Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Léto či podzim na Sázavě s polopenzí: pohoda pro dva i rodinu s dětmi

4,4 / 5 Kemp Sázava Střední Čechy (mapa) 138 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Monika Třasoňová

Dobrý den,
měla bych zájem o pobyt ve vašem hotelu nejdříve od 22.8. do konce srpna, kdykoliv pro 2× 2 osoby.Délka pobytu 6 nocí Máte prosím v těchto dnech volné pokoje?
Děkuji předem za odpověď.
S pozdravem Třasoňová

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, nejrychlejší způsob jak si ověřit dostupné kapacity je, když se zeptáte přímo partnera na tel. 702 030 263. Krásný den, Míša :)

MIROSLAVA KOČOVÁ

dobrý den mohou k vám i pejsci?

Slevomat.cz

Dobrý den, Miroslavo, ano, pejsci jsou v kempu povoleni za 250 Kč/noc. Krásný den, Míša :)

Naďa

Zapomněla jsem napsat datum je to na příští týden 21.7 22.7 nebo v tydnu ješte 25.7 26.7 2019 děkují

Kemp Sázava

Obracejte se prosím přímo na recepci – ubytovani@kempsazava.cz a 702 030 263. Dě­kujeme.

Naďa

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli máte ještě volný pokoj pro dva na jednu noc ptala jsem se před dvouma dni bylo mi psáno ano chtěla bych se domluvit na jistotu jestli to ješte půjde dekuji Naďa

Kemp Sázava

Obracejte se prosím přímo na recepci – ubytovani@kempsazava.cz a 702 030 263. Dě­kujeme.

Naďa

Je volný pokoj pro dospělí na 1nebo 2noci 20.7 2019

Kemp Sázava

Obracejte se prosím přímo na recepci – ubytovani@kempsazava.cz a 702 030 263. Dě­kujeme.

Lenka D.

Dobrý den, jaký je postup v případě hrazení voucheru zaměstnavatelem z příspěvků? Děkuji Lenka

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku voucheru bez rezervace termínu a zvolte způsob platby na bankovní převod. Twisto není možné použít pro způsob platby bank
ovním převodem. Poté se obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Jak uplatnit“. Pěkný den, Honza

Radim Havlák

Dobrý den,
je v okolí možnost koupání (bazén, koupaliště, aquapark)?
 Děkuji

Kemp Sázava

Bazén v Kolíně a Benešově, koupaliště v Uhlířských Janovicích a na Vyžlovce. Řeka přímo tady :)

Adéla Motlová

dobrý den, je někde v okolí půjčovna kol?

Kemp Sázava

Bohužel není. Můžeme Vám půjčit 4 koloběžky…

Zdeněk

Dobrý den, máte volný pokoj pro dvě osoby + přistýlka (dítě) na 2–3 noci v termínu 5.7. – 12.7.2019. Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňku, o dostupnosti termínů se můžete informovat přímo u partnera na e‑mailu ubytovani@kempsazava.cznebo na tel. 702 030 263. Pěkný den, Honza

Hana

Dobrý den, za 2 dospělé, 1 dítě 3 roky a jedno miminko 6 měsíců zaplatíme tedy kolik? Našla jsem jen, že 1 dítě zdarma a co druhé, když je to kojenec? Jsou tam nějaké poplatky? Děkuji za odpověď.

Kemp Sázava

Pište a volejte přímo na recepci kempu: ubytovani@kempsazava.cz nebo 702 030 263. Hez­ký den.

Pavla Ruzickova

Dobrý den, co znamená 2–7 dní? To mám za 3tis ubytování na 7dni pro dva…?

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo, děkujeme za Váš dotaz. Při rozkliknutí dané varianty pobytu si můžete nastavit libovolný počet dní, přičemž se Vám vždy zobrazí nová cenová kalkulace na Vámi zadaný počet. Cena s každým dalším dnem stoupá.
Hezký den, David :)

Jana Gajdoščáková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda máte volný pokoj pro dva dospělé a dvě děti (3 a 10 let) s jednou přistýlkou v termínu 24 – 28. 8.2019. Děkuji za odpověď Jana

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, o dostupnosti termínů se prosím informujte přímo u partnera na e‑mailu ubytovani@kempsazava.cz. Doplatky za děti naleznete u Vámi zvolené varianty v odkaze Děti. Pěkný den, Honza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru