Přejeme vám šťastný nový rok! Co pro vás máme v roce 2019 v plánu?

Přejeme vám šťastný nový rok! Co pro vás máme v roce 2019 v plánu?

Slevomat 1. 1. 2019 Sdílet

Přejeme vám za celý Slevomat krásný nový rok! Ať je plný zážitků a radosti s těmi, které máte nejraději.

My za tým Rodina a děti vám slibujeme, že budeme i nadále pracovat na tom, abyste u nás vždy našli pořádnou porci inspirace a tipy, kam s rodinou vyrazit.

Nemáme menšího cíle než být největším inspiračním portálem. Když nevíte, co s dětmi podniknout nebo kam s nimi vycestovat, najdete to u nás.

A co máme v plánu?

Chceme se ještě více zaměřit na popis a fotky u nabídek, abyste vždy věděli, zda je v hotelu dětský koutek, co podnikat s dětmi v okolí, když prší, nebo zda se na výstavu může například s kočárkem.

Budeme vám přinášet ještě více nabídek, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Ať už jde o nejlepší rodinné hotely, zábavní parky nebo muzea, kde si to děti opravdu užijí.

Chceme vám i nadále přinášet každodenní inspiraci, co s dětmi podniknout o víkendu, když jsou venku tropická vedra nebo mrzne, kam vyjet na kole a kam na lyže.

Napište nám, jsme tu pro vás

Jsme tu pro vás a chceme, abyste se k nám rádi vraceli a cítili se tu jako doma. 😀 Pokud vám z nabídek něco chybí, tak nám napište na e‑mail deti@slevomat.cz a my uděláme maximum, abychom nabídku přinesli. 

Slevomat

Slevomat

Tipy na výlety, pravidla k soutěžím a všechno, co by vás o Slevomatu mohlo zajímat.