Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kalábrie letecky z Brna: 8 dní v hotelu s polopenzí nebo light all inclusive

4,7 / 5 CK Emma Kalábrie - Itálie (mapa) 27 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kristián

Dobrý den, prosím o info v termínu 13.8., nebo 20.8. je možné rezervovat pokoj pro 3 dospěléa a 1 dítě s výhledem k mořské straně? Prosím i cenu tohoto v případě, že by to šlo. Také zda nelze delší termín třeba 11 dní.

CK Emma

Dobrý den, mohu nabídnout apartmán ve Villaggio Borgo degli Ulivi v termínu 13.-20.8. nebo 20.-27.8., dejte vědět, který termín chcete. Cena je 2× voucher a doplatek na základě smlouvy nám 1× 14990 Kč a 1× 6990 Kč, light all inclusive. Výhled na moře není v žádném pokoji. Delší termín neděláme. Zdravím, Martin Šedý / EMMA

Lida

Dobry den,
" Omezení
Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Uplatněte voucher do 2. 8. 2019 "
Mela bych zajem, avsak bez doprovodu; jak je potom s cenou, prosim, kdyz cestuje jenom jedna osoba ? Dekuji za informaci, Zdravim, Lida

CK Emma

Dobrý den. Po zakoupení jednoho voucheru byste na základě smlouvy doplatila přímo CK příplatek za jednolůžkový pokoj, viz sekce příplatky. Dělá to u hotelu Grotticelle 400 Kč/noc a u Villaggio Borgo degli Ulivi 1200 Kč/noc.
Zdravím, Ing. Martin Šedý / CK EMMA

Nikola Dotzauer

Dobrý den , v případě že bych jela jen já matka se 2 syny, 9 let ,jaká by byla cena a kolik nutno zakoupit voucherů?děkuji

CK Emma

Dobrý den, počítalo by se to jako 2× dospělý a 1× dítě, tj. 2 vouchery a dítě na přistýlce 6990 Kč doplatíte přímo naší CK až na základě smlouvy. Zdravím, Ing. Martin Šedý / EMMA

Barbora V.

Dobrý den, nelze pokračovat odpovědí přímo k té vaší, rádi bychom jeli v posledním nabízeném termínu (tj. 27.8. – 3.9.) nejpravděpodobněji Hotel Grotticelle***, ohledně varianty voucheru nejseme ale úplně rozhodnutí. Daná osoba by měla svou účast na zájezdu potvrdit do 25.6.. Hromadnou koupi voucheru jsme předběžně plánovali na pondělí (o víkendu nepůjde provést telefonická rezervace u vás v CK). Děkuji za váš čas, BV

CK Emma

Dobrý den,
pošlete mi na mail martin.sedy@emma.cz své celé jméno, telefon, vybranou variantu a já Vám na tento termín udělám rezervaci do požadovaného data. Nevím, které pondělí máte na mysli, nějak mi to datumově moc nesedí. Nicméně pak si budete moci vouchery koupit kdykoliv. Zdravím, Martin Šedý / EMMA

Barbora V.

Dobrý den, ještě se na vás vracím s jedním dotazem, je možné po koupi voucheru (již zarezervovaný a zaplacený) zájezd stornovat? Máme v plánu jet ve 4 osobách, ale bohužel může nastat, že jedna osoba bude muset v ČR zůstat kvůli termínu zkoušky… Rádi bychom ale vouchery raději koupili a zarezervovali s předstihem, aby byly stále v nabídce. Jestli je možné voucher stornovat, tak do kdy od koupě, aby bylo možné navrácení peněz? Předem děkuji za Vaší odpověď. Hezký den, BV

CK Emma

Dobrý den, po zakoupení a rezervaci termínu u CK již není možné vrácení beze ztráty. Stornopoplatek se řídí podmínkami CK, bod 6.5: https://www.emma.cz/FileHandler.ashx?FileID=164658. Prodej zatím bude probíhat do 30.6. Kdy se dozvíte, zda osoba může jet? V jakém termínu a variantě vlastně chcete jet? Zdravím, Martin Šedý / EMMA

Barbora V.

Dobrý den, chtěla jsem se vás prosím zeptat, jestli lze na místě dokoupit nějaké výlety po okolí v doprovodu delegáta, nebo je na místě vše v individuální režii? Dále bych se ráda zeptala na možnost ubytování ve 4.(dospělí), zda je možné mít jeden pokoj nebo je lepší být ve dvou pokojích po dvou. Předem děkuji za odpověd. BV

CK Emma

Dobrý den, nepíšete, kterou variantu chcete, ale nicméně v místě prodává a organizuje delegát mnoho výletů. Najdete je u Grotticelle zde: https://italie.emma.cz/pobytove/italie/kalabrie/capo-vaticano/hotel-grotticelle/#popis-destinace-a-fakultativni-vylety a u Villaggio Borgo degli Ulivi zde: https://italie.emma.cz/pobytove/italie/kalabrie/sellia-marina/villaggio-borgo-degli-ulivi/#popis-destinace-a-fakultativni-vylety. Ubytování 4 dospělých bych určitě doporučoval ve 2 pokojích. Znamená to koupit 4 vouchery. Zdravím, Martin Šedý / CK EMMA

Martina Bendová

dobrý den,
na internetu jsem zjistila, že hotel Villaggio Borgo degli Ulivi**** je trvale zavřen. Informace jsou jak ve vyhledávači, tak přímo na mapách.

Děkuji za vaši reakci.

Bendová

CK Emma

Dobrý den, jedná asi o zastaralý údaj. Jsme s nimi denně v kontaktu a již dnes nám tam přijíždí první hosté. Nevěřte všemu, co je na internetu :-) Zdravím, Ing. Martin Šedý, CK EMMA

Kateřina Miléřová

Dobrý den, je možné v jednom z uvedených ubytování zajistit plnohodnotnou veganskou polopenzi (jídlo bez masa, vajec a mléčných výrobků)? Mám na mysli jídla z luštěnín, ořechy, semen atd, ne jen zeleninu. Díky :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, ohledně individuálního jídelníčku se můžete obrátit na CK na e-mailu.: emma@emma.cz nebo tel.: +420 542 214 3­43. Jistě Vám rádi odpoví na veškeré otázky a pokud to bude možné, vyjdou Vám vstříc.
Hezký den, David :)

Daniela Pavlišová

Dobrý den,
mám pár dotazů: Potřebujeme ubytovat 3 dospělé a 1 dítě (4 roky) – jaké jsou možné varianty? Kolik by tato varianta stála? Jakou formou jsou přistýlky (většinou jsou v Itálii palandy)? Děkuji za odpověď. Pavlišová

CK Emma

Dobrý den.
Nejvhodnější by pro Vás bylo Villaggio Borgo degli Ulivi, kde ubytováváme 4 osoby v apartmánech 2/4 nebo 2/5 s kuchyní. Mají oddělenou ložnici a rozkládací lůžko v kuchyňce, apartmány 2/5 mají i přistýlku v ložnici. Cena by byla 2× poukaz, dítě 6 990 Kč, dospělý na přistýlce 14 990 Kč. Apartmány nyní máme volné v termínech 6.8.-3.9.
V Grotticelle je v pokoji s dvěma přistýlkami většinou palanda. Dítě na přistýlce stojí 6 990 Kč, dospělý na přistýlce 14 690 Kč.
Zdravím, Ing. Martin Šedý / CK EMMA

Nikola Slemendova

Dobrý den. Jsme rodina se 3 detma- 2, 8 a 10 let. Kolik by nás stala dovolená?

CK Emma

Dobrý večer, kdybyste si koupili 2 vouchery na Villaggio Borgo degli Ulivi, pak by doplatek za děti byl 1× 6990 Kč a 2× 14990 Kč, vše light all inclusive. Ubytováni byste byli v apartmánu 2/5 – odddělená ložnice plus obytná kuchyně, kde by byly ubytovány děti. Apartmán je volný v termínech 6.8.-3.9. Zdravím, Martin Šedý / EMMA

Monika Vyvlečková

Pěkný den, v případě že bych jela jako matka se 2 dcerami, které dovrší 13 let 10.8.,před tímto datumem,jaká by byla cena a kolik nutno zakoupit woutcherů?

CK Emma

Vážená paní, výhodnější by pro Vás byl hotel Grotticelle, kde je dítě do 12,9 let. Přicházel by v úvahu prakticky jen termín 30.7.-6.8. Pak byste musela koupit 2 vouchery, dítě na přistýlce by bylo za 6 990 Kč, které byste doplatila až přímo CK na základě vystavené smlouvy. V hotelu Grotticelle jsem byl na dovolené 3× a miluji to tam. Zdravím, Martin Šedý, CK EMMA

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru