Pojďte s námi pomoci Péťovi vrátit se mezi kamarády

Slevomat již 3. rokem podporuje občanské sdružení Cesta za snem, které se snaží zviditelnit aktivity handicapovaných, vracet je do života a upozorňovat také na situaci posuzování invalidity občanů v České republice.

Aktuální stav:
100 000 Kč

Zatočte si Kolotočem štěstí a Péťovi připíšeme 1 Kč

Do 30. května si můžete každý den točit Kolotočem štěstí,
a pokud se štěstí neusměje přímo na vás, připíše se 1 Kč Péťovi.

Péťův příběh

Péťa Januš přišel kvůli rakovině o nohu a nyní používá k chůzi berle. Pomozte nám zkvalitnit Petrův život s handicapem a podpořit jej v jeho snu – maximálně se začlenit mezi zdravé vrstevníky.

Na co přesně peníze poputují?

Výtěžek charitativní akce bude věnován na pokrytí nákladů na "kurz chůze bez berlí" v pražském rehabilitačním centru Malvazinky. Odhadovaná cena tohoto kursu pro Petra s doprovodem maminky je 50 tisíc korun. Zbývající částka do jednoho sta tisíc korun bude určena na nákup rehabilitačních a sportovních pomůcek.

Je možné podpořit i jinak?

Ano! Vyrazte si s námi a s paralympionikem Jaroslavem Petroušem v sobotu 31. 5. na Sněžku a užijte si dětský den trochu jinak.

Poslat můžete také finanční dar na dárcovský účet u Československé obchodní banky, a.s. - 257936912/0300

Cesta za snem

Posláním občanského sdružení je zviditelnit aktivity handicapovaných a šířit myšlenku, že život na vozíku nekončí a nikdy není pozdě začít si plnit své sny. Ve spolupráci se Slevomat.cz je Pochod na Sněžku pro Péťu již třetím projektem, který společnými silami podporujeme a věříme, že pro tuto myšlenku nadchneme i širokou veřejnost a společně se nám podaří splnit další sen.