Propadlé stravenky můžete na Slevomat převést až do 21. ledna

Propadlé stravenky můžete na Slevomat převést až do 21. ledna

Končí vašim papírovým poukázkám platnost v prosinci 2019 a zoufáte si, že je nestihnete proměnit na slevomatí kredity včas? Chyba lávky! Papírové stravenky, kterým vypršela platnost, u nás můžete vyměnit až do 21. ledna. Pro směnu se vám nabízí hned několik způsobů. Papírové stravenky můžete přinést na naší karlínskou pobočku, kde vám je naši zaměstnanci převedou na slevomatí kredity. V případě, že je pro vás pražský Karlín z ruky, můžete využít možnost zaslání vašich papírových poukázek poštou

Převedením bodů z papírových poukázek na kredity nezískáte jen možnost nakoupit z naší široké nabídky, ale prodloužíte tak jejich platnost o dlouhých šest měsíců. V případě zaslání stravenek poštou vám proplatíme v kreditech cenu poštovného v plné výši ve formě kreditů, pokud celková hodnota papírových poukázek přesáhne 500 Kč. 

Jak na to?

Aby byly vaše benefity za kredity úspěšně směněny a vy si mohli plnými doušky užívat neobyčejné zážitky, je nutné splnit několik kroků:

    • Vyberte formulář v závislosti na tom, která společnost vaše poukázky vydává – formulář Edenred,  formulář Sodexo,  formulář UP.  Ve formuláři je nutné vyplnit vaše jméno,  příjmení,  registrovaný email na Slevomat, případně email pro vytvoření účtu na Slevomat a připsání kreditů, vaše telefonní číslo a typ poukázek, které k nám současně s formulářem chcete zaslat. Nemusíte vypisovat každou poukázku zvlášť. Pokud vlastníte např. deset poukázek Sodexo, z nichž každá má hodnotu 70 Kč, vyplníte formulář následovně:

  • Poukázky odešlete spolu s formulářem jako cenné psaní do Slevomatu na adresu Slevomat.cz – pobočka, Benefitní poukázky, Pernerova 691/42, 182 00, Praha 8 – Karlín. (Cenu poštovného v plné výši ve formě kreditů připíšeme na váš Slevomat účet, pokud celková hodnota papírových poukázek přesáhne 500 Kč. Platné po dobu šesti týdnů.)
  • Po doručení zásilku přebere zodpovědný zaměstnanec, zkontroluje a potvrdí přijetí e‑mailem či telefonem. Kredity z vašich benefitních poukázek budou na vašem účtu do 3 pracovních dní od převzetí zásilky.
  • Převedené kredity využijete na nákup zážitků dle typu poukázek, například z kategorií Cestování, Krása, Zdraví, Relaxace a Zábava nebo také z kategorie Restaurace za vaše stravenky. Platnost těchto kreditů je 6 měsíců. Podrobný přehled a možnosti uplatnění najdete na naší benefitní stránce
Slevomat

Slevomat

Tipy na výlety, pravidla k soutěžím a všechno, co by vás o Slevomatu mohlo zajímat.