Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Aktivní dovolená v Chorvatsku: týden potápění s ubytováním i kurzem

Fundiving Dive Centre Tisno Chorvatské ostrovy - Chorvatsko (mapa)

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martin Vodička

Jaká je potom cena pro nepotapece který by jel jsemnou??

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, v nabídce máme pouze nabídky, které jsou určeny pro potápěče. Krásný den, Míša :)

Pavel Hoch

Mohu jen doporučit. Potápění z lodi super a skvělý Český potápěčský centrum a majitel. Jezdíme opakovaně.

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, mám radost, že jste s naším partnerem takto spokojený. :) Moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu. Krásný den, Míša :)

Jan Merašický

Ahoj , chtěl jsem se zeptat jestli někdo přemýšlí jet v srpnu a měl by místo , že bych se s ním svezl . o palivo se podělím , Děkuji .
 jan.mery@seznam.cz

Hubert Ličman

Dobrý den! Jsem držitel AOWD (Naui). Z výbavy mám pouze ABC. Půjčíte mi zbytek, tedy dlouhý neoprén, automatiku, atp.? Pokud ano, jaký je poplatek za týdenní pronájem?
Předem děkuji za odpověď.
Hubert Ličman

Fundiving Dive Centre Tisno

Dobry den ,
denni cena je najmu kompletni vystroje je 599 Kc , v pripade tydenniho najmu pocitejte 20% slevu

Miloš Niezgoda

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, jestli je možný pobyt potápěče na vozíku. Za odpověď předem děkuji.

Fundiving Dive Centre Tisno

Ubytovani u nas bohuzel ne , vsude schody ..( bezbarierove ubytovani bychom asi nasli .. ) Na lod a do vody bychom vas mohli vzit , ale bohuzel ne v cene slevomatu..Lod mame uzpusobenou pro vstup do vody s hydraulickou plosinou ..Pokud mate skutecne zajem , ozvete se nam na +385911674765 a probereme vsechny moznosti a podrobnosti a pripadne mozne terminy . S pozdravem Pavel Machula

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru