Často se ptáte:Jak uplatnitDětiPříplatky

Natadam

Dobrý den, Proč není možné koupit více než 10 voucherů? Mám 3 děti a potřebuji více než 10 voucherů pro uplatnění kreditu, tudíž bych využila 12 voucherů. Takovéto nastavení podmínek pro kredity a současně omezení možností nákupu je nesmyslné.

Slevomat.cz

Dobrý den, u této kreditové akce se nejspíše počítalo s tím, že zákazník koupí několik dražších voucherů (např. 3× 500Kč) a nebo jeden voucher za cenu vyšší než 1500, jelikož třeba právě zážitky obvykle bývají cenově v řádech tisíců. Každopádně Vám děkujeme za upozornění a maximální počet voucherů u této nabídky jsme upravili. Můžete si jich tedy už koupit určitě i 12. :-) Hezký den, David

Zpět na detail nabídky

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.