Velká medovníková soutěž

Velká medovníková soutěž

Zuzana Lišková 20. 6. 2019 Sdílet

Piknik se Slevomatem a SOUTĚŽ o nejlepší medovník!

Léto už je tady v plné parádě a ke slunnému počasí neodlučitelně patří pikniky. My ve Slevomatu nemůžeme být pozadu, a tak jsme se jali jeden uspořádat. Aby to ale nebyl ledajaký piknik, rozhodli jsme se připravit jeden tematický – medovníkový!

Kdy a kde se to všechno semele?

Místo: Karlínské náměstí – před kostelem
Datum: 27. 6. 2019 od 17:00 hodin

A jak zní pravidla soutěže?
Napište nám do 25. 6. 2019 e‑mail s vaším jménem a předmětem PEČU SE SLEVOMATEM! na e‑mailovou adresu tereza.tkacova@slevomat.cz. Poté už stačí jen upéct ten nejlepší medovník, jaký dovedete – včetně vlastních plátů – a donést ho v den pikniku na místo konání.

O co se hraje?

  • věčná sláva
  • titul král/královna medovníku
  • výherní balíček s voucherem
  • malá pozornost bude připravena pro každého účastníka

Pokud si chcete jen nezávazně dorazit popovídat a pomoci nám zvolit ten nejlepší medovník, rádi vás přivítáme.  Svou účast nám prosím pouze potvrďte na e‑mailu tereza.tkacova@slevomat.cz. Stačí napsat jméno a heslo ŠMAKUJU.

Budeme se na vás těšit!

Terez a Janča ze Slevomatu 

Zuzana Lišková

Zuzana Lišková

Zuzku potkáte nejčastěji s taškou do fitka - miluje totiž sport každého druhu. Z lásky k pohybu pramení i láska k jídlu. Pod heslem "cvičím, takže můžu" se s chutí zakousne do zdravého i nezdravého. Dalšími jejím koníčky jsou cizí jazyky a literatura, zejména žánr sci-fi a fantasy. Dodnes nepřenesla přes srdce, že nedostala pozvánku do Bradavic a musí prožít život jako mudla...