupců cestovky při samotné cestě do Wroclawy byla velmi slabá

25. 12. 2018
Michaela

Ani nevím, co bych mohla uvést jako pozitivní.. možná památky, co jsme viděli, ty byly krásné.

Tady toho je bohužel více. Už ráno přijel autobus pozdě, vyjeli jsme o půl hodiny později, takže jsme s přítelem spali v hostelu úplně zbytečně, když nejsme z Prahy.
Dál, průvodce stal fakt za prd. V autobuse, než něco řekl, tak jsme v půlce věty ztratili pojem o tom, co říká.. hledal slova, koktal. Nemám nic proti starým lidem, ale člověk si chce zájezd užít…
Co nás fakt dostalo, bylo to, že jsme si museli koupit lístky na metro, dohromady za 10€. Prý to bylo ve smlouvě, ale nebylo. Takže jsme museli jít z autobusu na metro, abychom vůbec dojeli do centra.
Když už jsme tam dojeli, tak jsme zas 46 minut čekali, než průvodce koupi ty lístky… Vracel se, Pac koupil samozřejmě méně…
A jako třešnička na dortu bylo to, že když už je prohlídka po památkách, tak že bude končit na trzích. No a ne, že vás průvoce vezme 3km od centra a pak vam řekne, že je váš, jak se dostanete zpátky.. jestli metrem či tramvají 😁😁😁
A o tom, že jste vedle něj stáli půl metru a neslyšeli jste ani slovo z jeho výkladu, nemá asi ani cenu mluvit..
Shrnuto podrženo, jak vám může jeden starý průvodce zkazit tak hezký výlet…

25. 12. 2018
Hana

Ochota pruvodkyne, tak na pul,
Wroclav je krasna, stoji za to ji videt.doporucit ci nedoporucit?at si kazdy vybere sam.

Cesta-nejhorsi zazitek:Praha-Wroclav, jsme jeli temer 9hodin sjednou prestavkou, az po vetsim natlaku a kriku cestujicich byla druha, ridici stale zajizdeli na pumpu, stale neco schaneli, ze bez toho nemohou do Polska, stridali silnici s dalnici, stale jsme se nekde vraceli, potom jeste neskutecne kolony aut, takze jsme do Wroclavi dorazili asi ve ctvrt na ctyri odpoledne a v 17:50 jsme meli sraz k odjezdu zpet domu. Zpatecni cesta jiz byla v poradku.

24. 12. 2018
Jitka Koppová

Salzburg

Nejspíš už jsou všichni unaveni z adventních zájezdů (zejména průvodkyně). Autobus nic moc, nealkoholický nápoj v ceně nikdo nenabídl, pobyt v Salzburgu zkrácen o 2 hodiny. Příjezd v 11,30 h. a odjezd už v 17,30 h.

22. 12. 2018
Petakova

Atmosféra vánoc nádherná

Práce naší průvodkyně špatná od nástupu do autobusu/přišla pozdě, neměla dokumentaci k cestujícím, , narychlo všechno chaoticky sháněla/, vyjížděli jsme o 3/4 hod.později. O odjezdu se mi nechce ani zmiňovat. Opět nebyla včas, neřídila zmateční nastupování v místě, kde nebylo domluveno a po telefonicném dotazu, že nemůžeme najít autobus odvětila, že autobus je na stejném místě, kde se vystupovalo. Opět příšla poslední a po krátké omluvě jsme vyjeli, aniž by zkontrolovala počet cestujících. No hrůza.
M.Petákova

19. 12. 2018
Anonym

Vídeňské trhy byly nádherné, nicméně paní „delegátka“ společnosti Vega Tour byla absolutně mimo… Amatérka, která se neuměla vyjadřovat, byla arogantní a neochotná podávat jakékoliv informace… Nechápu, proč se takový člověk vůbec věnuje průvodcovské činnosti… člověk se jí musel neustále ptát na organizační informace, být ve střehu a hlídat si jí, abychom se neztratili, protože před námi doslova prchala bez ohlédnutí…Nemohla se dočkat až se nás zbaví a nasraně nás předala svojí kolegyni, paní rádoby průvodkyni, která svůj výklad směřovala pouze k několika málo jedincům, takže zbytek skupiny neměl šanci její šepot vůbec slyšet … příjezd do Vídně se nám posunul asi o hodinu a půl, jelikož řidič po příjezdu do centra bloudil, což nechápu… poté nás vysadil docela daleko, museli jsme jet do centra metrem, takže nás okradli o čas a navíc ještě o horký nealkoholický nápoj, který v nabídce slibují, ale my jsme se ho za celou dobu trvání zájezdu nedočkali… v jednu chvíli nás řidič dokonce i vyháněl z autobusu, i když jsme si zrovna balili věci a oblékali se.. bylo toho více, ale škoda mluvit… to si člověk mohl rovnou zajet na trhy do Vídně sám bez průvodce a vyšlo by to nastejno… trhy byly opravdu nádherné, bohatě zdobené až oči přecházely, veškeré lahůdky velmi chutné, ale také poměrně draho..

Přístup ke klientům…

18. 12. 2018
Sandra

Vídeň byla krásná i na že nám celou dobu sněžilo ale počasí neporučíte.

Lidi co radí u odjezdu z vlakového nádraží kteří mají na sobě bundy s logem vega tour jsou úplně k ničemu postávají na místě a nemají přehled o autobusech!!! Mezi tím běháte z jedné strany na druhou kdy prijede vás autobus. 😞V ceně zájezdu měl být horký nápoj při zastávce ten se nekonal a důvod nevíme :( Paní průvodkyně v autobuse mluvila o úplně zbytečných informacích.

18. 12. 2018
Svobodova

Krátký výklad, delegátka mluvila příliš potichu, výklad trval jen čtyřicet minut potom rozchod do města, ale pro ty co tam byli poprvé katastrofa, nezbývalo nic jiného než se držet poblíž místa odjezdu a čekat na autobus, který mohl odjíždět o hodinu dříve.

18. 12. 2018
Harabisova3

Znalosti průvodkyně..

18. 12. 2018
Josef

Úžasné prostředí. Krásná atmosvéra.

Nepřipravenost a neodbornost průvodkyně.

18. 12. 2018
D

Pani průvodkyně úplná katastrofa. Nejdříve jsme si koupili špatně jízdenky díky ni a nakonec se ještě divila ze tolik lidí chce jít na památky sni. Nebylo ji slyšet. Rozumět. Vše bylo zmatené.. pak jsme to vzdali a prošli si to raději sami..

17. 12. 2018
Klarinet007

Wroclaw krásná

Organizace zájezdu ze strany cestovky, průvodce i řidiče hrozná – ráno odjezd cca 30 autobusů z jednoho místa velmi zmatečný, navíc náš autobus dorazil později a ještě byl špatně označený. Podle původního plánu jsme měli odjíždět z Prahy v 5:50. Den před odjezdem byl odjezd změněn na 6:00. V autobuse jsme byli všichni včas, ale průvodce nás neustále přesazoval z místa na místo a počítal. Údajně dostal špatný plánek s jiným počtem sedaček, takže jsme čekali na spolucestující, kteří neexistovali. Z místa odjezdu jsme vyjížděli v 6:38 jako poslední autobus!!! Bylo dopředu řečeno, že řidič na cestě zpět zastaví u benzínky ještě na polské straně, kde jsou toalety a obchod, kde se dá platit českými i polskými penězi. Řidič u této benzínky zastavil, ale toalety tam díky havárii nefungovaly. Řidič přes opakované výzvy cestujících odmítl popojet k další benzínce (která byla za pár kilometrů) a poslal nás v dešti pěšky k jiné benzínce asi 200m zpět, kde ještě k tomu byly toalety v českých penězích za velmi draho (3× tolik než při platbě ve Zlotých).

17. 12. 2018
Ldurcakova

zájezd jako takový fajn. za počasí nikdo nemůže. Velmi špatná průvodkyně p. Matějů, že nebyla ve zdravotní kondici jsem schopna pochopit, ráno vstanu a co teď. Ale naprostou neinformovanost s koupi jízdenek, kdy jsme si všichni na její popud koupili chybné jízdenky za 5 eur na metro, takže jsme jezdili všichni vlastně „na černo“ a třásli se, abychom nepotkali revizory. Organizace zájezdů – měla provádět prohlídku prakticky se dvěma autobusy, za což nemohla průvodkyně, ale samozřejmě tady nebylo slyšet, rozumět apod.
Vídeň byla jako vždy hezká a dobrou náladu jsme si naladili.
ale cestovka.

17. 12. 2018
Rasty

+Vánoční trhy pěkné.
+Hezky nazdobené stánky + výborní jídlo i svařák.

- Autobus měl ráno zpoždění 45min. Takže jsme byli promrznutý a navíc se nikdo neozval smskou nebo hovorem co se děje.
-Jeli jsme bez průvodkyně, takže s příjezdem do Drážďan jsme se nedozvěděli nic o městě a ani o památkách které jsme míjeli.
-Po příjezdu jsme čekali 30–45min na paní průvodkyni, která vyjela s jiným autobusem déle.
-Poté když jsme měli ject zpět, jsme opět čekali cca 30min na pár lidí co neuměli hodiny a přišli poždě na smluvené odjezdové místo ( není chyba cestovky)
-V Drážďanech strašně přelidněno a ve Wallmartu to bylo šílené.

Celkově se mi tento výlet nelíbil.

16. 12. 2018
M-katanikova

Domluva při rezervaci dobrá.

Problém s autobusem. Seděla jsem na zadním sedadle a byla tam strašná zima, když začalo pršet, tak voda tekla dovnitř autobusu. Myslím, že když se jede dále, měl by být autobus trochu na úrovni. Byla to má 1 a poslední cesta do Drážďan, velké zklamání.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 12 měsíci

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Bohužel nevíme, o který autobus se jednalo ani zda byla závada hlášena. Voda může kapat z důvodu klimatizace. Toto je třeba řešit neprodleně s průvodcem a řidičem. Pokud Vám bylo v autobuse chladno, pak na toto je třeba rovněž upozornit. Řidiči rádi teplotu přidají :)

Hezký den a pohodové svátky, Vega Tour

16. 12. 2018
Anonym

Procházka městem

Špatná organizace odjezdu (cca o hodinu déle) i příjezdu a zmatený průvodce.

15. 12. 2018
Anonym

S Vaší CK jsme byly jiz potreti a musim rict, ze tohle byl zatím nejhorsi zájezd. Odjizdelo se snad o 45 minut pozdeji nez melo, autobus spatne oznaceny, zasedaci poradek zadny, kvuli zpoždění nemela byt pauza. Pri příjezdu do Drazdan jsem nepochopila nesmyslne objizdeni diky kteremu jsme stravili v autobuse vic jak ctvrt hodiny navic. Za pasazery CK nemuze, ale nechápu jakou ma nekdo drzost zasednout pri zpatecni ceste misto nekoho jineho, kde mimochodem byly nase veci, ktere jsme si s sebou nebraly. Je to ale vlastne i tak trochu vina CK, kdyby byl zasedaci poradek, tak by takove veci nenastaly. Jedu jeste letos jednou s vasi CK do Drazdan, takze uvidim jaka bude organizace, ale pristi rok uz to nejspis riskovat nebudu.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 12 měsíci

Dobrý den, děkujeme za vaši zpětnou vazbu k zájezdu. Ohledně odjezdu došlo skutečně k menšímu nedopatření, kdy řidiči omylem vzali odbavení druhého autobusu. Nicméně situace se aktivně řešila během nástupu a vyřešila se operativně dle možností bez zbytečného odkladu. Autobusy opravdu vyjeli se zpožděním, za což se omlouváme. Pokud jde o chování klientů, kteří si sednou na cestě zpět na jiná místa, pak za toto CK opravdu nemůže. Pokud má klient někde své věci, pak si snad pamatuje, kde seděl a kde nikoli. Nicméně nemyslím, že by to byla situace neřešitelná. Většinou stačí jen upozornit. Nicméně doufám, že jste si užili vánoční Drážďany jak nejvíce to bylo možné.

Hezké svátky přeje Vega Tour

15. 12. 2018
Martina

Komunikace s cestovní kanceláří, sms o odjezdu zaslána spolucestujícím namísto mne, jako tomu, kdo uzavíral smlouvu. Až pri zaslání pokynů k cestě info o tom, že v termínech v týdnu není průvodce a technický průvodce nevěděl vůbec nic, po vysazení v Drážďanech nemít aplikaci s mapami, nevíme kam se vydat…

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 12 měsíci

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. SMS je odeslána vždy na to číslo, které je uvedeno ve smlouvě, a ve správném formátu. Informace ohledně toho, že na zájezdech v týdnu není průvodce, ale jen technický doprovod je známá už z nabídky i popisu zájezdu na našem webu. Před rezervací je tak toto info podáno dostatečně dopředu. Doporučujeme se lépe seznámit s obsahem nabídky a až pak kupovat. Případně jsme Vám vždy k dispozici na telefonech a emailech stejně jako na SOS lince, kdyby bylo potřeba :-)

Přejeme hezké svátky, Vega Tour

13. 12. 2018
Helena

Nelíbil se mi přístup paní průvodkyně. Komentovanou přednášku měla pro dva autobusy, tu jsme po deseti minutách opustili, protože jí nebylo vůbec rozumět a když mluvila, tak ne k nám. A když nám po páté zopakovala, v kolik hodin máme být u autobusu, připadala jsem si jak malé dítě. Nakonec přišla na sraz pozdě ona a na autobus jsme ještě 25 minut čekali.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před rokem

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Bohužel takto nepoznáme, o kterého průvodce se jednalo, proto budeme rádi za bližší informace emailem. Vzhledem k velkému počtu autobusů, ze kterých máme vesměs positivní a kladné ohlasy, rádi zde Váš případ prověříme.

Hezké svátky přeje Vega Tour

11. 12. 2018
Veronika

Odjezd z Brna autobusem byl v 8:00 (sraz 15min předem). Paní delegátka ani do půl 9 nedorazila. Telefon nebrala. Telefon nebrali ani na pohotovostní lince, na kterou jsme se měli v případě problému v den odjezdu obrátit. Zvedli to až napotřetí a to ještě otrávené slečna/paní, která se za vzniklé komplikace jménem společnosti ani neomluvila. Nakonec jsme jeli bez delegátky. Ve Vídni nás spojili s dalším autobusem, takže chodit po přelidněné Vídni v chumlu asi 80 lidí..fakt super! Výklad paní delegátky nikdo neslyšel, na lidi na konci chumlu se nečekalo. Dokonce i dle pana řidiče, které pro CK jezdí, jsou s touto cestovní kanceláří neustálé problémy. Lidí hromada (za to CK samozřejmě nemůže). Jediné pozitivum byl večerní omluvný email od CK a slíbení vrácení 10% z ceny.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu a ještě jednou se velice omlouváme za nepříjemnost, která ráno nastala. Hodnocení našeho smluvního dopravce nemohu nijak komentovat, jelikož na oddělení CK jsme jeho služeb využili poprvé... Nicméně doufáme, že jsme alespoň částečně absenci průvodce, který na zájezd nenastoupil vykompenzovali.

Hezký den a pohodové svátky, Vega Tour

11. 12. 2018
Anet

Co se týče samotných Drážďan, tak to bylo super. Krásné stánky i město.

Co se týče dopravy tak nic extra. V autobuse byla zima, vůbec se netopilo a mrzli jsme. Když jsme přijeli tak nám průvodkyně sdělila že ma svoji skupinu a že se půjde pouze do obrazárny, tudíž jsme nikam jinak nešli. Do obrazárny byl vstup na osobu 10€. Takže to co jsme si zaplatili ve voucheru se vlastně vůbec neuskutecnilo. Památky jsme viděli jen díky vlastní ose.

10. 12. 2018
Denisa

Trhy, město, skvělá pizzerie.

Jedním slovem chaoz ze strany průvodce (pan Václav, bus WR3, zájezd 8.12.). Autobus odjel o pul hodiny déle, protože průvodce nebyl schopen spočítat cestující a úplně nesmyslně je přesouval na místa dle zasedacího pořádku který vůbec nebyl aktuální. Na negativní reakce cestujících odpověděl že je externista a nemůže za to, že mu cestovní kancelář dala zasedací pořádek s jiným počtem sedadel. Nesmyslná toaletní pauza po hodině jízdy. Pak jsme jeli další čtyři hodiny bez pauzy. Během jízdy průvodce změnil nejméně třikrát čas odjezdy zpět do Prahy. Při cestě zpět jsme stavěli na toaletní pauzu na nejmenší benzínce v okolí s tím, že je doporučená. Jelikož tam zrovna byla havarie vody, tak nás průvodce odkázal na velkou pumpu, která byla celkem daleko s tím, že se tam má dojít pěšky. Když se cestující ozvali že chtějí zastavit na jiné pumpě, bylo to razantně zamítnuto a šlo se pěšky…Na negace cestujících odpověděl průvodce: Nezlobte se, ale já to tady neznám, zastavilo se na radu řidiče, který již není v buse…Vím, že toto povolání může být občas dost psychicky náročné a mohou se stát nečekané údálosti – viz havarie vody, i přesto si ale myslím že průvodce si nemůže dovolit odpovědět že je externista a nebo že to na trase nezná…Dále byl v ceně voucheru uveden teplý nápoj který nikdo nedostal.

10. 12. 2018
Denisa

Vídeň je krásné město, ale tento zájezd byl hrozný.

Organizace tohoto zájezdu byla šílená! Čekali jsme půl hodiny na průvodkyni. Zasedací pořádek žádný nebyl, takže byli komplikace ohledně lidi kteří si zaplatili místenky.. Nikdo se nám nepředstavil, nikdo nám nic neřekl. Na místě nás převzala teprve průvodkyně. V metru jsme si museli kupovat lístek a a čekali dlouho, paní průvodkyně nevěděla ani kteří lidé patří k ní a lidé nevěděli která je jejich průvodkyně… Takže všechni se sebrali a odjeli metrem sami. Průvodkyně toho moc nedevela..

10. 12. 2018
Martin

Průvodce se zdál celkem zmatený, byl nedostatek informací o čemkoliv.

10. 12. 2018
Anonym

Svižná jízda busu. Praha – Vídeň 4 hodiny.

Naprostý chaoz, odjížděli jsme o půl hodiny déle, nikdo nás neinformoval proč. Průvodce nám nebyl schopen odpovědět na jednoduché otázky ohledně jízdy metrem… Nepřipravenost… Neorganizovanost…

10. 12. 2018
Vligaun

Účast a chování rusky hovořící klientely, byli ji h skoro 20.

10. 12. 2018
Miroslav

Oceňuji znalosti průvodkyně o památkách

Akce byla pořádána jako výlet na Adventní trhy, které jsme jen „proběhli“ a spíše jsme chodili po památkách. Průvodkyně nás dovedla k restauraci, kde jsme se mohli najíst a tam odtud byl rozchod a každý se měl dostavit na místo odjezdu. Ten, který byl ve Vídni poprvé a neznal to, z vánočních trhů neměl vůbec nic. Stačilo dát půlhodinovou až hodinovou pauzu a pak pokračovat dále. Památky jsem si mohl pustit na internetu a nemusel jsem platit 600Kč za výlet plus další výdaje spojené s výletem. Nebyl jsem jediný, kterému se organizace výletu nelíbila.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před rokem

Krásný dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Pokud jde o výklad průvodce, pak ten si vždy na procházce dává záležet, aby měli naši klienti bohaté info. Samozřejmě se dá v případě potřeby domluvit na opuštění skupiny a jít na trhy přímo. To je čistě na Vás. Bohužel projít Vídeň za hodinu a k tomu ukázat všechny krásy toho pozoruhodného města, to je vcelku nereálné. Nicméně klientům je vždy umožněno osobní volno, tedy procházka není povinná.

Děkujeme za pochopení a přejeme pohodové svátky, Vega Tour

10. 12. 2018
Yvona

CK inzeruje všude luxusní autobus, ovšem WC bylo po celou cestu uzavřené, ačkoli mne ujistili, že tomu tak nebude. Měli jsme s sebou malou dvouletou holčičku, proto jsme vybrali tento autobus resp. CK. jedná se o klamání spotřebitele a nedodržení nabízených služeb. Cesta s dítětem tak byla stresující, cestou zpět nebyla žádná přestávka.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před rokem

Dobrý den, děkujeme za Vaši připomínku. Naše zájezdové autobusy jsou vybaveny WC. Nicméně pokud se stane technická závada, není možné je využívat. Toto řešíme následně pauzami. Pokud potřebujete zastavit mimo pauzu, naši pánové řidiči Vám vždy ochotně zastaví. Je potřeba jim jenom říci.

Hezké svátky přeje Vega Tour

10. 12. 2018