Nejlepší dárky podle mama blogerek: Moje první puzzle 6 v 1 – Zvířátka

Nejlepší dárky podle mama blogerek: Moje první puzzle 6 v 1 – Zvířátka

MŮJ FIALOVÝ SVĚT 18. 10. 2018 Sdílet

Puzzle je vděčnou oblíbenou hračkou pro děti všech věkových kategorií. Pro nejmenší stačí vybrat puzzle složené z velkých kusů, starší děti si potrápí hlavu a vyzkouší představivost se stavebnicemi složenými z více a menších kousků.

Mama blogerka Marie z blogu Můj fialový svět vyzkoušela puzzle pro nejmenší. Jak je hodnotí a kdy je rodiče ocení?

Podívejte se na nabídku puzzle pro nejmenší na Slevomatu.

Puzzle jsou zabalené v praktické plechové krabičce, takže se skvěle hodí na doma i na cesty. My jsme se s nimi zabavili ve vlaku a při odpočívání v zoo.

Nadchlo mě, jak krásně zpracované puzzlíky jsou a jak nádherně jsou zvířátka ilustrovaná. Jednotlivé dílky jsou ze 3 mm tlustého papíru, takže se dětem dobře drží. Zároveň se taky hned tak nepolámou, proto jsou vhodné pro děti už od dvou let.

Naší rok a půl staré holčičce se zvířátka moc líbí, ale se stavěním ještě potřebuje hodně pomáhat. Syn (3,5) už skládá krásně sám a chvíli se s puzzlíky dokáže zabavit.

Starší děti mohou procvičovat čísla, která jsou z rubové strany kostiček a mají vás navést, pokud byste byli při skládání bezradní.

Puzzle jsou v nabídce v několika provedeních (exotická zvířátka, lesní zvířátka, mořská zvířátka nebo třeba dopravní prostředky). S puzzlíky děti procvičují motoriku i logické myšlení, proto jsou krásným a vhodným dárkem pro všechny malé chlapečky i holčičky.

MŮJ FIALOVÝ SVĚT

MŮJ FIALOVÝ SVĚT

Jsem maminka dvou dětí, blogerka, která ve volných chvílích píše a tvoří mujfialovysvet.cz - blog o životě, mateřství, kosmetice, módě, knihách a všem, co nás baví