Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fotokniha s pevnou vazbou, formát A4, A3 nebo 20×20

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Tereza N.

Dobrý den, chtěla bych si u Vás zakoupit voucher na fotoknihu A4 klasickou – 60 stran. Stránek mám nakonec 150, četla jsem, že se za každé 4 stránky připlácí 30 korun – přijde mi na tyto stránky navíc také nějaký voucher nebo jak se to doplácí? Děkuji za odpověď

Colorland

Dobrý den,
systém vám dopočítá uutomaticky doplatek za stránky navic k poštovnému. Žáden voucher vám k doplatku nepříjde. Hezý den. Colorland

LENKA

Dobrý den, kde najdu kód pro slevu.Nikde jsem ho nenašla.Děkuji Len­ka

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, po připsání financí na náš účet Vám přijde do e-mailu voucher a na něm naleznete veškeré informace. Zatím na vašem profilu žádnou objednávku nevidím. Hezký dne, Simča :)

Iveta Mlynářová

dobry den, kde mam sehnat ten voucher? …nikde ho nemuzu najit

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, po připsání financí na náš účet vám bude voucher poslán na email. Zatím u Vás žádnou objednávku nevidím. Hezký den, Simča :)

Soňa Klimasová

DOBRÝ DEN.OBJEDNÁVALA JSEM SI FOTOKNIHU,ALE NEOBDRŽELA JSEM JI.V DOBĚ,KDY MI ZŘEJMĚ MĚLA BÝT DORUČENA,JSEM BYLA NA DOVOLENÉ.ALE ANI SMS ZPRÁVU OD KURÝRA JSEM NEOBDRŽELA,ŽE BY MI ZÁSILKU PŘIVEZL.PŘI NAHLÉDNUTÍ O STAVU ZÁSILKY,ZŘEJMĚ PUTUJE ZPĚT VYDAVATELI. DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ A HEZKÝ DEN TOMÁŠKOVÁ SOŇA

Slevomat.cz

Dobrý den, Soňo, to nás moc mrzí. :( Nejlepší bude, když se obrátíte přímo na našeho partnera na e-mail info.cz@colorland.com nebo tel. čísle +420 775 379 835 a domluvíte se s ním na opětovném zaslání. :) Pěkný den, Míša

Monika Silberová

Dobrý den . kniha o 80 stranách formát A4 kolik se vleze klasických fotek na 1 stranu ? díky

Colorland

Dobrý den,
na každou stranu si můžete vložit libovolný počet fotografií. Můžete si nezávazně projektovat knihu a seznámit se, co vše editor nabízí. Hezký den. Colorland

Aneta Plášilová

Dobrý den, je možné koupit dva vouchery na fotohihu A4 28 a jedu mít a výšku a jednu a šířku? Potřebovala bych tu druhou na šířku jak to udělat? děkuji

Colorland

Dobrý den, pro dvě knihy potřebujet dva kódy. Oba zafungujou na jakýkoli formát. Musíte si ale vytvořit každou knihu zvlášť, jak na výšku tak na šířku. Formát u hotového projektu nelze měnit. Hezký den. Colorland

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru