Představujeme: Film Legends Museum

Představujeme: Film Legends Museum

Slevomat 18. 3. 2018 Sdílet

Patříte mezi  filmové fandy? Tak v tom případě si nenechte ujít návštěvu Film Legends Musea = muzea filmových legend. Jednu pobočku najdete v Poděbradech a druhá se teprve nedávno otevřela v Sokolovské ulici v Praze. Pokud přijdete, uvidíte tu propracované sochy, figurky i repliky z legendárních hollywoodských trháků. Na každé z poboček budete obdivovat přibližně 500 exponátů z filmů Avatar, Iron Man, Vetřelec, Predátor, Avengers, Batman, Star Wars a ze spousty dalších.

Některé exponáty jsou ve vitrínách, jiné stojí uprostřed místnosti. Třeba s King Kongem se rozhodně musíte vyfotit!

Zakladatelem muzea a majitelem sbírky je člověk, kterému nikdo neřekne jinak, než Johny Wolf. Je to velký filmový nadšenec, který svoji práci dělá srdcem, takže z muzea rozhodně nebudete odcházet zklamaní. Právě v pražské pobočce muzea najdete i speciální místnost věnovanou hororu. Ale nebojte – od ostatních exponátů je oddělená, takže jestli trpíte nočními můrami, nemusíte do ní vůbec vkročit. 🙂

Chce jít do Film Legends Musea!

Na exponáty se v muzeu nesmí sahat, se všemi se ale můžete vyfotit a pořídit si tak parádní památku. Určitě vás bude bavit i projekce v druhém patře (za nás tam běžely grotesky) a potěžkávání Thórova kladiva.

Nezapomeňte si potěžkat Thórovo kladivo! A nebojte, není to taková fuška… 🙂

Slevomat

Slevomat

Tipy na výlety, pravidla k soutěžím a všechno, co by vás o Slevomatu mohlo zajímat.