Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Skvělá zábava: 1 hod. na trampolínách a nafukovacích atrakcích v JumpParku

4,7 / 5 JumpPark Praha - Zličín  (mapa) 6 885 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Jan Fencl

Dobrý den jen jsem se chtěl zeptat v kolik otevíráte nemůžu to pořád najít na stránkách

JumpPark Zličín

Dobrý den,
první skákání začíná v 10:00, park otevírá v 9:40.
Těšíme se na viděnou.
JumpPark

GS

Dobrý den, dítě 12 let – opravdu musím být fyzicky přítomna? Jinde stačí dítě přivézt a vyzvednout.. děkuji

JumpPark Zličín

Dobrý den,
je nutné dítě do parku přivézt a poté zase vyzvednout. Pokud je mu již 12 let, můžete se během skákání vzdálit, pokud je dítě samostatné a zanecháte na sebe kontakt.
Těšíme se na viděnou.
JumpPark

Vendy Beranová

Dobry den, mate v arene klimatizaci? Dekuji za odpoved.

JumpPark Zličín

Dobrý den,
klimatizaci nemáme.
JumpPark

Martina Kalinová

Dobrý den, je možné koupit 4 vouchery pro 2 osoby a strávit u vás během jedné návštěvy 2 hodiny? Je mi jasné, že hodinka pro mě a mou dceru bude málo. Jsme velmi aktivní. A myslím si, že teď o letních prázdninách nemáte úplně přeplněno. Děkuji. 😎

JumpPark Zličín

Dobrý den,
ano, samozřejmě je možné využít vouchery i tímto způsobem.
Vouchery prosím předložte na recepci při vstupu. Před návštěvou si prosím vytvořte na našich stránkách rezervaci, pro rezervaci dvou hodin stačí zatrhnout dvě za sebou jdoucí hodiny.
Těšíme se na Vaši návštěvu.
JumpPark Zličín

Monika Monika

v kosiku jsem mEla 3 krat vlozeno za 169 cena kus…dnes se prepsalo na 189…nehorazne!!!
Prosim toto je normalni?!

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, po vyprodání voucherů se v akci změnila cena na další nabídky. Je mi líto, že jste nestihla zakoupit vstupenky za takto zvýhodněnou cenu. V účtu naleznete malou pozornost. :) Pěkný den, Honza

Katerina Hronek

Dobry den, kdyz jsem jen neskakajici dospely doprovod, platim neco?

JumpPark Zličín

Dobrý den,
neskákající doprovod je zdarma.
Těšíme se na viděnou.
JumpPark Zličín

Stanislava

Voacher jsem sice koupila, ale přesto mi to nedá – to že se cena během 6 dní u stejné nabídky zvedla o 20,– ze 149,– na 169,– způsobil nějaký slevomatí šotek?

Slevomat.cz

Dobrý den, Stanislavo, děkujeme za Váš dotaz.
Cenu u nabídky si určuje vždy partner a působí na ní více faktorů. Je tedy možné, že se tato cena průběžně reguluje. :-)
Hezký den, David :-)

Zdeňka Bukovicova

Dobrý den je dnes otevřeno?Jak koupit lístky? Děkuji Bukovicova

JumpPark Zličín

Dobrý den,
otevřeno dnes máme, ale poukazy z této konkrétní akce jsou platné až od 1.7.
Navíc poukazy nemůžete využít o víkendu.
Můžete si vytvořit rezervaci na stránkách zlicin.jumppark.cz a při vstupu na recepci zaplatit vstup.
Děkujeme JumpPark

Natadam

Dobrý den,
Proč není možné koupit více než 10 voucherů? Mám 3 děti a potřebuji více než 10 voucherů pro uplatnění kreditu, tudíž bych využila 12 voucherů. Takovéto nastavení podmínek pro kredity a současně omezení možností nákupu je nesmyslné.

Slevomat.cz

Dobrý den, u této kreditové akce se nejspíše počítalo s tím, že zákazník koupí několik dražších voucherů (např. 3× 500Kč) a nebo jeden voucher za cenu vyšší než 1500, jelikož třeba právě zážitky obvykle bývají cenově v řádech tisíců. Každopádně Vám děkujeme za upozornění a maximální počet voucherů u této nabídky jsme upravili. Můžete si jich tedy už koupit určitě i 12. :-)
Hezký den, David

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru