Velká prázdninová soutěž o kredity a kovbojský pobyt ve Western Campu

Velká prázdninová soutěž o kredity a kovbojský pobyt ve Western Campu

Slevomat 30. 7. 2019 Sdílet

Dětmi nejoblíbenější část roku právě začíná – letní prázdniny. Pojďte s námi prožít devět tematických prázdninových týdnů! Objevte tu nejlepší zmrzlinu, vyrazte pod stan, opékejte buřty, sbírejte houby, objevujte hrady a zámky, relaxujte u vody. Prostě užijte si společně s dětmi vše, co k létu patří. Máme pro vaše ratolesti deník s úkoly, do kterého si budou moci ukládat všechny vzpomínky z léta – třeba fotky nebo vstupenku ze zoo. To ale není všechno!

Během celých prázdnin můžete vyhrávat kredity na zážitky, ve velkém finále si pak zasoutěžíme o rodinný kovbojský pobyt ve Western Campu i se vstupem do největšího polského zábavního parku Energylandia v hodnotě 6299 Kč!

EDIT 4. 9. 2019: Velká letní soutěž má vítěze – pobyt vyhrála rodina paní Markéty Figurové. Gratulujeme! ❤️

Chcete soutěžit a bavit se? 

Stáhněte si a vytiskněte Matíkův prázdninový deník. Matík je postavička, která bude děti provázet po celých devět týdnů a díky dětem taky dostane svou podobu: na poslední straně deníku najdete jeho obrys – každé pondělí se na Facebooku Rodina a děti: Co teď letí objeví indicie, podle které děti Matíkovi něco domalují, třeba oči nebo vlásky. 

Deník je rozdělen na 9 týdnů, každý je zaměřený na jiné téma. Najdete tu prostor pro nalepení fotky, kreslení i různé úkoly, které vaše dítko může každý týden plnit. Vždy ve čtvrtek najdete na FB stránce Rodina a děti: Co teď letí mini soutěž, která bude souviset s tématem týdne – a s vyplněným úkolem z deníku.

Stáhněte si zdarma prázdninový deník!

Čtvrteční soutěže o kredity

Vždy ve čtvrtek najdete na FB Rodina a děti: co teď letí soutěžní otázku nebo úkol. Když se do soutěže zapojíte, můžete hrát každý týden o 3× 700 kreditů na zážitky ze Slevomatu. Tři vítěze vybereme následující pondělí a každému připíšeme 700 kreditů. Kredity mají platnost po dobu jednoho měsíce a můžete je využít na cokoli v naší nabídce.

Sledujte nás na FB, ať vám nic neunikne

Soutěž o pobyt: každé prázdninové pondělí odhalíte indicii pro velké finále

Chcete hrát o hlavní výhru, kterou je rodinný kovbojský pobyt ve Western Campu? Na poslední straně prázdninového deníku najdete obrys postavičky Matíka. Vaším úkolem je dotvořit ho podle indicií, které se budete na facebookové stránce Rodina a děti: co teď letí dozvídat vždy v pondělí. Celou podobu Matíka budete znát až v pondělí 26. 8. 

Na konci prázdnin vyfotíte hotovou postavičku Matíka a fotku nasdílíte pod soutěžní příspěvek na Facebooku Rodina a děti: co teď letí. Z fotek ve středu 4. září vylosujeme jednoho vítěze, který vyrazí s rodinou 4.–6. 10. 2019 do Western Campu!

Nahrajte na FB fotku vašeho Matíka a soutěžte o pobyt

Soutěžíme o parádní pobyt v hodnotě 6 299 Kč! 

Western Camp najdete v malém polském městě Zator jen 1,5 kilometru od největšího polského zábavního parku Energylandia, který nadchne všechny děti i dospělé. Bydlet budete v komfortním dřevěném domku s klimatizací a vlastní koupelnou.

V areálu westernového městečka na vás dýchne dokonalá atmosféra Divokého západu. Užijete si rybaření ve dvou jezírkách, dětské venkovní kino a grilování na ohništi. Zasportujete si tu na fotbalovém nebo volejbalovém hřišti a odpočinek nabízí speciální relaxační zóna s lehátky a houpacími sítěmi.

Pobyt zahrnuje:

  • Ubytování až pro 4 osoby na 3 dny v termínu 4.–6. 10. 2019. 
  • Snídani až pro 4 osoby formou bufetových stolů připravenou z čerstvých lokálních produktů (každý den od 7:30 do 10:00)
  • 1× celodenní vstup do zábavního parku Energylandia pro 2 osoby (celodenní vstupenka do Energylandie pro 3. a 4. osobu nad 140 cm stojí 119 PLN a pro dítě do 140 cm 65 PLN. Děti do 3,99 let mají vstup do Energylandie za symbolický poplatek 1 PLN)
  • lístky na vláček, který vás odveze do Energylandie a zpět (vláček odjíždí z Western Campu denně v 9:30 a 10:30 a z Energylandie se vrací zpět denně v 18:30 a 19:30)
  • Wi-Fi připojení
  • Parkování 

Vaše děti si to tu zamilují! Tak si stáhněte prázdninový deník, pusťte se do úkolů a sledujte náš Facebook, ať vám neunikne žádná z indicií ani žádná ze soutěží o kredity.

Přejeme krásné léto a držíme palce! 🌞 

Slevomat

Slevomat

Tipy na výlety, pravidla k soutěžím a všechno, co by vás o Slevomatu mohlo zajímat.