Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Romantika pro páry: wellness pobyt s procedurami i jídlem v České Lípě

4,4 / 5 City hotel Morris Česká Lípa Lužické hory (mapa) 377 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Olga

Dobrý den,udělala jsem si rezervaci na romantický víkend,potřebují č účtu kam mám poslat peníze.Šiklova Olga termín 20–22.9 2019.dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Olgo, Vaše objednávky jsou stornovány pro nezaplacení, je tedy potřeba vytvořit objednávku ještě jednou. :) Pokud si objednáváte pobyt přímo na termín, je třeba jej uhradit ihned platební kartou. Pokud jste domluvená s hotelem na konrétním termínu, který pro Vás rezervoval než zakoupíte voucher, je možné zakoupit voucher bez termínu a po dokončení objednávky se objeví všechny informace, pro odeslání platby převodem. Tyto informace také přijdou do Vaší e-mailové schránky. Krásný den, Míša :)

koberová

Dobrý den, prosím o info, objednala jsem u Vás pobyt – dámská jízda v České Lípě, woucher bez termínu, uhradila jsem přes kartu, ale asi jsem zarachala Váš woucher, kterým se při příjezdu prokážu, můžete mi pomoci. Omlouvám se za zmatky. Děkuji

Hotel Morris **** - Česká Lípa

Dobrý den, pro závaznou rezervaci Vás požádáme o zaslání čísla voucheru a termínu Vašeho pobytu na emailovou adresu info@hotelmorris.cz. Pokud u nás již máte vytvořenou rezervaci, požádáme Vás o informaci, na jaké jméno je vytvořena rezervace. Děkujeme.
Recepce Hotelu Morris * * * * Česká Lípa

Filip Kleveta

Dobrý den , je možnost pobyt se psem ? Díky
Kleveta

Hotel Morris **** - Česká Lípa

Dobrý den. Pobyt se psem je možný za poplatek 250kč/noc za malého psa nebo 350kč/noc za velkého psa. Recepce Hotelu Morris**** Česká Lípa

Jiří Bambas

Dobrý den, chtěl bych se zeptat od kolika hodin se podává večeře a do kolika?

Hotel Morris **** - Česká Lípa

Dobrý den, pane Bambas,
večeře probíhají v časech od 17:00 do 21:00, pouze v neděli se podávají do 20:30.
Recepce Hotelu Morris * * * * Česká Lípa

Simona

Dobrý den. Mám dotaz. Chtěla bych si zde, na vašem portálu koupit wellness pobyt v České Lípě, hotel Morris, ale potřebovala bych vystavit fakturu. V nabídce placení nic takového nevidím. Poradíte mi prosím?
Předem děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Simono, pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku voucheru bez rezervace termínu a zvolte způsob platby na bankovní převod. Twisto není možné použít pro způsob platby bank
ovním převodem. Poté se obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Jak uplatnit“. Hezký den, Simča :)

Anita Holeyšovská

Dobrý den,

v kolik hodin začíná první den pobytu a v kolik hodin končí poslední den pobytu? Další dotaz je k ceně pobytu za dítě nad 12 let. Počítá se 50% z celkové ceny pobytu, která je uvedena pro 2 osoby? Máte volné termíny na víkendy v červenci a v srpnu? Bylo by možné zabezpečit ubytování i pro 2 dospělé osoby a 3 děti? Předem velmi děkuji za odpověď. Holeyšovská

Slevomat.cz

Dobrý den, Anito, do hotelu můžete dorazit na třetí hodinu odpolední a opustit hotel musíte do 10 hodin dopoledne. Děti starší 12 let mají pobyt za 50 % z ceny pobytu pro dospělé osoby. Ohledně termínu stačí, když si rozkliknete vybranou variantu a kliknete na „Vybrat termín“. Ukáže se Vám online kalendář s aktuálně volnými termíny. V případě tří dětí záleží také na jejich věku, do pokoje jemožné umístit dvě přistýlky. Krásný den, Míša :)

Eva Schmiedlová

Dobrý den,

mám dotaz ohledně ubytování. Pokud nejsou pokoje v přízemí ale v patře, máte k dispozici výtah? A jak velká obsazenost je v současné době?

Děkuji za odpověď a přeji hezký den

Schmiedlová Eva

Hotel Morris **** - Česká Lípa

Dobrý den.
Pokoje s výtahem jsou k dispozici v budově A nad recepcí hotelu.
Volné víkendy Vám můžeme nabídnout v červenci, ubytování ve všední dny je možné už v červnu. RECEPCE HOTELU MORRIS****

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru