Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pobyt v Beskydech: wellness, valašská domácí kuchyně i gurmánské večeře

4,4 / 5 Hotel Sirákov Střední Morava (mapa) 147 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Hamrlová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jak postupovat při objednání ubytování pro 5 osob v termínu 21–22.8 2019.Děkuji

Hotel Sirákov

Dobrý den,

nejlépe kontaktovat recepci na info@hotel-sirakov.cz nebo 601522113.

S pozdravem,

 Štarha

Eva Fialíková

Dobrý den, chtěla bych jako dárek koupit poukaz na pobyt s polopenzí od 30.7. do 2.8., tedy na tři noci, ale systém mi to nechce umožnit. Nabízí pouze dvě noci, a to i v případě, kdy vybírám z nabídky „Pobyt s polopenzí a wellness 3–8 dní“. Jak to mám provést?

Děkuji.
Eva Fialíková

Hotel Sirákov

Dobrý den,

Máte pravdu skutečně to online nejde objednat. Důvod je mu neznámý páč by to mělo jít. Jedině zkuste variantu bez termínu a uvedený termín rezervujte přes telefon nebo mail přímo a bude. Jediné co nebude, tak na dárkovém poukazu datum.

S pozdravem,

 Štarha

Jana

Zdravim,je mozne si 8denni pobyt prodlouzit na 10dni?Kolik stoji pobyt na 8dni.Dekuji.Jana

Hotel Sirákov

Dobrý den,

pokud bude tolik místa, tak to možné je.
Vouchery je možné sčítat, takže doplatek by byla cena dalšího voucheru.

S pozdravem,

 Štarha

Marie

Dobrý den
Je u vás možnost i ubytování se se psem? Děkuji za odpověď.

Hotel Sirákov

Dobrý den,

ano, ale pes by měl byt max po kolena. Dogy, vlkodavové, bernardýni apod. k nám nesmí.

S pozdravem,

 Štarha

Eva

Dobrý den, bylo by možné dokoupit přistýlku??
Děkuji

Hotel Sirákov

Dobrý den,

ano, ale s tímto prosím kontaktujte přímo recepci.

Díky a s pozdravem,

 Štarha

Petra Urbancova

dobrý den , je volný termín 3.7.-5.7. 2019 děkuji

Hotel Sirákov

Dobrý den,

Ano ještě je volno.

S pozdravem,

Štarha, Sirákov

Renata Němcová

Dobrý den. Máte volný termín 5.7.-10.7. pro dva?

Hotel Sirákov

Dobrý den,

jedině až od 7.7. je už jen volno.

S pozdravem,

 Štarha

Denisa

Dobrý den,máte prosím volný dvojluzkovy pokoj s manželskou postelí 29.7.-30.7.?jak si mám domluvit čas na wellnes ?

Hotel Sirákov

Dobrý den,

ano máme.

S pozdravem,

 Štarha

Lucie Konečná

Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda máte volný termín od 16.8–18.8 děkuji Konečná

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, bohužel voucher se dá uplatnit pouze od neděle do pátku, tudíž víkendový pobyt není možný. :(
Hezký den, David

Jitka

Hezký den. Máte prosím volný dvoulůžkový pokoj v termínu 7.6.-9.6.? Děkuji za odpověď.

Hotel Sirákov

Dobrý den,

Ano máme.

S pozdravem,

 Štarha

Martina Židková

Dobrý den prosím máte volný dvojlůžkový pokoj od páteho do sedmého července?Děkuji

Hotel Sirákov

Dobrý den,

ano máme.

S pozdravem,

 Štarha

Marťuli Schindlerová

Dobrý den, check out v 10 hod. jsem na vašich stránkách našla ale nikde nevidím uveden check in.

Slevomat.cz

Dobrý den, je to uvedeno až úplně dole v nabídce.
Check in od 14:00 – Check out do 10:00.
Hezký den, David :)

jana

Dobrý den nikdy jsem na welness nebyla, co je treba si vzít? asi plavky a župan ( je možno ho u vás zapůjčit za poplatek)

Hotel Sirákov

Dobrý den,

naše wellness je privátní, tudíž na váš domluvený čas jste v místnosti sama nebo s vaším doprovodem,
takže plavky dle uvážení jestli ano nebo ne. Župan u nás bohužel k dispozici není.

S pozdravem,

 Štarha

Lenka

Dobrý den, dá se tento pobyt pořídit přes FKSP a jak popřípadě postupovat? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku voucheru bez rezervace termínu a zvolte způsob platby na bankovní převod. Twisto není možné použít pro způsob platby bankovním převodem. Poté se na obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Jak uplatnit“. Pěkný den, Honza

Hotel Sirákov

Dobrý den,

Prosím kontaktujte předem ještě recepci hotelu.

Diky a s pozdravem,

 Štarha

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru