Studio Monys

Praha - Libeň, Sokolovská 748/270

„Celkový přístup slečny Kateřiny, zájem , profesionalita, šetrné zacházení s vlasy , moc pěkný účes, rada“ — Adamarie, Před 3 roky

„Celkový přístup slečny Kateřiny, zájem , profesionalita, šetrné zacházení s vlasy , moc pěkný účes, rada“ — Adamarie, Před 3 roky

Studio Monys
Sokolovská 748/270, Praha - Libeň, 19000 (zobrazit na mapě)

Studio Monys

Sokolovská 748/270, Praha - Libeň

Zobrazit na mapě
od 25.5 17.00 - do 27.5 Dovolená
Dnes otevřeno 9:00–18:00
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Mapa poboček

Hodnocení podniku

kristyna

Aplikaci jsem skoro necítila, pani byla opatrná a pečlivá, dbala na to, aby mne nic nepalilo vlivem lepidla, dokonce se zeptala jakou mam potřebu a i pres to, ze jsem maminka, mohla jsem prijit s chuvou a miminkem ve vajíčku… Byla to rychle a kvalitně provedena prace.

Marne premyslim, aby to bylo spravedlive… Ale nic mne nenapadá.. A abych sem psala ze si třeba pani nechtěla povídat, nebo ze mne nechtene zatahala by bylo pod mou úroveň, nejsme žádné cimprliny, neco vydrzime a ona neni robot… :)

Martina
Silvie

Příjemné prostředí, sympatická paní, na metru, takže dobrá dostupnost MHD. Řasy na první pohled pěkné, husté, dlouhé, výrazné.

Byla jsem na prodloužení řas poprvé, takže jsem nepohodlí po aplikaci přičítala nezvyku a ze salonu jsem odešla po aplikaci bez komentáře. Bohužel mě řasy pořád tahaly a tak jsem si je musela nechat po dvou dnech sundat. Kosmetička, která je sundávala, mi vysvětlila, že mě to tahalo proto, že tam bylo moc lepidla, řasy byly poslepované dvě i tři moje k sobě, jinde zase na jedné mojí byly dvě umělé a to by být nemělo.