Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Francouzská delikatesa na váš stůl: tradiční sušená panenka z Palladia

4,7 / 5 PRAVÁ KLOBÁSA Praha - Staré Město  (mapa) 156 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Jakub

Dobry den, dekuji za odpoved. Takze se o susenou panenku nejedna, ale pouze o obycejnou veprovou klobasu. Skoda :-( Pravou susenou panenku mate take v nabidce? A nebo jen tyto klobasy? Podle webu, co jsem se dival, se specializujete na dovoz klobas. Mozna by stalo za to zmenit popisek, aby zakaznici vedeli, ze se o panenku nejedna. Aby se jim to nepletlo s jinymi pravymi panenkami, ktere se tu nabizi..

PRAVÁ KLOBÁSA

Krásný den, Jakube,
pravou pravou vepřovou panenku máme taky v nabídce, ale ještě ladíme e-shop, ceny a váhy. Protože každá panenka má jinou váhu, nejsou kalibrované. Co se týče francouzské panenky, tak jde o její “značku”. Tomuto produktu se už takto říká léta. Napište mi prosím mail na martin@pravaklobasa.cz a příští týden se Vám ozvu. Martin

Jakub

Dobry den, tu susenou panenku prodavate tu, ktera je na fotce a nebo je foto jen ilustracni? Protoze tuto klobasu, kterou zde mate na fotce, jsem ve Francii jiz zkousel a rozhodne se nejedna o panenku, ale pouze o obycejne libove veprove maso. Mam to potvrzene i vyrobcem! Panenka ma jinou chut (chut je prirodni, bez pridanych konzervantu) a hlavne to poznate na rezu, ktery je uplne jiny. Nabizite tedy opravdovou susenou panenku a nebo tuto klobasu, co je na fotce??

PRAVÁ KLOBÁSA

Krásný den, prodáváme to, co je na obrázku, což jak jste to hezky popsal a To libová klobása. I v textu se můžete dočíst: Pro výrobu 100 g sušené panenky se spotřebuje 197 g vepřového masa. Recept vychází ze staré francouzské tradice s moderní gurmánskou úpravou. Výsledná lahůdka obsahuje o 50 % méně tuku než běžné salámy. S pozdravem PRAVÁ KLOBÁSA

Eva Marouskova

Dobrý den, lze si nechat u vás panenku nakrájet? Děkuji

PRAVÁ KLOBÁSA

Dobrý den, pokud zrovna nebude hodně lidí, tak Vám určitě paní prodavačka vyhoví :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru