Hodnocení podniku CK Vega Tour

4,1/5 (7 303 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Věra

Orgaizace, přesný odjezd zpět do Prahy, ochotná průvodkyně

Včera
Anonym
Včera
Tereza

Vše bylo super.

Včera
Lucie

Žádné zpoždění, možnost individuálního programu, dobrá informovanost

Neukázněné děti, ale za to nemůže CK nýbrž rodiče :)

Včera
Alena

Perfektní služby pana řidiče i pana průvodce Čapka – jeho výklad i během jízdy (samozřejmě i poté na místě) byl velmi přínosný. Služeb CK Vega Tour ráda využiji častěji.

Bohužel dvě mladé blondýnky zdržely odjezd o více než 20 minut, za což samozřejmě pořdatel nemůže. Asi by bylo dobré ještě více zdůraznit nutnost včasného příchodu k odjezdu.

Včera
Růžena

Perfektně zorganizovaný zájezd, bezvadná průvodkyně.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 20 hodinami

Moc děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme pohodové svátky :)

Včera
M

Včasný odjezd, informace a výklad pí průvodkyně, čistý autobus

Nevím jestli je to nějaká povinná pauza, ale připadá mi velká ztráta času zastávka na přeplněné čerpací stanici. Tím se cesta protáhla na 3 hodiny, odjezd z Drážďan již v 17:30. Bylo to krátké😏

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 20 hodinami

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Ano, jednalo se o povinnou přestávku na jízdě :) Pohodové Vánoce, Vega Tour

11. 12. 2019
Veronika

Bruggy byly pěkné a Brusel také. Všude teda hodně lidí, ale to v této předvánoční čas všude.

11. 12. 2019
Luc

Chválím zejména pana průvodce Gustava, opravdu se snažil nám vše ukázat a podat informace

11. 12. 2019
michaela

Zbytecne dlouhá cesta, samé zastávky, řidič neměl rakouskou dálniční známku, nepripravenost průvodkyně- příště lepší jet autem.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 20 hodinami

Dobrý den, na autobusy není klasická dopravní známka jako na osobní automobily :-) Řidiči mají mýtné krabičky :) Cesta je autobusem o něco delší vzhledem k přestávkám, nakládkám a také povolené rychlosti. Nicméně je zájezd ekonomičtější jak cesta autem, ale to je pak na preferencích každého ;-) Pokud jde o průvodce, bohužel nevíme, o kterém se zde bavíte, tedy nemůžeme hodnotit.

Pohodový den a příjemné svátky Vega Tour

11. 12. 2019
Barbora

Skvělé, jako vždy. Super průvodkyně Alenka a řidič Jaroslav. Autobus z 21.století byl vybavený přípojkou pro dobití telefonu, což zachránilo možnost focení zážitků.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 20 hodinami

Moc a moc děkujeme za pochvalu, paní Alenka a pan řidič Jaroslav jsou opravdu skvělí :-) Pochvalu jsme hned předali :)

Hezký den, Vega Tour

11. 12. 2019
Pavla

Vídeň je krásné město, rozhodně doporučuji nejen před Vánocemi, ale i v létě.

Překvapilo mě, že jsme v autobuse nedostali žádné organizační pokyny, kromě času odjezdu. Ani žádný výklad ohledně historie, památek apod., jak tomu bývá zvykem. Přistupovali jsme v Budějovicích, tak pokud paní průvodkyně něco povídala cestou z Prahy, my mimopražští jsme měli smůlu. :-(

10. 12. 2019
Anonym

Průvodce byl super

Zpozdění autobusu

10. 12. 2019
Pavla

prohlídka města byla pěkná, průvodce Milan byl ochotný,

plno lidí, určitě nedoporučuji u náměstí výstavu motýlů, ceny jídla na trzích byly vyšší, ale asi nesmíme přepočítávat

10. 12. 2019
Roman

Prohlídka města s výkladem byla na na dobré úrovni ani dlouhá ani krátká. Obstojné znalosti historie a několik dobrých rad paní průvodkyně. Atmosféra města je velmi hezká i mimo centrální trhy. Velmi doporučuji návštěvu muzea hraček. Příznivá cena vhodné zejména pro rodiče s dětmi.

Zpočátku trochu zmatečné usazování v autobuse.
V pozdějších odpoledních hodinách je počet lidí ve městě a na trzích značný a nutno s tím počítat. Je vhodné projít si trhy v poledním čase a večer se věnovat méně exponovaným místů.

10. 12. 2019
Olga

Přístup průvodkyně, profesionální jízda-příjemný řidič.

10. 12. 2019
Libuše

Perfektní organizace, pohodový průvodce, skvělí páni řidiči.

Vše ok.

10. 12. 2019
Jozef

perfektní komunikace, férové a slušné jednání, přesnost , spolehlivost řidičů, čas odjezdu, perfektní průvodkyně, organizovanost zájezdu – prostě bez chyb

bez chyb

10. 12. 2019
Božena

Adventní Vídeň je hezká.

Průvodce a jeho nedostatečné informace.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, moc si neumíme představit, co jsou dle Vás nedostatečné informace, proto budeme rádi za zpětnou vazbu emailem včetně uvedení jména průvodce, kterému bychom to předali k vyjádření. Záleží nám na kvalitě, proto nás takové hodnocení nenechá chladnými :)

Hezký den, Vega Tour

10. 12. 2019
Zdeňka

Vše super, řidiči i průvodce perfektní. Vyjeli jsme včas, návrat také ok. Autobus nový, pohodlný. Zastávka tam i zpět na občerstvení i wc. Advent pěkný, jen dost lidí, ale to se dalo čekat. Paráda, chválím i cestovku.

Problém s toaletami v Polsku na trzích. Málo a velké fronty.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, moc děkujeme za pochvalu a jsem rádi, že jste byli spokojeni :)

Pohodové svátky přeje Vega Tour

10. 12. 2019
Alena

Domluva při reservaci výborná, řidiči a průvodce vstřícní a spolehliví.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Moc děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu ;-)

Veselé Vánoce přeje Vega Tour

10. 12. 2019
Anonym

Cenová dostupnost, pohodlný autobus

Čekali jsme na nástupním místě s ostatními spolucestujícími více jak půl hodiny. Při telefonátu delegátce, kde je autobus nám řekla, že sama neví a teprve bude nastupovat zastávku po nás a víc udělat nemůže. Po půl hodině nám volala delegátka, že autobus stojí na jiném místě. Řidiči si tedy až po 30 minutách uvědomili, že všech 20 lidí, kteří měli nastupovat nemají zpoždění. Cesta zpátky byla již bez delegátky, ale ještě více matoucí než cesta tam. Paní delegátka nám nesedla, ale to mohl být jen náš osobní dojem a rozhodli jsme se, že si uděláme exkurzi po městě sami.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, i když je pro nás trochu matoucí. Problém byl tedy v tom, že autobus byl na místě včas jen na jiném místě? Pro případy, že potřebujete pomoc je Vám k dispozici kromě čísla na průvodce i číslo na SOS linku, kde jsem byla osobně já, ale bohužel žádné volání tohoto typu si nepamatuji :( Hlavně, že jinak byl výlet v pohodě a užili jste si adventní trhy :-)

Veselé Vánoce, Vega Tour

10. 12. 2019
Ivona

Fajn průvodkyně, pěkné město, bohužel málo času ve městě…

Málo času v Salzburku. Málo místa v autobuse…

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu. Čas odjezdu je uveden v nabídce tedy se s délkou pobytu ve města dá počítat již dopředu. Chápeme, že jste si chtěli užít trhy déle, ale jsou i tací, kteří spěchají domů, na spoje atd. Proto musíme udělat časový kompromis :) Děkujeme za pochvalu průvodkyně :)

Veselé svátky přeje Vega Tour

10. 12. 2019
Eva

Krásné město, krásné adventní trhy … Výborné místní speciality.

Při odjezdu nám paní průvodkyně sdělila, že budeme mít 2 pauzy s tím, že na druhé dostaneme kávu nebo čaj. Bez jakékoliv omluvy či zdůvodnění byla druhá zastávka zrušena. Proč?

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, děkujeme za hodnocení :) Bohužel, nevíme, o který bus se jednalo, tedy ani neumíme odpovědět na otázku "proč". Nejlepší je se vždy optat průvodce na místě, řekne Vám vždy aktuální situaci :-)

Hezký den a pohodové svátky, Vega Tour

10. 12. 2019
Dagmar
10. 12. 2019
Anonym

Organizace zájezdu

, , Neviditelný" průvodce. Stále jsme ho hledali v davu.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Děkujeme za hodnocení :) No, je nám jasné, že během adventů se neztratí snad jen basketbalista o výšce 2,2m :-D Průvodci si nosili deštníky atd., ale je pravda, že v tom mumraji občas ani to nepomůže...

Pohodové vánoční svátky přejeme a hodně hezkých dalších zážitků :)

10. 12. 2019
Lenka

Vídeň jako taková je krásná, byla jsem již potřetí. Autobus pohodlný, čistý.

Bohužel hodně záleží na průvodci. Chytli jsme pána, který tomu asi moc nerozuměl, výklad o ničem, litali jsme za ním, rychle sem, rychle tam a z památek moc neviděli. Co je horší, nařídil odjezd brzy, takže jsme museli trhy opustit sotva se začínali rozsvěcet…

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Bohužel nepoznáme, z jakého jste byli autobusu a o jakého průvodce se jednalo., abychom mohli objektivně ověřit. Můžete nám napsat na info@ckvegatour.cz. Nicméně žádný z autobusů nejel dříve než bylo v plánu, tedy všechny odjížděli 17:30-18:00. Hezký den, Vega Tour

10. 12. 2019
Anežka

V autobuse Vega Tour nebylo funkční WC (teplota při výjezdu z Prahy plus 8 stupňů, dle tech. průvodkyně nestačili doplnit do WC vodu… O přestávce nebyla možnost teplých nápojů, prý není v čem kávu uvařit. CK Vega (Monika) mi na moje písemné námitky (ústně jsem namítala hned v autobuse) odpověděla, že byla možnost pauz na WC na pumpách a nápoje že se poskytují v pauze, nikoliv za jízdy..... Trochu divná odpověď. Nikdo nechtěl po řidiči nápoj v době jízdy, ale právě o pauze. Ale prý není v čem vařit…

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. WC nebylo funkční, to je pravda a za to jsme se také omluvili. Nicméně pokud je třeba jít na wc, pak Vám kdykoli řidiči zastaví. Technická závada při ranním napouštění z důvodu počasí a teplot se stát může, proto na to upozorňujeme. Ohledně nápoje nevíme, nemáme hlášeno a autobus kávovar k dispozic měl, má ho ve výbavě. Je nám líto, ale nemáme co více napsat. Hezký den a klidné svátky, Vega Tour

10. 12. 2019
Jakub

cesta, řidiči, ochotná paní průvodkyně, úžasné zázemí v nedalekém hotelu, kde bylo možné využívat toalety i bazén se slanou vodou.

10. 12. 2019
O

Koordinace odjezdu

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, je nám líto, že jste nenapsali více, jelikož opravdu nevím, kde "selhala" koordinace zájezdu a čeho se Vaše výtka týká... Když tak jsme Vám k dispozici na telefonu nebo emailu stejně jako jsme vždy před zájezdem i během zájezdu na SOS lince. Pokud tedy vzniknou nějaké situace, které hodnotíce nekoordinovaně, můžete se na nás obrátit s žádostí o pomoc :)

Hezký den, Vega Tour

10. 12. 2019
Kazachenko

Pruvodce – dedek 80+, ktery nebyl schopny ani spocitat spravne pocet lidi, hrozne zorganizovany zajezd, meli jsme zpozdeni z vyjezdu z Prahy o 45 min.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, prosím, nenazývejte staršího člověka dědkem, není to slušné a pan průvodce s letitými zkušenostmi si to opravdu nezaslouží. Ano, zájezd byl opožděn a vyskytly se problémy, nicméně se paní ředitelka osobně hned v sobotu ráno všem písemně omluvila a nabídla hned několik kompenzací včetně slevy ze zájezdu. Chyby se bohužel občas mohou stát, ale my jim čelíme ihned a vždy se zohledněním pocitů klienta. I právě proto byla všem vrácena 30% z ceny zájezdu ;)

Hezký den, Vega Tour

10. 12. 2019
Pet

Mesto bylo fajn, pruvodkyne mila. Na spolecnou prohlidku jsme nesli, 80 lidi na 1 pruvodce je masakr. Ridici byli fajn, jizda byla v pohode a bezpecna.

Presli jsme asi 10 restauraci, vsude plno, lidi cekali venku, skoro nikde nebrali platebni karty. Ale za to CK nemuze, mozna by stacilo informovat lidi aby si vzali vice svaciny ;)

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, i když nás mrzí jen 2 hvězdičky, byť jsme vlastně nic špatně neudělali :( příště zohledníme info o svačinách :-)

Pohodové svátky a hezký den, Vega Tour

10. 12. 2019
David

Sraz byl v 5:15 a plánovaný odjezd v 5:30. Autobus přijel až v 5:40 a smrděl zatuchlinou. Cca 2/3 účastníků čekaly na jiném parkovišti, protože cestovka dala do pokynů omylem mapku na parkoviště, které bylo o kus dál. Než všichni cestující nastoupili tak autobus odjížděl až v 6:10, tedy o 40 minut déle než bylo v plánu. Dále pak autobus udělla dvě nesmyslné zastávky, které následovaly 20 minut po sobě. Toto všechno nás okradlo

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, jízdu dle popisu výše nemáme nikde hlášenou a to jsme o víkendu všichni na SOS lince. Volání o zpoždění atd. neevidujeme. Můžete nám na email info@ckvegatour.cz napsat více včetně čísla autobusu? Tohle bychom si opravdu rádi prověřili. Ani pauzy nám nesedí, a to autobusy sledujeme...

Předem děkujeme a přejeme hezké dny, Vega Tour

10. 12. 2019
lapackova

Doprava, průvodce, ochota, 😊

Není co. ☺

10. 12. 2019
Jiřina

Program, průvodkyně, samotná Wroclaw s trpaslíky – zkrátka všechno:-))

10. 12. 2019
Taťána

Skvela pruvodkyne, opravdu pani na svem miste

10. 12. 2019
Jiří

Vánoční atmosféra

Není co

10. 12. 2019
Iveta

Moc příjemná paní průvodkyně, která nám toho hodně pověděla. Jízda autobusem perfektní.

10. 12. 2019
Marie

pohodlná cesta, velice příjemná a hodná paní průvodkyně, krájení obrovské štoly, milí lidé

nemám žádný špatný zážitek

10. 12. 2019
Zuzana
9. 12. 2019
Ilona

Nákupy

Špatná organizace, zpoždění, zmatky, nesplněno co bylo ve voucheru

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, za vzniklé ranní komplikace, které nastaly, jsme se omluvili hned ráno a nabídli nemalou kompenzaci. Jsme si vědomi, že pokud někde nastane chyba, i když ne naší vinou, což klienta nezajímá, tak jí musíme čelit :-)

Hezké svátky, Vega Tour

9. 12. 2019
Jana

Zájezd splnil, co sliboval, vše proběhlo v pohodě, průvodkyně paní Jana Šťastná odvedla velmi dobrou práci, stejně jako řidiči autobusu.

9. 12. 2019
Alena

Regensburg je krásné město, průvodkyně výborná včetně rad, kam zajít na svařák a na oběd, řidiči prima… Prostě bezva relax v předvánočním shonu (ostatně jako vždy s Vega tour)

Chyběl nám film nebo pohádka na dlouhou cestu…😉

9. 12. 2019
Pavel

- neochota
– jiný čas odjezdu než bylo plánováno
– žádný nápoj se nekonal

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, čas odjezdu byl dle pokynů. Pokud jde o čas odjezdu z Berlína, tak jsme Vás s dostatečným předstihem informovali o tom, že bude změněn vzhledem k dopravní situaci.
Dále nevíme, co myslíte pojmem "neochota" a k čemu se to vztahuje. Pokud jde o nápoje, tak se dělají až na pauze a stačí si říci řidiči :)

Hezký den a příjemné svátky, Vega Tour

9. 12. 2019
Miroslav

Organizace zájezdu a samotné město, jeho výzdoba. Líbilo se nám i to, že pani průvodkyně nám všechno ukázala a navedla kde se máte jít podívat.

Slabé adventní trhy, velice nechutné, překořeněné svařené víno.

9. 12. 2019
Radka

Velmi dobře organizovaný zájezd. Pan průvodce ochotný, s poutavým výkladem.

9. 12. 2019
Miroslav

Krásné město, příjemná vánoční atmosféra, nebylo zas tolik prelidneno jako např. v Drážďanech. Vše proběhlo bez problémů

Všechno O. K.

9. 12. 2019
Milenakrizova

Byl to krásný den úžasná atmosféra

9. 12. 2019
Daniela

Vánoční trhy ve Vídni byly moc pěkné, wienerschnitzel byl super 🙂

Jeli jsme v partě pěti lidí a cestovní kancelář nás nebyla ani schopna přiřadit všechny do jednoho autobusu. Museli jsme oželet prohlídku s průvodkyní a místo toho jsme se hledali s ostatními po Vídni. Z našeho pohledu naprosto nezvládnutá organizace zájezdu.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 dny

Dobrý den, bohužel pokud si každý udělá rezervaci sám na sebe a nenapíše do poznámky preference, pak opravdu nevíme, že patříte k sobě. Nicméně u koho šlo přesazení, tam jsme vyšli vstříc. Bohužel když si někdo vzpomene za 5 12, tak se může stát, že přesazení již není možné :) Opravdu nevíme, proč jste museli ožele prohlídku Vídně, když každý autobus měl průvodce atd. To je bohužel asi více méně o Vašem rozhodnutí... Pokud jste ostatní hledali po Vídni,měli jste zavolat na SOS linku, kde jsem dokonce o víkendu něco podobného řešila. Vždy pomohu, spojím se s průvodcem, vysvětlím trasu atd. Vše je hodně o komunikaci :)

Hezký den a pohodové svátky, Vega Tour

9. 12. 2019
Petra

Vše bylo perfektně časově naplánované. Velice milí byli páni řidiči a pan průvodce. Určitě doporučuji.

9. 12. 2019