Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Unisex sluneční brýle Wayfarer: univerzální velikost, 23 barevných kombinací

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ondřej Mráček

Dobrý den, mohl bych si pripadne objednané brýle vyzvednout ve Vizovicich až kolem 10.7.2019?

kasmirlife.cz

Dobrý den, samozřejmě to není problém. Nákup Vám určitě nepropadne. Tudíž si můžete objednat a zboží si vyzvednout později. Děkujeme za Váš dotaz. S pozdravem tým kasmirlife.cz

Venca

jednoduché by to bylo,dělal jsem toprávě takhlei než jsem vám to sem psal ale bohužel to takhle nefunguje když se vrátîm zpět brýle z košíku zmizí 😢

Slevomat.cz

Dobrý den, Venco, postup uvedený níže funguje přes naše webové stránky. Pokud takový nákup chcete provést v aplikaci, tak to bohužel není v současné době možné. Pracujeme na vylepšení, ale ještě nějaký čas nám to zabere. Děkujeme za pochopení. Pěkný den

klára Scheinpflugova

Tak jak radite tady pánovi to bouzel nejde… Mám stejný problém jako on. Vyberu brýle, kliknu na ně, jsou v košíku, jdu zpět, kliknu na jiné a v košíku jsou pouze ty které jsem označila jako poslední

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, postup uvedený níže funguje přes naše webové stránky. Pokud takový nákup chcete provést v aplikaci, tak to bohužel není v současné době možné. Pracujeme na vylepšení, ale ještě nějaký čas nám to zabere. Děkujeme za pochopení. Pěkný den

Venca

Dobrý den,chtěl bych si objednat troje různé brýle,ale do košíku jde dát pouze jeden typ brýlí.Jak to mám prosím objednat abych do košíku dal různé brýle a platil jen jedno poštovné?děkuji za odpověď

kasmirlife.cz

Dobrý den, Venco, jistě, je to velmi snadné. Vyberete brýle, o které máte zájem, kliknete na tlačítko „koupit“ a zboží se Vám objeví v košíku. Vrátíte se zpátky na nabídku a vyberete další brýle, které chcete :-) Takto můžete pokračovat i vícekrát, v košíku budete mít zboží které chcete za jedno poštovné. Jednoduché, že? :-) přejeme příjemné nákupy! :-) S pozdravem tým kasmirlife.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru