Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

15denní proteinová dieta KETOAKTIV®: zhubněte a očistěte tělo

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

RENATA GRUSSMANNOVÁ

Prosím o vysvětlení, jaký je rozdíl mezi Vaší dietou a dietou Ketofit. Mate mne to.

A dále: když skočím 15 denní kůru, můžu jíst podle Dukana? Bude to pro mne méně nákladná záležitost uvařit si už sama.
Děkuji.

KETOAKTIV

Dobrý den, obě diety jsou na stejném principu ketogenní diety. Ano, na Dukana přejít můžete. Snáze tak udržíte získanou hmotnosti. RH

Tereza

Dobrý den, všechno je v naprostém pořádku, pouze u omelety a bramborové kaše nevím, jak připravit, protože obal je jiný než u zbytku a není zde napsán poměr vody a podobně, který mám přidat.

Za odpověď předem děkuji

KETOAKTIV

Dobrý den, omlouváme se a přikládáme návod. Tým RH.
Návod k přípravě: Obsah sáčku vysypte do vhodné nádoby, přidejte 100 ml horké (ne vařící)
vody a míchejte do vzniku homogenní směsi. Určeno k okamžité konzumaci.

Marcela

Dobrý den,
může toto stravování i diabetik?
Děkuji za odpověď.

KETOAKTIV

Dobrý den, toto prosím, konzultujte s Vaším lékařem. Případně nám napište o jaký typ diabetu se jedná. RH

Mirka Veselá

Dobrý den, ráda bych se zbavila tuku na břiše, ale nerada bych zhubla v oblasti prsou. Lze to vůbec, když je mi 61let? Tuky na břiše mají vesměs všechny moje
vrstevnice. Neberu žádné léky a přiměřeně sportuji.

KETOAKTIV

Dobrý den paní Veselá,
bohužel toto je úděl hubnutí. Téměř vždy, když se hubne, tak se hubne i v oblasti poprsí. Pokud jde o hubnutí ve vašem věku, tak samozřejmě je to možné. Tým Ketoaktiv

Denisa Dubinová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se zde určuje nějaký příjem nebo je každému odesíláno stejné množství bez uvedení váhy apod? Přeci jen je rozdíl, kolik jí 120kg chlap a nebo 60kg žena. Ráda bych si stravu zakoupila, jsem momentálně zvyklá si počítat kcal, proto bych potřebovala vysvětlit, jak funguje tato dieta bez udání konkrétních nutrientů?

Děkuji moc :)

KETOAKTIV

Dobrý den, tato dieta je založena na naprosto jiném principu, než je příjem kalorií. Samozřejmě, že je dieta koncipována jako nízkoenergetická, ale to je jen vedlejší argument. Člověk, který potřebuje hubnout a má nad 90 kg, by měl mít o jedno proteinové jídlo denně navíc. Jinak je ale dieta opravu stejná. Jde o to, v těle navodit systém vytváření ketózy. Ketolátky pak sahají pro podkožní tuk a z něj vyrábí sacharidy, které tělo spálí. Toto lze jen při dodržení zásad proteinové diety. Proto zde příjem kalorií nehraje v žádné případě tu hlavní roli. Stačí takto, prosím? Tým Ketoaktiv.

Lenka Kaštánková

Dobrý den můžou dietu i lidé kteří se léčí s vysokým tlakem. konkrétně beru prášky tolura 40 na snížení občas mívám trochu bušení srdce, ale to mi na vyšetření řekli, že je to v pořádku. děkuji za odpověd¨

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, přímo u nabídky je možné si stáhnout složení všech variant. U každé varianty se píše, že tato dieta není vhodná jen pro těhotné a kojící ženy a pro osoby s fenylketonurií. Pro Váš klid a zdraví doporučuji, abyste vše zkonzultovala s Vaším ošetřujícím lékařem. Pěkný den, Míša :)

Alena

Dobrý den ,mohu užívat když beru léky na štítnou žlázu a bušení srdce.dekuji

KETOAKTIV

Dobrý den, pokud máte štítnou žlázu dobře kompenzovanou, tak tuto dietu můžete. Začněte až druhou etapou a prodlužte si ji, na úkor té první = 3 proteinová jídla + 1 běžné jídlo. RH

Eva Buchwaldova

Mohu toto užívat v těhotenství?dě­kuji

KETOAKTIV

Dobrý den, ano, můžete, ale otázka je, zda to má ten správný význam. V těhotenství by Vaše strava měla být spíše pestrá.RH

KETOAKTIV

Dobrý den, ano, můžete, ale otázka je, zda to má ten správný význam. V těhotenství by Vaše strava měla být spíše pestrá.RH

KETOAKTIV

Dobrý den, ano, můžete, ale otázka je, zda to má ten správný význam. V těhotenství by Vaše strava měla být spíše pestrá.RH

KETOAKTIV

Dobrý den, ano, můžete, ale otázka je, zda to má ten správný význam. V těhotenství by Vaše strava měla být spíše pestrá.RH

KETOAKTIV

Dobrý den, ano, můžete, ale otázka je, zda to má ten správný význam. V těhotenství by Vaše strava měla být spíše pestrá.RH

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru