Hodnocení podniku  Naturo-kosmetika

4,5/5 (533 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Chlevistankarel

Znechucený přístup personálu.
Necitlivé zacházení.
A vše mastné od oleje.

Vyjádření partnera
Naturo-kosmetika Před rokem

Vážená paní Žaneto, s tak něžnou blondýnkou by nikdo necitlivě nezacházel. Jak by jste mohla mít všude olej, když jste při ošetření měla své oblečení odložené. A že je kůže mastná při masáži je logické. Po masáži dekoltu a obličeje jste přeci byla dočištěna. Mějte se krásně.

16. 2. 2020
Anonym

No comment. K této slečně už nikdy více!

Vyjádření partnera
Naturo-kosmetika Před rokem

Dobrý den, děkuji za No comment. Proč jste jej nerozvedla dále, aby budoucí klientky věděly proč za mnou nechodit? Není to škoda? řekla, že ano. Ani já osobně si z něj nemohu vzít ponaučení. Děkuji z celého srdce, že mne řadíte do kategorie slečen. Ani nevíte, jakou jste mi tím udělala radost. Krásné dny a přemýšlejte o tom jaké zrcadlo jsem Vám nastavila. Charvátová

15. 10. 2019
marie

Poslaly jste neplatný voucher .Polzerova

Vyjádření partnera
Naturo-kosmetika Před 2 roky

Dobrý den, neměla by jste náhodou Váš problém řešit se Slevomatem? pletete si to. Na salonu vykonáváme službu, nikoliv rozesílku voucherů. Hlavně by jste měla zmínit, že čistění pleti na Váš voucher bylo uskutečněno tento týden. Posléze jste se objednávala na totožnou proceduru se stejným číslem. To Vám bylo samozdřejmě zamítnuto. Pokud tedy máte ještě jiný a nedošel Vám, tak s tím Vám už vůbec nepomohu.
S pozdravem Charvátová

28. 9. 2019
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.