Jú, Hele.cz končí…

Jú, Hele.cz končí…

Slevomat 5. 3. 2018 Sdílet

Občas se stane, že aby mohlo vzniknout něco nového a lepšího, musí to staré skončit. To nyní potkalo i Hele.cz, které čeká nový vývoj. Bylo nám s vámi hezky a věříme, že vám s námi také. Projekt Hele se definitivně rozloučí: 31. března 2018

S Hele jste si vyzkoušeli, jak snadno lze rezervovat restauraci, objednat se ke kadeřnici nebo zajít na masáž.  Ukázalo se, že obliba online rezervací je mezi zákazníky velká a roste. Proto se Slevomat jako provozovatel rozhodl poučit z některých chyb i kvalit Hele a vytvořit nový projekt online termínů. Ten bude s největší pravděpodobností spuštěn na přelomu 2. a 3. kvartálu letošního roku.

Důležité informace:

  • Mobilní aplikace Hele skončí k 23. březnu (bude stažena z AppStore a Google Play)
  • Všechny zakoupené vouchery stihnete bez potíží využít do 31. března

Slevomat je největší inspirační portál, který přináší každý den desítky nových lokálních nabídek. Můžete se proto těšit na bohatý výběr a další vylepšení. Online rezervaci uděláte na pár kliknutí, vše bude jednoduché, přehledné a rychlé.

Budeme rádi, když budete mezi prvními, kteří online rezervace na Slevomatu vyzkouší. O spuštění vás budeme informovat jako první. Těšíme se na vás v nové éře online nakupování!

Děkujeme za vaši přízeň.

Váš tým Hele.cz 

Slevomat

Slevomat

Tipy na výlety, pravidla k soutěžím a všechno, co by vás o Slevomatu mohlo zajímat.