Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Asijské pohlazení: Blahodárná hodinová masáž v salonu Elite

4,5 / 5 Salon Elite Praha - Nové Město  (mapa) 616 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
iveta vytiskova

dobrý den ráda bych si zakoupila poukaz – konkrétně tradiční thajská masáž, ale jsem mimopražská ale tuto středu budu mít cestu do prahy, náhodou v dopoledních hodinách volný termín nebyl by?dekuji za info

Salon Elite

Dobrý den, zavolejte prosím na tel. číslo salonu, rádi Vám najdou termín. Krásný den

Petra Carmen

Dobrý den, ráda bych se zeptala od kolika let lze přijít na masáž. Chodím k vám pravidelně a dcera, které je 14 let by ráda šla také. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Petra

Salon Elite

Dobrý den, 14 -ti letá slečna určitě na masáž může. Budeme se na vás těšit. Krásný den

Jitka Křivánková

Dobrý den,
Máte aktuálně volné termíny o víkendech? Děkuji

Salon Elite

Dobrý den, prosím zavolejte si na naše tel.číslo a zeptejte se konkrétně, jaký termín by se Vám hodil. Takto je dotaz příliš obecný. Krásný den

Yana

Dobrý den, v podmínkách je uvedeno, že lze objednat jen na čas od 10 do 17 h. Tzn., že masáž lze objednat nejpozději na 17 h nebo na 16 h? Tohle omezení by podle mě bylo vhodné uvést i v samotném textu nabídky. Všimla jsem si toho jen náhodou.

Salon Elite

Dobrý den, ano, nejpozdější termín pro objednávku je 16:00. Krásný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru