Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pro mlsouny: obří boxy cukrovinek Mentos, Toblerone, Chupa Chups i Merci

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Luboš Schubert

Dobrý den Honzo, děkuji za odpověď. Já Vám věřím, ale to balení Toblerone, které jsem včera převzal, tak to má expiraci 5.10.2019.Kazdy tedy máme asi svoji pravdu.

Slevomat.cz

Dobrý den, Luboši, pravděpodobně Vám ze skladu zaslali omylem jiné balení. To nás moc mrzí. Řešte tuto skutečnost prosím přímo s obchodem, který zboží doručuje. Zde pro přehlednost přikládám kontakt na obchod: vsevyhodne@vsevyhodne.cz, +420 585 311 6­66. Věřím, že se domluvíte a situaci vyřešíte :) Kdyby nastal při komunikaci jakýkoli problém, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu na tel. čísle 222 745 354 nebo na emailu podpora@slevomat.cz. Vyřešíme to, jsme tu pro Vás :) Pěkný den

Luboš Schubert

Dobrý den,možná,že se ten dotaz zdá malicherný,ale proč je u popisku Toblerone uvedena doba expirace 1.11.2019 když ve skutečnosti je o měsíc kratší?

Slevomat.cz

Dobrý den, Luboši, ověřil jsem tuto skutečnost a expirace je opravdu do 1.11. 2019. Pěkný den, Honza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru