Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Božská relaxace s neomezeným wellness pod nejvyššími vrcholky Krkonoš

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Krejčík

Dobrý den, máte volno v termínu 26.10.2019 do 28.10.2019?
Děkuji Krejčík

Slevomat.cz

Krásný den, pane Krejčíku :) Pro dostupnost termínů je potřeba obrátit se přímo na hotel, kde Vám jistě sdělí veškeré potřebné informace :) Obrátit se můžete na tel. +48 75 761 64 78 či na e-mailu: recepcja@dzikipotok.pl :) Pěkný den, Týna :)

Eliška

Dobrý den, máte volno tento víkend 24.5.-26.5.2019? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Eliško, o dostupnosti termínů se informujte přímo u našeho partnera na e-mailu termín si zamluvte e‑mailem na recepcja@dzikipotok.pl.
Pokud budete mít s rezervací v AJ potíže, rádi ji uděláme za vás, zašlete název hotelu s preferovaným termínem na e‑mail pomoc@slevomat.cz.
Hezký den, David :)

Hotel Dziki Potok*** Konferencje & Spa

I am sorry but we don't have any free rooms available on that date

Vojtěch Visingr

Dobrý den, tam jsem již psal a stále mi nebylo odpovězeno, nicméně jsem to již vyřešil jinak. Hezký den.

Slevomat.cz

Dobrý den, Vojtěchu, odpověď byste již měl dávno mít na emailu :) Nicméně jsme rádi, jste se odpovědi dočkal rychleji, i když z jiných zdrojů :-) Pěkný den

Vojtěch Visingr

Dobrý den, bylo by možné se zeptat, jestli je volný termín pro 8 osob (4 vouchery) v termínu 24. – 26.5. 2019 ? Děkuji Vám.

Slevomat.cz

Dobrý den, Vojtěchu, poprosím Vás o kontaktování naší zákaznické podpory. Zašlete nám název hotelu s preferovaným termínem na e‑mail pomoc@slevomat.cz, prosím uveďte i skutečnost se čtyřmi vouchery. Pěkný den, Honza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru