Známe vítěze exotického zájezdu!

Známe vítěze exotického zájezdu!

Slevomat 4. 4. 2019 Sdílet

Naše narozeninové oslavy, během kterých jsme vám přinášeli ty nejlepší nabídky, které se na Slevomatu za celých devět let objevily, pomalu vrcholí. Protože ale rádi slavíme ve velkém, schovali jsme si v rukávu ještě jednoho žolíka.

Jistě víte, že na našem webu si můžete každý den zatočit Kolotočem štěstí a získat tak kredity na nákup na Slevomatu. Právě do tohoto Kolotoče jsme až do konce dubna ukryli 50 000 kreditů, které vyhraje jeden šťastný výherce. A nejedná se o kredity ledajaké, protože ten, na koho se usměje Štěstěna, se díky nim vypraví na exotickou dovolenou snů s naší CK Zanzo. A to už za jedno zatočení stojí, co říkáte?

A POZOR! Výhra padla! Ve středu 17. 4. 2019 se kolotoč štěstí zastavil na políčku VÝHRA paní Ireně ze Znojma! Gratulujeme (a možná trošku závidíme) 😊 Máme v plánu přidat fotky z předání výhry, tak #staytuned 😉

Pozn. Výhra 50 000 kreditů má peněžní hodnotu 50 000 Kč a podléhá tak platné legislativě České republiky. Další informace a podmínky týkající se soutěží naleznete zde.

Chci si zatočit!

Slevomat

Slevomat

Tipy na výlety, pravidla k soutěžím a všechno, co by vás o Slevomatu mohlo zajímat.