Studio Monys

4,1 / 5 (36 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Aplikaci jsem skoro necítila, pani byla opatrná a pečlivá, dbala na to, aby mne nic nepalilo vlivem lepidla, dokonce se zeptala jakou mam potřebu a i pres to, ze jsem maminka, mohla jsem prijit s chuvou a miminkem ve vajíčku… Byla to rychle a kvalitně provedena prace. “

Dnes otevřeno: 9:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Kateřina Zavadilová
http://studiomonys.cz/
k-zavadilova@centrum.cz
+420 727 808 653

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Péče o pleť a obličej, Zkrášlující procedury

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Studio Monys

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
kristyna

Aplikaci jsem skoro necítila, pani byla opatrná a pečlivá, dbala na to, aby mne nic nepalilo vlivem lepidla, dokonce se zeptala jakou mam potřebu a i pres to, ze jsem maminka, mohla jsem prijit s chuvou a miminkem ve vajíčku… Byla to rychle a kvalitně provedena prace.

Marne premyslim, aby to bylo spravedlive… Ale nic mne nenapadá.. A abych sem psala ze si třeba pani nechtěla povídat, nebo ze mne nechtene zatahala by bylo pod mou úroveň, nejsme žádné cimprliny, neco vydrzime a ona neni robot… :)

19. 5. 2016
Martina
4. 5. 2016
Silvie

Příjemné prostředí, sympatická paní, na metru, takže dobrá dostupnost MHD. Řasy na první pohled pěkné, husté, dlouhé, výrazné.

Byla jsem na prodloužení řas poprvé, takže jsem nepohodlí po aplikaci přičítala nezvyku a ze salonu jsem odešla po aplikaci bez komentáře. Bohužel mě řasy pořád tahaly a tak jsem si je musela nechat po dvou dnech sundat. Kosmetička, která je sundávala, mi vysvětlila, že mě to tahalo proto, že tam bylo moc lepidla, řasy byly poslepované dvě i tři moje k sobě, jinde zase na jedné mojí byly dvě umělé a to by být nemělo.

Hodnocená nabídka: Permanentní prodloužení řas
17. 4. 2016
Adamarie

Celkový přístup slečny Kateřiny, zájem , profesionalita, šetrné zacházení s vlasy , moc pěkný účes, rada

23. 2. 2016
Ludmila

Kadeřnictví slušné.

Ostříhání je hrozné !!!!

5. 2. 2016

Další hodnocení (16)

Podobné podniky