Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Třípatrová biomiska na klíčení a výběr 29 druhů semen, z toho 6 v bio kvalitě

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lukas

Dobrý den nejde mi do jedné objednávky dát naklicovaci miska a semena jak to mám udělat děkuji za odpověď javurek

Slevomat.cz

Dobrý den, Lukáši, osobně jsem to zkoušela a veškeré zboží mi do košíku vložit jde, zkuste to prosím ještě jednou. Pokud Vám to i nadále nepůjde, obraťte se na naši zákaznickou linku na tel. čísle +420 222 745 354, kde Vám s nákupem pomohou. :) Pěkný den, Míša

Lucie Tomaskova

Dobry den, chapu to spravne ze spolu s miskou obdrzim i 29 balicku semen? Nebo se objednavaji zvlast?
Dekuji,
Lucie Tomaskova

Lucie Tomaskova

Prosim ignorujte predesly dotaz, jiz jsem se v nabidce zorientovala a neni potreba odpovidat. Dekuji, Tomaskova

Slevomat.cz

Dobrý den, jsme rádi, že je již vše v pořádku.
Hezký den, David :)

Miroslava Požárová

Mohu si objednat jen semena bez misky ( tu už mám) a to několik druhů semen v jedné objednávce?

Levná semena

Dobrý den,
ano samozřejmě
Hezký den

Lucie Přibylová

Dobrý den, bylo by možná si k zásilce, v rámci jednoho poštovného, objednat ještě další semena z e-shopu levnasemena.cz?

Levná semena

Dobrý den,
ano,ale do poznámky na eshopu tuto informaci napište + číslo objednávky ze slevomatu. Pošlu poté číslo účtu .
Hezký den

Zuzana Pištěková

Dobrý den,
minule mi místo jednoho druhu semen přišla další třípatrová miska. Stalo se mi to už podruhé. Je prosím možné, aby mi už přišlo přesně to, co jsem si objednala?

Předem děkuji za odpověď.

Levná semena

Dobrý den,
toto jsme spolu přece řešili celou situaci jsem Vám vysvětil.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru