Fotostudio 4U

3,8 / 5 (4 hodnocení)

Nově otevřené studio v Praze 4 - Modřanech s týmem, který má více než 6 let zkušeností s focením. Fotíme rodiny, děti, babičky dědečky modelky i nemodelky i Vás! Také naši lektoři učí fotit a to od velkých venkovních scenérií až po umělecké akty. Zajistíme pro Vás i tisk jak na papír tak na plátna či jiné materiály.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Kaprasová
http://www.fotostudio4u.cz
info@fotostudio4u.cz
+420 608 496 466

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Zábava a volný čas

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Fotostudio 4U

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,8/5 (4 hodnocení)
5 2
4 1
3 0
2 0
Barbora

Prace vizazistky

Bohuzel tuto akci nemohu hodnotit vice, jak jednou hvezdickou…:( Byl to darek k narozeninam, nechala jsem fotit svoji tehotnou sestru s partnerem..chtela jsem , aby meli krasnou pamatku na toto obdobi, az na naliceni od vizazistky, kterou si sestra moc chvalila, fotky povedene nebyly…:( na vetsine fotek byla oriznuta cast tela, i presto, ze volny prostor na fotce prebyval..a nejednalo se jen o cast tela, ale i o ruzne rekvizity…

Vyjádření partnera
Fotostudio 4U Před 2 roky

Dobrý den, velmi nás mrzí že se setra neobrátila přímo na nás s požadavkem na jiné fotografie či jiný ořez fotek. Určitě se dá z toho setu vybrat fotografie k její spokojenosti. Doporučujeme pro dořešení problému kontaktovat studio na info@fotostudio4u.cz.
Hezký den,
Katka

18. 11. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.