Mama blogerka testuje Adventure minigolf v O2 areně

Mama blogerka testuje Adventure minigolf v O2 areně

Mama live 31. 1. 2018 Sdílet

Ať se venku žení třeba všichni čerti, na adventure minigolfu v O2 areně vás nic nerozhází. Vezměte děti a zkuste zase trochu novou zábavu. Vyrazila sem i blogerka Mama live a u celé rodiny s tímto nápadem vyhrála. A pozor, k toaletám se tu jezdí na koloběžce!

Chci si také zahrát minigolf

Mama live s rodinou na minigolfu 

Venku mrzne, až praští, z nebe padá nedefinovatelný hnus (takovej sněhodéšť) a vy si máte z prstu vycucat pěknou rodinnou neděli. Tak dostala jsem už i těžší úkoly. 

Vím, že je v Praze milion a jedna k tomu herna, různé zábavní parky a dětské koutky, ale já jsem ráda, když jsme chvíli zdraví, a tak jsme přemýšleli, jak strávíme nedělní dopoledne pod střechou a zažijeme i něco zajímavějšího než hopsání do bazénu s kuličkami.

Na Adventure minigolfu v O2 areně jsme byli před pár lety s kamarády. To byla na světě jen Barunka a kamarádku inspirovala Honzova golfová oslava narozenin a obdarovala ho voucherem. 

Tak teď repete, ve čtyřech a všichni už i zdárně chodící (Barunka to tenkrát spíš předstírala a já trávila hru tím, že jsem jí zachraňovala život :-D). 

Informovala jsem se předem, kdy tu bývá méně lidí, a vyrazili jsme v neděli v 10 dopoledne. Byly jsme tam tři skupiny hráčů, nijak jsme se vzájemně neomezovaly a bylo to ideální. Na oběd jsme byli doma. 

18 jamek, hole pro malé i velké, každá Osička si hlídala svůj míček

Nastíním vám, jak naše rodina hraje.

Honza „Jasně, že jde o zábavu, se ví. Hlavně ať to baví děti, že jo. Jooooooo, hole in one, se teď ukaž ty mátoho, tohle nedáš!!!!“ – to naštěstí neříkal Barunce, ale mně 😀

Barunka – dopinká míček do díry, tam ho skoro dokopne a zajásá „Už mi to de!!!!! – co mi napíšeš? Devatenáct? Dvacet pět? – nechápe, že tady je záhodno mít co nejmenší číslo 😀 „Baru, píšu devatenáct, jsi šikula!“

Honzík – okoukne dráhu, znalecky nakrčí čelo, řekne aháááá (to je nejčastější slovo mimipána), čapne míček, dojde k díře, postaví se jako profík, zkusmo promáchne a pak do míčku žďuchne a ten je v díře a profík jde dál. 

Katy – když si všichni odehrají, postavím se rádoby profesionálně bokem, máchnu holí, dám šílenou ránu, míček letí přímo do díry, ale má takovou rychlost, že jamku ignoruje, odrazí se od okraje a vrátí se mi k nohám. A v tu chvíli mě to přestává bavit, už to flákám, do sedmi pokusů se vejdu, ale občas trochu podvádím. 

Vyhrála Barunka, ve skutečnosti Honza 😀 

Je to tam fajn, strávili jsme na 18 jamkách, které nejsou nějak okázale těžké, hodinku. Můžete chodit úplně všude, děti musí dávat trochu pozor, protože okolo drah jsou kameny, ale aspoň to není sterilní jako jiná hřiště. Uprostřed je jezírko s rybkami, tam jsem musela zbystřit – nebála jsem se, že tam děti zahučí, ale že Jeník trefí rybu 😀 Povrch není na kočárek, s menším miminkem bych volila nosítko.

Děti byly namotivované lízátkem, ale zcela evidentně to oba bavilo. Honzík kromě milionu dalších slov neumí říct golf, natož minigolf, takže celý den pak svoji premiéru připomínal slovem „baooooo“ a švihem – nechápu, proč do míčku při hře kopal, švih má podobný jako já, mohl to aspoň jednou zkusit 😀  

A zážitek na závěr? Toalety nejsou u minigolfu, ale kousek dál v rámci O2 areny a vy tam můžete dojít nebo… dojet na koloběžce. A to já jako chci!

Parking pohodlně v Galerii Harfa, kde jsou první tři hodiny zdarma. Na místě se dá koupit i malé občerstvení. 

Mama live

Mama live

Jsem máma dvou dětí, žena jednoho muže a píšu o nás. Jsem na mateřské čtyři roky a po dvou letech této super dovči mě začalo každodenní popíjení drinků s nohama na stole nudit. Tak jsem založila blog a začala psát. A když mi dojdou slova, tak to vyfotím, když nevím kudy kam, vezmu to přes humor.