ZrnKAFEst je tady! Vyhrajte 5000 Kč nebo kartičku do Starbucks s kreditem 1000 Kč

ZrnKAFEst je tady! Vyhrajte 5000 Kč nebo kartičku do Starbucks s kreditem 1000 Kč

Slevomat 1. 10. 2018 Sdílet

Není nad šálek dobré kávy, a zvlášť když vám pomůže získat hodnotné ceny. Zapojte se do naší říjnové akce ZrnKAFEst a vyhrajte 5000 kreditů na nákupy nebo věrnostní kartičku do Starbucks v hodnotě 1000 Kč.

Jak soutěžit?

Ochutnejte libovolnou kávu ze ZrnKAFEstu a napište k ní hodnocení. Čím víc hodnocení rozdáte, tím větší šanci na výhru máte. Hodnotit můžete až do konce listopadu. Soutěže se účastní pražské, české i moravské kavárny.

Tip: Mimo soutěž můžete zajít na exkurzi do pražírny kávy, na baristický kurz nebo si objednat balíček kávy domů.

3. prosince vyhlásíme vítěze

Ze všech soutěžících vybereme toho, kdo napsal nejvíc hodnocení, a připíšeme mu 5000 kreditů na nákupy na Slevomatu. Oceníme i tři další soutěžící v pořadí, a to věrnostní kartičkou do kaváren Starbucks. Kartička je nabitá na 1000 Kč a platí v celé České republice.

A výhercem se stává…

Je tu chvíle, na kterou všichni milovníci kávy, kteří se soutěže zúčastnili, napjatě čekali. První místo, titul kávového znalce a 5000 kreditů od nás získává Eva Binková. V těsném závěsu za ní se umístili Soňa Fialová, Lenka MajerčíkováJan Fojtík, kteří se můžou těšit na věrnostní kartičku do Starbucksu. Výhercům gratulujeme! 

Slevomat

Slevomat

Tipy na výlety, pravidla k soutěžím a všechno, co by vás o Slevomatu mohlo zajímat.