Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zoubky jako perličky: odstranění zubního plaku, kamene i pigmentací

4,9 / 5 Dentální hygiena Praha - Bc. Kateřina Vacíková Praha - Hloubětín  (mapa) 180 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Joana Viova

Co se stane, když koupím na 30 min dětský do 10 let, dceři je 13 let? Bud doplácet na místě? Jestli to je podle doby, tak mi nevadí, že to bude jen na 30 minut.

Slevomat.cz

Dobrý den , Joano, pro děti od 11 do 15 let je v nabídce samostatná varianta, která je bohužel momentálně vyprodaná. Můžete si tedy nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Hezký den, Simča :)

Joana Viova

Dobrý den, chtěla bych koupit dceři poukaz (věk 11 – 15 let). Nelze ale koupit otevřený termín, kdy bych zavolala ohledně času (přitom v tabulce je popis „Jak uplatnit“ možnost uvedená jak Online termíny, tak Otevřené vouchery). V nabídce již není tato varianta pro starší děti dostupná, asi kvůli nutnosti vyhradit na to 45 min, místo 30 min pro menší děti. Jak tedy zakoupit otevřený voucher a domluvit si čas?? Nebo koupit 2 dětské? To je ale zbytečně moc peněz.

Slevomat.cz

Dobrý den, Joano, tento voucher je možné koupit pouze na termín. Hezký den, Simča :)

Barbora Vítová

Dobrý den, zveřejňují se termíny na celý den (ráno, odpoledne,večer), nebo je rezervace odpoledního termínu možná až od 12 do 17? Moc děkuji za odpověď.

Dentální hygiena Praha - Bc. Kateřina Vacíková

Dobrý den, termíny se zobrazují dle ordinační doby. Tzn. od 8 ráno do 15 (út) nebo do 16 (po, st). Pátky jsou od 8 do 14 hodin. Některé termíny jsou však zaobjednané.

Barbora Vítová

Dobrý den, také bych ráda využila Vaší nabídky, ale rezervace termínu není možná (tím pádem i koupě). Bude možné tuto nabídku ještě využít?

Předem děkuji za odpověď.

Dentální hygiena Praha - Bc. Kateřina Vacíková

Dobrý den, zítra se otevřou terminy na 28.6. Terminy jsou vždy otevřené měsíc dopředu a bohužel rychle mizí.

Barbora

Dobrý den, chci zakoupit voucher a píše mi to, ze již nejsou volné termíny. Proč tedy službu nabízíte?

Dentální hygiena Praha - Bc. Kateřina Vacíková

Dobrý den, termíny se zobrazují pouze měsíc dopředu. Od 28.6. termíny volné jsou, ale zobrazí se až zítra.

Zdenka

Dobrý den, prosím jaké je složení Air Flow, čím pískujete? Děkuji

Dentální hygiena Praha - Bc. Kateřina Vacíková

Dobrý den, požíváme prášek značky EMS Plus, který je složený z erythritolu.

Anton Georgiev

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na dětskou hygienu. Můj syn je 6 let a má bakteriální černý plak. Snažili jsme se už u lékaře použít pastu pro leštění, ale nefunguje to. Nabízíte nějaké další metody pro tento případ s tímto vaucherem? Děkuji

Dentální hygiena Praha - Bc. Kateřina Vacíková

Dobrý den, na tento problém většinou pomůže Airflow (pískování), které provádíme i u dětí. Airflow je zahrnuto v ceně každého voucheru.

Edita Vernerová

Dobrý den,
jak mohu dokončit nákup, když mi to u nabízených termínů stejně nakonec napíše, že termín už není volný. Proč je teda termín v nabídce? Jak zjistím který termín si mám vybrat?

Dentální hygiena Praha - Bc. Kateřina Vacíková

Dobrý den, s tímto dotazem kontaktujte, prosím, přímo slevomat. Je možné, že Vás v nákupu termínu někdo předběhl. podpora@slevomat.cz, +420 222 745 3­54. Děkujeme

Veronika Brychova

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda by bylo mozne v ramci dentalni hygieny si priplatit i tzv hloubkove cisteni? Predpokladam, ze to se voucheru netyka. Nechala bych samozrejmne na Vasem posouzeni, zda to potrebuji, predpokladam k pretrvavajicim problemum, ze spise ano. Abych tedy nesla k jedne dentalni hygienistce na beznou hygienu a pak jinam na to hloubkove cisteni, napadlo me, zda by si k voucheru bylo mozne tuto sluzbu priplatit, pripadne o jakou cenu by se jednalo (vim, ze nekde se uvadi cena za kvadrant, za zub, nebo celist). Predem moc dekuji za odpoved.

Brychova

Dentální hygiena Praha - Bc. Kateřina Vacíková

Dobry den, zavolejte, prosím, přímo dentální hygienistce. Na případném postupu se poté domluvíte. Děkujeme.

Simona Sárköziová

Dobrý den, jsou k dispozici i jiné než nabízené termíny? Jako učitelka se dopoledne uvolnit opravdu nemohu a jiné termíny nejsou k dispozici, červenec mi to už ani nenabídlo. Děkuji.

Dentální hygiena Praha - Bc. Kateřina Vacíková

Dobrý den, termíny na červenec budou otevřeny v červnu. Momentálně jiné než nabízené termíny k dispozici nejsou.

Dominika Pitáková

Dobry den, chci se zeptat, voucher je k jedné dentální hygienistce? Protoze osetreni dle kalendare mi casove nevychazi za predpokladu, ze by byla jen jedna pani doktorka. Terminky jsou po pul hodine a navsteva psaná 45min.Dekuji za upřesnění.

Dentální hygiena Praha - Bc. Kateřina Vacíková

Dobrý den, ošetření provádí pouze jedna hygienistka. Termíny po půl hodině jsou pro děti od 3 do 10 let.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru