10 nejčtenějších článků roku 2018: sázky na jistotu i překvapiví favorité

10 nejčtenějších článků roku 2018: sázky na jistotu i překvapiví favorité

Slevomat 31. 12. 2018 Sdílet

S koncem roku se nabízí malé ohlédnutí a zhodnocení, co se povedlo a co si dát do roku dalšího jako předsevzetí neboli „prostor pro zlepšení“ 😀

My z týmu Rodina a děti vám chceme poděkovat, že se k nám vracíte, že u nás hledáte inspiraci, čtete články a hojně soutěžíte. A (nejen)  v soutěžních příspěvcích od vás dostáváme moc pěknou zpětnou vazbu.

100 blogerských recenzí jsme oslavili (ZDE). A vy je máte rádi. Recenze mama blogerek pro vás představují objektivní pohled rodičů, jako jste vy, zážitky i ubytování.

Ale nám přišlo během roku i více než 500 tipů na výlety a zážitky s dětmi od mama ambasadorek. A ty máte rádi snad ještě víc. Články s tipy na výlety z celé republiky, protože zábavy pro děti není nikdy dost. Chcete nám také své tipy posílat, stát se mama ambasadorkou? Přečtěte si tento článek a ozvěte se na mail deti@slevomat.cz.

A které články během roku „trhaly“ rekordy? U některých jsme to čekali, některé i nás překvapily 😀 Který z nich je váš favorit?

1. Mama blogerka radí, kam s dětmi v Harrachově

Mama blogerka roku MK life je naše „sázka na jistotu“, byla první blogerkou oslovenou ke spolupráci na testování našich nabídek a my jí moc fandíme. Letos obhájila titul Mamablogerka roku a je opravdu skvělá. Její poutavé recenze zážitků a hotelů jsou pastva pro oko, cestuje s dcerkami po celý rok a má čich na skvělé výlety a originální zážitky.

A o pár tipů z Harrachova se hned začátkem roku podělila. Ono se totiž řekne „jet na lyže“ do Harrachova, ale málokteré dítě vydrží na lyžích od rána až do poslední lanovky. Poptávka po mimolyžařském programu v horských střediscích je obrovská.

Liščí stezka, Mumlavský vodopád i expozice Šindelka stojí rozhodně za návštěvu, v článku se dozvíte víc.

2. Nekonečná zábava v BRuNO family parku: desítky atrakcí pro malé i velké

Tenhle článek byl překvapení. V tom nejlepším smyslu slova. Brněnská blogerka Gábi je prostě profík a my její recenze milujeme. BRuNO family park pochválila moc. A my jsme nadšení, že se k recenzi vracíte, že ji přečetlo několik tisíc lidí.

Blogerka Gábi pochválila dostatečně velký prostor a na něm zajímavé atrakce pro různě staré děti, milý personál i čistotu zázemí i herních prostor, občerstvení (a tady si můžete být jistí, že byla důkladná, Gábi je totiž i velmi populární food blogerka!).

Pokud hledáte nekonečnou zábavu pro celou rodinu v Brně, tak se nechte inspirovat.

3. Divoký západ, teepee a domy vzhůru nohama: objevili jsme dětský ráj

Příprava tohoto článku trvala dlouho, oslovili jsme i polské kolegy a opravdu si dali záležet, abychom vám ten ráj přiblížili. Ano, objevili dětský ráj a ta teepee jsou v Polsku 😀

V článku se dozvíte o nejlepších polských zábavních parcích, které otestovala blogerka MK life. A dostanete i tip, kde se ubytovat, abyste do parku mohli skoro v bačkorách 😀

A jako bonus je tu polská KPZ v podobě základních informací a slovíček, abyste k sousedům jeli trochu vybavení 😀

Tak Witamy w Polsce a začněte plánovat cestu do ráje.

4. Utajovaný beskydský ráj pro rodiny s dětmi – trojice hotelů, kde si rodiče odpočinou a děti vyřádí

Beskydy jako ráj pro rodiny s dětmi již není tak utajovaný pro více než 2000 z vás, kteří jste si článek přečetli a nechali se inspirovat.

Kromě skvělých beskydských baby friendly hotelů v článku najdete samozřejmě tipy na výlety po okolí. To je naše přidaná hodnota, dodáváme balíček složený z tipů na ubytování i zážitky, na vás je už „jen“ vybrat termín a zabalit 😀

Beskydy čekají, načerpejte inspiraci.

5. Vzhůru do Herolandu! Pirátská loď, vodní svět, obří trampolíny i zastíněné pískoviště

Další „nevinná“ recenze krásného herního parku od naší blogerky Katy, kterou jste četli jak diví. Ale když v létě nabídnete kromě zábavy i vodu a stín, tak vám lidi trhají ruce. Přečetly ji 2000 z vás a nás to ohromně těší!

Heroland najdete u Kutné Hory, je to nefalšovaná Země her. Desítky herních prvků, houpaček, hřišť, trampolín a motokár.

Vše se dozvíte v naší recenzi, tak na co čekáte? 

6. Kukuřičáci aneb jak se (ne)ztratit v obřím kukuřičném bludišti

Dělat recenzi na kukuřičné bludiště s sebou nese jedno obrovské riziko. A ne, není jím, že se testující blogerka ztratí a recenzi nenapíše 😀 Riskujete, že i když ji pošlete do terénu co nejdříve, vouchery se vyprodají, než se řekne kukuřice 😀 Je to hit posledních let.

Ale blogerka Lucka The Hubs to stihla. Ona je superžena totiž. Kukuřičným bludištěm bloudila s pětiletou Neli, tříletým Hugem a malým Bertíkem ještě v bříšku 😀

Přečtěte si o jejich kukuřičném dobrodružství a zapište se je na seznam letních radovánek.

Ano, během roku se nám tým malých testerů významně rozšířil, porodily hned 4 naše oblíbené mama blogerky 😀 Lucka z blogu The Hubs už je trojnásobná maminka a z Prahy se odstěhovala do Brna. Pája z blogu Betty & Co. už je maminka dvojnásobná a k tříletému Jeníku přibyl krásný Matýsek, nejhodnější dítě na světě – tři hodiny natáčel s námi ve Slevomatu videa a nevěděl o světě 😀 Aneta, živel mezi blogerkami, a blogerka Deníček nastávající matky je stávající matkou čertíka Vivi a pohodáře Vinciho. A pak naše severomoravská spojka, usměvavá Alenka alias Elly z blogu Bohyně kuchyně pořídila dětem malou sestřičku Žof a člověk má z jejího neustálého úsměvu pocit, že tři děti jsou jen a jen pohoda!

7. Prázdninový deník: zábava pro děti, luštění na léto

Jsme rádi, že jste si deník tolik oblíbili. Stahujete jej dětem jako zábavu na cesty a my jsme rádi, že plní svůj účel. Určitě přijdeme s dalšími podobnými počiny. A vy klidně posílejte inspiraci a tipy, co byste ocenili.

Ještě deník stažený nemáte? Velká chyba 😀

8. Blogerky radí, kam s dětmi v Praze: 7 tipů, které by vás možná nenapadly

Něco vám přiznáme. Při procházení recenzí a ambasadorských tipů se často přistihneme, že nás příspěvky překvapí a už si je píšeme do seznamu „Tam musíme s dětmi taky…“.

Do Tobogy po recenzi blogerky Katy vyrazil postupně celý náš tým. Muzeum iluzí doporučujeme, kudy chodíme. A do Waf-Waf se někteří z nás dokonce vrací 😀

Některá místa jsou známá více a některá méně. My se ale snažíme vždy připojit tip, co dělat s dětmi poblíž, kam zajít doplnit energii a jak tip na výlet zakomponovat do celodenního programu. 

Přečtěte si tento článek plný, možná překvapujících, tipů a podívejte se v našem magazínu po dalších.

9. 6 tipů, kam s dětmi v Olomouci a okolí

Občas se ve vašich komentářích objeví povzdech, že do Prahy to máte daleko. Věřte nám, že to poslední, co bychom chtěli, je zanedbávat zbytek republiky. I proto jsme rádi za naše milé mimopražské blogerky a mama ambasadorky, které nás zásobují skvělými tipy.

A jen se objeví tipů více z jedné lokality, pracujeme na článku. Ten olomoucký měl velký úspěch a my z toho máme radost, protože Olomoucko si to zaslouží. Parky, památky, bowlingy s největší pizzou…

Podobně jsme se věnovali Liberecku,  pracujeme na východních Čechách (máme spojit věčné rivaly, Pardubice a Hradec Králové, do jednoho článku, nebo to nebude dělat dobrotu? :-D), svůj článek si zaslouží Plzeň i Ostrava. Všechno bude 😀

10. Naučné stezky aneb 7 tipů, kam na výlet s dětmi

Že máme v databázi tipů od ambasadorek již více než  500 příspěvků, jsme zmiňovali. Ale že z nich dobrou pětinu tvoří tipy na naučné stezky, to vás možná překvapí. Zásobuje nás jimi například naše nejaktivnější spolupracující maminka Mili.

Každopádně naučné stezky jsou absolutní pecka a milují je děti i rodiče. Cesta je v tu chvíli cíl a vy máte „volno“ 😀

Článek z dubna četlo 1700 lidí a my pilně pracujeme na dalších. Budou o naučných stezkách pro rodiny s dětmi, které jsou interaktivní, zábavné, v pěkné přírodě nebo poblíž zajímavé památky. Nebo rozhledny! Těch máme v databázi aktuálně 30 – dáme rozhlednovou výzvu? Kdo jich obejde v roce 2019 nejvíc? 😀

Slevomat

Slevomat

Tipy na výlety, pravidla k soutěžím a všechno, co by vás o Slevomatu mohlo zajímat.