Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pobyt plný turistiky či odpočinku v Jeseníkách s polopenzí a třeba i vířivkou

4,6 / 5 Hotel Fojtů Severní Morava (mapa) 106 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Hedvika Horáková

Dobrý den, mám zájem o termín 26.-28.9.,ale všude kromě slevomatu je tento termín obsazený. Lze tedy rezervovat pro 4osoby?

Hotel Fojtů

Dobrý den, pobyt 26.9.2019 není možný.

Monika

Dobrý večer. Je prosím možnost ubytovat 3 dospělé, jedno miminko v postýlce, chlapečka 3 roky? V termínu 26.8.-29.8. na dvě nebo tři noci? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, Vámi vybraný termín bohužel není k dispozici. Poradím Vám, že dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Vybrat termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity hotelu. Zkuste se tedy podívat a třeba najdete termín, který Vám bude vyhovovat :) Pěkný den, Míša

Kristýna

Dobrý den,
chci se informovat na možnost ubytování pro velkou rodinu. tj. 4 pokoje celkem 7 dospělých a 3 děti v termínu 16–18.8., nebo 8 dospělých a 4 děti v termínu 23–25.8.
Děkuji, Kristýna

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno, ohledně možnosti ubytování většího počtu osob se obraťte přímo na partnera na mailu hotelfojtu@tiscali.cz nebo tel. 737 025 921. Krásný den, Míša :)

Miroslav

Pardon myslel jsem tento vikend, tedy 28–30.6

Hotel Fojtů

Dobrý den, termín 28.-30.6.2019 je volný, dítě je v ceně 450,–Kč/noc s polopenzí.

Miroslav

Dobry den, je volno od 28–30.7. Na hotel se nemuzu dovolat ohledne ditete

Hotel Fojtů

Dobrý den, termín 28.-30.6.2019 je volný, dítě je v ceně 450,–Kč/noc s polopenzí.

Stanislava Elsnerová

dobrý den, udělala jsem objednávku, potřebuji zaplatit bankovním převodem (jinou možnost nemám), ale tady se nenabízí. Jak mám zaplatit?

Slevomat.cz

Dobrý den, Stanislavo, platba bankovním převodem je možná pouze u voucheru bez termínu. Zakupte si tedy voucher bez termínu a rezervaci v hotelu proveďte co nejdříve na mailu hotelfojtu@tiscali.cz nebo tel. 737 025 921. Pěkný den, Míša :)

Renata Němcová

Dobrý den. Máte prosím volný termín 5.7 – 10.7 2019?

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato, bohužel, tento termín je již v kalendáři obsazený. :-(
Hezký den, David

Kotásková

Proč mi nejde online objednat pobyt konkrétně od 20. 7

Hotel Fojtů

Dobrý den, protože tento termín není dostupný.

Blažena

Dobrý den,varianta s vířivkou je privátní?Děkuji

Hotel Fojtů

Dobrý den, ano.

M. Tuma

Dobry den,

zajima me, jak je to ted s parkovanim. Mate vlastni parkoviste, kde nebudu mit problem s mistem? Nebo jeste neni hotovo?

Dekuji,

M. Tuma

Hotel Fojtů

Dobry den, u objektu je pouze veřejné parkoviště.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru