Využíváte své zaměstnanecké benefity naplno?

Využíváte své zaměstnanecké benefity naplno?

Slevomat HR 24. 4. 2018 Sdílet

Stále více firem nabízí svým zaměstnancům účast v benefitním programu společností Sodexo, Benefity, Benefit Plus, Benefity Café nebo Gallery Beta. Víte, že body ze všech těchto programů snadno vyměníte za kredity Slevomatuprodloužíte jim tak platnost o dalších 6 měsíců?

Čím víc benefitů, tím víc zážitků

Po nabití kreditů ve slevomatí Cafeterii si můžete každý měsíc vybírat z více než 5000 nabídek od 2000 partnerů. Za kredity pohodlně pořídíte nejen zážitky pro sebe, ale také dárky pro své blízké.

Dle vašeho benefitního programu nakoupíte na Slevomatu například dovolenou v Česku i v zahraničí, objevíte zážitky z kategorie Zábava a volný čas, pořídíte si báječné masáže nebo vstupy do wellness. Podíváte se do kina, na koncerty, do muzea, vyberete program pro děti i celou rodinu. A které zážitky jsou zdaleka nejoblíbenější? Všechny z kategorie Cestování!

Převeďte si své benefity na kredity ještě dnes a využívejte všechny výhody, které vám Slevomat nabízí.

Převést benefity na kredity

Slevomat HR

Slevomat HR

Přidejte se k nám, bude to jízda! Hodně se naučíte, zužitkujete své nápady a nebudou vás svazovat žádná korporátní pravidla. Máme výjimečnou firemní kulturu, neustále se rozvíjíme, říkáme věci na rovinu a podporujeme inovace i zdravé riskování. Rádi se s vámi podělíme o nasbírané zkušenosti, a to nejen o ty tuzemské, ale i zahraniční. Jsme totiž součástí mezinárodní skupiny Secret Escapes, která se specializuje na prodej luxusních pobytů po celém světě. Staňte se součástí našeho týmu i vy. Slevomat: Cesta k zážitkům i k nové práci.