Kategorie

Studio Visage

4,4 / 5 (107 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Paní školitelka je velice šikovná a její postup je takový, že ukáže a vysvětlí, jak by konkrétní postup měl vypadat a kontroluje, zda to děláte správně, když ne, vysvětlí znovu. Prostředí je příjemné, čisté, domluva při rezervaci bezproblémová.“

Motto studia : Nezapomeňte, jsme tady pro Vás! Zásady studia : profesionalita, odbornost, flexibilita, individuální a diskrétní přístup, následný klientský servis. Přátelská atmosféra. Cíl studia : klientovi každého věku i pohlaví pomoci v péči o zdraví své kůže, podtrhnout přirozenou krásu, řešit aktuální stavy pleti v závislosti na ovlivňujících faktorech.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Studio Visage

Hodnocení podniku Studio Visage

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Janbrejcha

Kurs trval 1,5h místo inzerovaných 2-3 hodin. Neuvádím jako negativum, ale neodpovídá popisu.

Vyjádření partnera
Studio Visage Před 13 dny

Dobrý den, pokud jste měla další přání, tak stačilo říct. pokud jste již nechtěla nic dalšího vědět a byla spokojená s obsahem a výkladem, tak není důvod proč kurz protahovat. A za druhé jste dorazila s patnáctiminutovým zpožděním a to již řešíme tak že termín rušíme. Což jsme Vám neudělaly. Vše se dá řešit přímo a na místě...to je naprosto normální. P.

7. 10. 2016
Užitečné? Ano
I-lehmann

Nic.

Velice špatná zkušenost. Na sjednaný termín se nikdo nezastavil. Na telefonáty kontaktní osoba neodpovídala. Až jsem se ji konečně dovolala, tak mi paní řekla, že termín zrušila emailem (za necelé tři hodiny před začátkem kurzu!!). Ani se neomluvila! S tím, že mi volala a psala sms a že jsem nebyla dostupná, což byla naprostá lež, žádaná sms ani sms o nepřijatém hovoru mi nepřišla. Podnik nedoporučuji.

Vyjádření partnera
Studio Visage Před 2 měsíci

Dobrý den, zasílala jsem email i sms, a telefon který jste uvedla při rezervaci byl vypnutý. Pokud chcete být informována o změnách je potřeba uvést fungující kontaktní telefon. Kopii emailu i sms zašlu Slevomatu! Bohužel někdy se může stát, že člověk potřebuje náhle odjet a řeší vše na poslední chvíli. I klientky které mi volají hodinu před začátkem kurzu že nemohou dorazit také přeobjednávám běžně na jiný termín. Pokud nejste dostupná, nedá se s Vámi spojit a pokud nevyzvedáváte ani emaily, tak je mi líto.

Hodnocená nabídka: Individuální kurz líčení
12. 8. 2016
Užitečné? Ano
Lenka
Hodnocená nabídka: Minikurz líčení
8. 8. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Přístup,pohoda,vysvetleni postupu líčení.

Hodnocená nabídka: Minikurz líčení
6. 8. 2016
Užitečné? Ano
Ludmila

Paní školitelka je velice šikovná a její postup je takový, že ukáže a vysvětlí, jak by konkrétní postup měl vypadat a kontroluje, zda to děláte správně, když ne, vysvětlí znovu. Prostředí je příjemné, čisté, domluva při rezervaci bezproblémová.

Vyjádření partnera
Studio Visage Před 3 měsíci

Děkuji:)

Hodnocená nabídka: Individuální kurz líčení
4. 8. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (37)