Biopekárnu Zemanka si s dětmi vychutnala mama blogerka roku – jak to dopadlo?

Biopekárnu Zemanka si s dětmi vychutnala mama blogerka roku – jak to dopadlo?

MK Life 24. 5. 2018 Sdílet

Stojíte v oddělení cukrovinek a dlouze vybíráte mlsání pro své ratolesti? Dětem cukrovinky nezakazujete, ale není vám jedno, z čeho dobroty jsou? Už to řešit nemusíte a můžete jít na jistotu!

Biopekárna Zemanka je rodinná česká pekárna, která peče sušenky a krekry ze surovin z ekologického zemědělství a podle vlastních originálních receptur. Ocení ji zejména ti, kterým není lhostejné, z čeho jsou dobroty pro jejich děti (a pro ně samotné :-D) upečené.

A přesně tak se na dobrůtky dívá i mama blogerka roku Míša z blogu MK life. Jak hodnotí Zemanku maminka dvou holčiček, blogerka a lékařka? 

Chci voucher do Biopekárny Zemanka

Jdeme ven, mámo nabal batoh jídla! 

Jaro se letos neuvěřitelně povedlo. Už na začátku dubna šlo vyrazit na celý den ven a zase přišla doba, kdy tahám doslova krosnu jídla 😀 . Ničeho není třeba tolik jako jídla. Taky vaše děti sní víc než vy sami? Zásoba ovoce, pití a menších svačinek, kdy už ale ani tříleťáka neopiju kukuřičnou křupkou. Využila jsem tak příležitosti a přijala nabídku vyzkoušet pár dobrot od Biopekárny Zemanka.

Pokud (stejně jako já) hlídáte, co děti jedí, a nejste fanoušci čokolád, tatranek a všemožných brumíků, mohla by vás Zemanka zajímat. Biopekárna Zemanka je česká rodinná biopekárna, která vyrábí sladké bio sušenky, slané bio krekry,  dětské bio sušenky a bezlepkové bio sušenky.

V žádném z výrobků nenajdete palmový olej, bílý rafinovaný cukr, ztužené tuky, umělá barviva, aromata ani konzervanty. Tleskám a jsem strašně ráda, že holkám chutnají. Pětiletá Nela bere malinového krtka jako vrchol blaha po heroickém cyklistickém výkonu 😀 .

Po sladkém krtkovi jsme zkusili ještě sladké bio sušenky se zvířátky a tyhle sýrové bio krekry. Jediný pytlíček, který nebodoval u Nelinky, ale my s tátou i tříletá jej vítali 😀 Jako všude, je to o chuti.

Vypadají stejně jako v supermarketu, ale složení mají jiné!

Pokud už máte děti starší a i jim vybíráte svačinky nepřeslazené a ve zdravější verzi, než která kouká z regálu v supermarketech, možná se budou líbit právě tyhle sušenky, které už vypadají podobně jako ty supermarkeťácké. Jsou ale zdravé, bio, s celozrnnou oplatkou, moc dobré a úplně akorátní do batůžků na výlet nebo pro malého školáka.

Chci voucher do Biopekárny Zemanka

Mám radost, že jsou dětem dobře dostupné i takové sladkosti, které dobře chutnají, uspokojí touhu mlsat i nás větší a myslí na zdraví nejen naše, ale i dětí. Tak pokud jste s dětmi ještě nenajeli na brumíkovou, lipánkovou nebo tatrankovou vlnu, vyzkoušejte prvně tohle. Pokud totiž dětem zachutnají bio výrobky z Biopekárny Zemanka, jste na mnohem lepší cestě 😀 

MK Life

MK Life

Znáte blog MK life? Píše ho mladá lékařka a hlavně máma dvou dětí. Čtenáře inspiruje tak moc, že získala 1. místo v soutěži MAMAblog 2017.