Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pohoda v Tatrách od jara do podzimu: pobyt u Tatranské Lomnice až na 8 dní

4,5 / 5 Penzión Vila Tatra Vysoké Tatry - Slovensko (mapa) 66 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Zdeněk Špringl

Dobry den, mate volny termin 14 – 16.6 pro dve osoby?
Děkuji Špringl

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňku, o dostupnosti termínů se můžete informovat přímo u partnerana e‑mailu vilatatra@vilatatra.sk nebo na telefonu +421 908 024 793 (od 12.30 do 21.00 hodin). Nebo při výběru možnosti Online rezervace si Vámi preferovaný termín můžete rovnou rezervovat v rezervačním kalendáři. :) Pěkný den, Honza

Šárka

Dobrý den, je možné dokoupit k voucheru pro dva pobyt ještě pro jednu osobu (může být v tom samém pokoji)? Děkuji za informaci.

Penzión Vila Tatra

Pekný deň, je možné aby vám bola k dispozícii 3-postelova izba. Doplaca sa po prichode na pobyt. Vila Tatra

Veronika Scholtzová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat když si koupím pobyt kde jsem si vybrala termín. Musím ještě nějak více řešit termín pobytu nebo je to 100 % a více to nemusím řešit? A jestli je potřeba se spojovat s majiteli nebo stačí koupit poukaz s termín a pak jenom v daný termín přijet? Děkuji za odpověď

Penzión Vila Tatra

Pekný deň, ak ste si zakúpili termínovú variantu, nie je potrebné nič iné riešiť, termín máte garantovaný. Tešíme sa na vašu návštevu. Vila Tatra

Martina Koubková

Dobrý den,

musím tedy koupit dva vouchery?

Děkuji Martina Koubková

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, pokud potřebujete 2 pokoje tak je potřeba koupit 2× voucher. Hezký den, Simča :)

Martina Koubková

Dobrý den,

mám zájem o dva pokoje, jeden dvoulůžkový a druhý třílůžkový s kuchyňkou. Máte volný termín od 28.7. – 4.8. Musím koupit dva vouchery?

Děkuji moc. Martina Koubková

Penzión Vila Tatra

Pekny den,dany termin by sme mali volne. Kuchynka je spolocna pre cely objekt. Vila Tatra

Květuše Rottová

Dobrý den.Děkuji za odpověd,mám ještě dotaz,chtěli bychom 2 dvoulůžkové pokoje,jak by to bylo,když jedna dvojice by byla jedna osoba dospělá a jedno dítě 11 let.Kolik by byla platba za tento pokoj. Děkuji za odpověd K.Rottová

Penzión Vila Tatra

pekny den, za dospelu osobu 25€/noc. za dieta 12,50€/noc. Vila Tatra

Květuše Rottová

Dobrý den.Máme dotaz zda je možno vařit si ,kavu a jídlo.Děkujeme

Penzión Vila Tatra

Pekny den, hostom je k dispozicii plne vybavena kuchynka a potraviny su vzdialene iba 40m od objektu. Vila Tatra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru