Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dva top cíle Saského Švýcarska: lodí na Königstein a Kurort Rathen

4,5 / 5 Labská plavební společnost Německo 199 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Blanka

Pěkný den,
chci se zeptat, jak to funguje, když je nízká hladina vody? Abych si nekoupila lístky a na místě zjistila, že loď nevypluje kvůli nízké hladině.
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Blanko, je mi to moc líto, ale nabídka již není aktivní. :( Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne, nebo si vybrat z jiných nabídek, které budou vyhovovat Vašim preferencím. Ohledně Vašeho dotazu, pokud by nastala taková to situace u plavby, máte pak nárok na vrácení celé částky voucheru. Krásný den, Míša :)

Žáková Hana

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak se dostanu od hlavního nádraží k přístavišti v Děčíně nebo jestli byste mi mohl doporučit někoho, kdo by mi podal podrobnější informace, poněvadž jsem zde nikdy nebyla a nerada bych zabloudila .
Děkuji Žáková Hana

Labská plavební společnost

Dobrý den paní Žáková, se svým dotazem se prosím obraťe na Infocentrum, které se nachízí přímo na hlavním vlakovém nádraží v Děčíně.
Přejeme Vám krásný den

Jarmila

Dobrý den, byly by prosím ještě 2 volná místa na 19.7.?Nebo je na tento den plně obsazeno?

Labská plavební společnost

Dobrý den Jarmilo, pro rezervaci termínů plavby, kontaktujte prosím naše rezervační oddělení na emailu plavbydresden@seznam.cz nebo na telefonním čísle +420725933730 kde jsme pro Vás přítomni od 11:00 do 17:00 hodin, s přáním hezkého dne

Lukas Michalek

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat jak se ma obednat ditě. Děkuji Michálek

Labská plavební společnost

Dobrý den pane Michálku, rezervaci termínu plavby pro dítě provedete spolu s rezervaci pro sebe, částku za plavbu lodí pro dítě vě věku do 10 let ve výši 489 Kč uhradíte při nástupu na loď v den plavby. Přejeme Vám příjemný den

DĚKAN Josef

v nabidce není uvedeno.zda je v ceně lodní cesty i hrazené vstupné na obě památky nebo se musí hradit individuelně

Slevomat.cz

Dobrý den, Josefe, pro Vaše pohodlí se s tímto dotazem můžete obrátit přímo na provozovatele na e-mailu plavbydresden@seznam.cz nebo tel.: +420 725 933 7­30. Jistě Vám rádi přiblíží, jak se má celá situace ohledně vstupného.
Přeji hezký zbytek dne a pohodový víkend! :-)

Jarmika .

Dobry den,
je mozne cestovat s ridgebackem?

Slevomat.cz

Dobrý den, pro své pohodlí se s tímto dotazem můžete obrátit přímo na našeho partnera na e-mailu plavbydresden@seznam.cz.
Jistě Vám rádi odpoví na veškeré nejasnosti.
Věřím, že se Vám plavba bude líbit. :-)
Hezký den, David

Martin Nalepa

Dobrý den, bude možnost termínu i v září 2019?
Děkuji za odpověď, M.Nalepa

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si však nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den, Míša :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru